Je stabilizátor na všech nápravách?

Tlumiče, pružiny, kola, pneumatiky, brzdy, řízení

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Odpovědět
klok
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 04 říj 2013, 13:48

Je stabilizátor na všech nápravách?

Příspěvek od klok »

Zdravím všechny, mám multiplu 1.6 r.v. 2000 103k. Potřeboval bych poradit. Mám hlučnou přední nápravu, tak jsem se díval na ramena a jsou na výměnu, chtěl jsem překontrolovat i tyče stabilizatoru a skrátka jsem ho vůbec nenašel.....Díval jsem se na multiplu známého a tam jsem je hned našel od vnitřního uchycení ramen vedly tyče stabilizátoru nahoru ale na mé prostě není. Chci se zeptat kamarádova multipla je JTD ale předpokládám, že stabilizátor je snad u každé nápravy, nebo je tomu u tohoto auta jinak? Vidím to tak, že v minulosti možná došlo k nehodě a prostě tam stabilizátor nedali. Díky za info zda-li jsou na všech typech. Díky moc.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tomas-Oaza
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 281
Registrován: 01 dub 2006, 22:04
Bydliště: Nikol-City 608479374
Kontaktovat uživatele:

Re: Je stabilizátor na všech nápravách?

Příspěvek od Tomas-Oaza »

no stabilizator bys tam mel mit, ty tycky nahoru a pak celej napric auta. pokud to nekdo po nehode oddelal a nebo ani ne po nehode ale nechtel resit ze klepe tak udelal zhovadilost a dal to pryc. ja sam taky uvazuji ze ho na kappe oddpojim,protoze me to tukani kolikrat stve. celej se mi kupovat nechce a ty cepy co prodavaj proste nepasuji
Lancia Kappa 2,4 TDS
Renault Master
Iveco daily 2,3 jtd
fiat multipla rallye hobbycros

www.lanciaklub.cz
r.aper
Fiaťák
Příspěvky: 64
Registrován: 06 lis 2009, 09:02
Bydliště: Ostrava

Re: Je stabilizátor na všech nápravách?

Příspěvek od r.aper »

Stabilus je na všech,jak vpředu,tak vzadu. Pokud to klepe,tak buď to budou kosti,nebo uložení stabilizátoru.tzn.silentbloky. Seženeš je za cca 250Kč kus. Už tu o tom vlákno je.A dost dobře si nedovedu představit jezdit bez stabilizátoru...
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Podvozek“