INTERIÉR

Vybavení a úpravy interiéru, vnitřní doplňky

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Uživatelský avatar
Matess
Fiaťák
Příspěvky: 123
Registrován: 26 zář 2008, 09:36
Bydliště: Blasnko
Kontaktovat uživatele:

Re: INTERIÉR

Příspěvek od Matess »

Seznam - zboží - autpotahy multipla - http://www.zbozi.cz/items?q=autopotahy% ... ab&redir=1" onclick="window.open(this.href);return false;

Jednoduché :roll:
Fiat MAREA Weekend - 100 16V ELX 76Kw *09/1999 (již tatínkova)
Fiat BARCHETTA - 1,8 VFD 96Kw limited edition *02/1998 (služení kráska)
Fiat MULTIPLA - 1,9 JTD 85Kw Dynamic *04/2004 (rodina už se nedusí)
Reklama
 

bikus
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 224
Registrován: 10 led 2008, 20:30
Bydliště: Sušice, KT
Kontaktovat uživatele:

Re: INTERIÉR

Příspěvek od bikus »

4 andreapipo

Suchý prášek nevím. Tohle není vyloženě vysoký tépich, ale hladká látka. Pakliže nemáš doma "mokrý" vysavač, půjč si ho někde, je to vlastně tepovač na koberce. Bude to stát pár stovek na den, ale udělej si doma koberce, sedací soupravu a při té příležitosti i auto. Fakt to stojí za to. Interiér auta prokoukne a provoní se.
AlexAG
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 210
Registrován: 28 lis 2008, 19:46
Bydliště: Slovensko

Re: INTERIÉR

Příspěvek od AlexAG »

Ahoj, Daj si to prečaluniť do kože a maš po problemoch.Raz za čas pretrieš leštidlom a je ppokoj.
bikus
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 224
Registrován: 10 led 2008, 20:30
Bydliště: Sušice, KT
Kontaktovat uživatele:

Re: INTERIÉR

Příspěvek od bikus »

4 "tuner" AlexAG

Alex, všeci jsme viděli fotky tvojho Mloka v koži, všeci bysme to ozaj chceli tak isto, ale všeci vieme, že to muselo stať stejně, ako polovica dalšího jetého Mloka.
Takže nás nepopichuj, vieme že to máš krásne, všeci ti to závidíme, ale vieme, že to muselo byt strašně drahé.....
AlexAG
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 210
Registrován: 28 lis 2008, 19:46
Bydliště: Slovensko

Re: INTERIÉR

Příspěvek od AlexAG »

Tak dobre, sorry kluci, ale je na Slovensku firma ktora vyraba original kožene potahy a maju v ponuke aj multu http://www.autopotahy.sk" onclick="window.open(this.href);return false;
Lubo-KE
Začátečník
Příspěvky: 26
Registrován: 22 čer 2007, 13:41

Re: INTERIÉR

Příspěvek od Lubo-KE »

škrabance na tvrdých plastoch krásne zmiznú ak na nich nastriekate WD 40 a trocha poutierate handrou dostanú nový dych :-) ja to tak robím a interiér z poškrabaného bol takmer ako noví :wink:
Uživatelský avatar
Lord Vader
Začátečník
Příspěvky: 38
Registrován: 27 zář 2009, 17:41
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: INTERIÉR

Příspěvek od Lord Vader »

nápad jak odstranit čmouhy z plastů? konkrétně z plastových přihrádek na dveřích, zkoušel jsem to drhnout jarem, ale furt to tam drží. Nožná za rok mi to bude putna, ale jsem čerstvým majitelem, tak mi vadí kdejaká jizva na kráse.
Multipla 05, 1,9JTD
Lubo-KE
Začátečník
Příspěvky: 26
Registrován: 22 čer 2007, 13:41

Re: INTERIÉR

Příspěvek od Lubo-KE »

WD-40 to vyriesi
jirkawiesner
Začátečník
Příspěvky: 36
Registrován: 10 zář 2010, 20:04

Re:

Příspěvek od jirkawiesner »

Darknight píše:tady jde o to, že rámeček na ovládání topení je z gumy!Je to velká škoda.Každá rýha tam je vidět i když nechápu jak mohl předešlí majitel tohle dokázat!!!Tak počalounění by mohlo být pěkné!!uvidíme jak to bude vypadat, určitě pak vložím foto...
z gumy není, ta "guma" je roztopená původní barva, řekl bych.. podařilo se mi to odrat totiž
redhead
Fiaťák
Příspěvky: 53
Registrován: 23 led 2011, 20:28
Bydliště: Praha 4

Re: INTERIÉR

Příspěvek od redhead »

Ahoj, já jsem to lakoval. Je to v pohodě. Pogumovanou vrstvu, která je většinou opotřebovaná, tak tu sundáš ředidlem, nebo něčím takovím. Potom plnič , barva ve spreji a lak. Vypadá to super. Bohouš
bikus
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 224
Registrován: 10 led 2008, 20:30
Bydliště: Sušice, KT
Kontaktovat uživatele:

Re: INTERIÉR

Příspěvek od bikus »

4 redhead

...já myslím, že hlavní "jádro pudla" je v tom, že tady všichni "poškrabaní" čekají, až jim někdo přesně poradí, které rozpouštědlo pomůže smýt tu měkkou hmotu a nerozpustí to základový plast.... Takže (cit.) "ředidlem, nebo něčím takovím" je dost široký pojem.

Které ředidlo to rozpouštělo, pls....?
redhead
Fiaťák
Příspěvky: 53
Registrován: 23 led 2011, 20:28
Bydliště: Praha 4

Re: INTERIÉR

Příspěvek od redhead »

Sundal jsem to ředidlem 6006. Nebojte se toho. Někde jsem použil i jemnej smirgl. Základní plast všechno vydržel a ani se netvářil že mu to vadí :) . Dnes jsem dodělal boky dveří do kůže. Vypadá to luxusně. Je to sice hrozná práce, ale vyplatila se. Všechny boky jsme měl za 8h a v poho. Teď mě čeká palubovka do kůže a sedačky. Zítra jedu za kamarádkou a budu dávat i kůži na sedačky. Dělala to do svého auta ( golf ) a fakt luxus. Až to bude hotový, dam sem fotky. Kdyby někdo potřeboval poradit nebo tak, stačí říct. Rozebrat palubku trvá asi 10 minut.
redhead
Fiaťák
Příspěvky: 53
Registrován: 23 led 2011, 20:28
Bydliště: Praha 4

Re: INTERIÉR

Příspěvek od redhead »

Dávam sem nějaké foto, ale je to focené ve tmě. Další sem dam po výkendu. :) . Jinak jsem do multinky fakt blázen, takže fotky budou přibývat. Co se týká toho čalounění, to jsem dělal sám. Nikdy dřív jsem to nedělal a vyšlo to. Zvládnete to každej. Kdyby se do toho někdo chtěl pustit, poradim. Jinak ty boky mě komplet vyšly s materiálem 1100,-Kč
redhead
Fiaťák
Příspěvky: 53
Registrován: 23 led 2011, 20:28
Bydliště: Praha 4

Re: INTERIÉR

Příspěvek od redhead »

Tak posílám
Přílohy
DSC08324.JPG
DSC08324.JPG (32.99 KiB) Zobrazeno 8839 x
DSC08322.JPG
DSC08322.JPG (27.16 KiB) Zobrazeno 8839 x
Je to ve tmě, tak sorry za kvalitu
Je to ve tmě, tak sorry za kvalitu
DSC08322.JPG (27.16 KiB) Zobrazeno 8839 x
redhead
Fiaťák
Příspěvky: 53
Registrován: 23 led 2011, 20:28
Bydliště: Praha 4

Re: INTERIÉR

Příspěvek od redhead »

Ještě jedna
Přílohy
DSC08326.JPG
DSC08326.JPG (23.95 KiB) Zobrazeno 8839 x
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Interiér“