9. setkání Fiat Multipla klubu ČR - Sedmihorky

Celorepublikové, regionální i srazy jednotlivců

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Uživatelský avatar
darko
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 301
Registrován: 21 úno 2007, 21:00
Bydliště: prostejov

Re: 9. setkání Fiat Multipla klubu ČR - Sedmihorky

Příspěvek od darko »

musíš se podívat na cenu konkrétního apartmánu. u této vily konkrétně apartmán 10.už sem si od nich koupil pobyt v Makarské a cena naprosto souhlasí s ceníkem.
Reklama
 

Acirek
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 243
Registrován: 25 lis 2005, 19:59
Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: 9. setkání Fiat Multipla klubu ČR - Sedmihorky

Příspěvek od Acirek »

Ahojky DARKO,
když to tak pročítám našel jsem v tom velký rozdíl.
Je přeci rozdíl, zda jedeš na dovolenou sám někam do pr... (kamkoli) a nebo na sraz Multinek.
Oboje má své kouzlo, ale sraz Multipel je jen dvakrát do roka (velký).
Na srazy jezdí cca 70 Multinek, na dovolenou jedeš sám. Je to asi celé o majiteli Multinky.
Majitelé se dělí na čtyři skupiny. První je srdíčkáři, mají Multinku jako člena rodiny, jsou členy klubu a pokaždé jezdí na srazy. Nepřemýšlí jak je to daleko. Pochopitelně korunky počítají, ale pokaždé je na tuto akci najdou zdroj, i kdyby si měli koupit o něco méně cigaret. Pak tu máme další skupinu, lidičky co mají Multinku rádi, ale tím to končí. Čas od času napíšou na toto forum a případně zneužívají informací od členů klubu či se vyptávají na moudra. Říkám jim parazité, žijou na vědomostech druhých, ale sami nic moc nepřinášejí a jsou pohoršeni, když jim člověk nepomůže. Pak tu máme třetí skupinu a to jsou lidéí co koupili auto, velké a poměrně zachovalé za 50 tisíc a jezdí s tím..... čtvrtá jsou ti ostatní:-)


darko píše:musíš se podívat na cenu konkrétního apartmánu. u této vily konkrétně apartmán 10.už sem si od nich koupil pobyt v Makarské a cena naprosto souhlasí s ceníkem.
Multipla 1.9 JTD 110k ... "ucast na setkání Tábor - Červený Kostelec, Olomouc, Jesenice, Rapotín, Věšín, Holice a mnoho dalších" ... http://www.multipla.wz.cz" onclick="window.open(this.href);return false; (vše o Fiat Multipla) ... http://www.multiplaklub.cz" onclick="window.open(this.href);return false; FIAT MULTIPLA KLUB ČR
Acirek
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 243
Registrován: 25 lis 2005, 19:59
Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: 9. setkání Fiat Multipla klubu ČR - Sedmihorky

Příspěvek od Acirek »

Tak lidičky,
sraz v Sedmihorkách se nám pomalu blíží.
Do konce tohoto měsíce máte možnost na přihlášení a je Vám garantované ubytování a je s Vámi počítáno i na jiné přijemné věcičky.
V této chvíli je na sraz registrováno cca 210 lidiček. To není málo.

koukněte na http://www.multiplaklub.cz/sraz
Multipla 1.9 JTD 110k ... "ucast na setkání Tábor - Červený Kostelec, Olomouc, Jesenice, Rapotín, Věšín, Holice a mnoho dalších" ... http://www.multipla.wz.cz" onclick="window.open(this.href);return false; (vše o Fiat Multipla) ... http://www.multiplaklub.cz" onclick="window.open(this.href);return false; FIAT MULTIPLA KLUB ČR
Uživatelský avatar
darko
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 301
Registrován: 21 úno 2007, 21:00
Bydliště: prostejov

Re: 9. setkání Fiat Multipla klubu ČR - Sedmihorky

Příspěvek od darko »

Acirek píše:Ahojky DARKO,
když to tak pročítám našel jsem v tom velký rozdíl.
Je přeci rozdíl, zda jedeš na dovolenou sám někam do pr... (kamkoli) a nebo na sraz Multinek.
Oboje má své kouzlo, ale sraz Multipel je jen dvakrát do roka (velký).
Na srazy jezdí cca 70 Multinek, na dovolenou jedeš sám. Je to asi celé o majiteli Multinky.
Majitelé se dělí na čtyři skupiny. První je srdíčkáři, mají Multinku jako člena rodiny, jsou členy klubu a pokaždé jezdí na srazy. Nepřemýšlí jak je to daleko. Pochopitelně korunky počítají, ale pokaždé je na tuto akci najdou zdroj, i kdyby si měli koupit o něco méně cigaret. Pak tu máme další skupinu, lidičky co mají Multinku rádi, ale tím to končí. Čas od času napíšou na toto forum a případně zneužívají informací od členů klubu či se vyptávají na moudra. Říkám jim parazité, žijou na vědomostech druhých, ale sami nic moc nepřinášejí a jsou pohoršeni, když jim člověk nepomůže. Pak tu máme třetí skupinu a to jsou lidéí co koupili auto, velké a poměrně zachovalé za 50 tisíc a jezdí s tím..... čtvrtá jsou ti ostatní:-)
nekritizuji sraz Multipel,taky bych se tam rád alespon kouknul,ale jádro pudla byla o té ceně ubytování. P.S. Jsem asi ta druhá skupina :roll: :D

darko píše:musíš se podívat na cenu konkrétního apartmánu. u této vily konkrétně apartmán 10.už sem si od nich koupil pobyt v Makarské a cena naprosto souhlasí s ceníkem.
Uživatelský avatar
Lord Vader
Začátečník
Příspěvky: 38
Registrován: 27 zář 2009, 17:41
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: 9. setkání Fiat Multipla klubu ČR - Sedmihorky

Příspěvek od Lord Vader »

Acirek píše:Ahojky DARKO,
když to tak pročítám našel jsem v tom velký rozdíl.
Je přeci rozdíl, zda jedeš na dovolenou sám někam do pr... (kamkoli) a nebo na sraz Multinek.
Oboje má své kouzlo, ale sraz Multipel je jen dvakrát do roka (velký).
Na srazy jezdí cca 70 Multinek, na dovolenou jedeš sám. Je to asi celé o majiteli Multinky.
Majitelé se dělí na čtyři skupiny. První je srdíčkáři, mají Multinku jako člena rodiny, jsou členy klubu a pokaždé jezdí na srazy. Nepřemýšlí jak je to daleko. Pochopitelně korunky počítají, ale pokaždé je na tuto akci najdou zdroj, i kdyby si měli koupit o něco méně cigaret. Pak tu máme další skupinu, lidičky co mají Multinku rádi, ale tím to končí. Čas od času napíšou na toto forum a případně zneužívají informací od členů klubu či se vyptávají na moudra. Říkám jim parazité, žijou na vědomostech druhých, ale sami nic moc nepřinášejí a jsou pohoršeni, když jim člověk nepomůže. Pak tu máme třetí skupinu a to jsou lidéí co koupili auto, velké a poměrně zachovalé za 50 tisíc a jezdí s tím..... čtvrtá jsou ti ostatní:-
Dovolím si reagovat a i když se na sraz nechystám, (řadím se mezi ty, kteří tu trochu volna co mají obětují dovolené s dětmi) tak je blbost hodnotit lásku k Multě podle počtu navštívených srazů...............nejezdíš neporadíme :?
Multipla 05, 1,9JTD
Uživatelský avatar
darko
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 301
Registrován: 21 úno 2007, 21:00
Bydliště: prostejov

Re: 9. setkání Fiat Multipla klubu ČR - Sedmihorky

Příspěvek od darko »

Lord Vader píše:
Acirek píše:Ahojky DARKO,
když to tak pročítám našel jsem v tom velký rozdíl.
Je přeci rozdíl, zda jedeš na dovolenou sám někam do pr... (kamkoli) a nebo na sraz Multinek.
Oboje má své kouzlo, ale sraz Multipel je jen dvakrát do roka (velký).
Na srazy jezdí cca 70 Multinek, na dovolenou jedeš sám. Je to asi celé o majiteli Multinky.
Majitelé se dělí na čtyři skupiny. První je srdíčkáři, mají Multinku jako člena rodiny, jsou členy klubu a pokaždé jezdí na srazy. Nepřemýšlí jak je to daleko. Pochopitelně korunky počítají, ale pokaždé je na tuto akci najdou zdroj, i kdyby si měli koupit o něco méně cigaret. Pak tu máme další skupinu, lidičky co mají Multinku rádi, ale tím to končí. Čas od času napíšou na toto forum a případně zneužívají informací od členů klubu či se vyptávají na moudra. Říkám jim parazité, žijou na vědomostech druhých, ale sami nic moc nepřinášejí a jsou pohoršeni, když jim člověk nepomůže. Pak tu máme třetí skupinu a to jsou lidéí co koupili auto, velké a poměrně zachovalé za 50 tisíc a jezdí s tím..... čtvrtá jsou ti ostatní:-
Dovolím si reagovat a i když se na sraz nechystám, (řadím se mezi ty, kteří tu trochu volna co mají obětují dovolené s dětmi) tak je blbost hodnotit lásku k Multě podle počtu navštívených srazů...............nejezdíš neporadíme :?
moje řeč,máš bod...
Uživatelský avatar
ivopav
Fiaťák
Příspěvky: 71
Registrován: 26 črc 2009, 12:06
Bydliště: kousek od Pohořelic

Re: 9. setkání Fiat Multipla klubu ČR - Sedmihorky

Příspěvek od ivopav »

[quote="Acirek"]Ahojky DARKO,
když to tak pročítám našel jsem v tom velký rozdíl.
Je přeci rozdíl, zda jedeš na dovolenou sám někam do pr... (kamkoli) a nebo na sraz Multinek.
Oboje má své kouzlo, ale sraz Multipel je jen dvakrát do roka (velký).
Na srazy jezdí cca 70 Multinek, na dovolenou jedeš sám. Je to asi celé o majiteli Multinky.
Majitelé se dělí na čtyři skupiny. První je srdíčkáři, mají Multinku jako člena rodiny, jsou členy klubu a pokaždé jezdí na srazy. Nepřemýšlí jak je to daleko. Pochopitelně korunky počítají, ale pokaždé je na tuto akci najdou zdroj, i kdyby si měli koupit o něco méně cigaret. Pak tu máme další skupinu, lidičky co mají Multinku rádi, ale tím to končí. Čas od času napíšou na toto forum a případně zneužívají informací od členů klubu či se vyptávají na moudra. Říkám jim parazité, žijou na vědomostech druhých, ale sami nic moc nepřinášejí a jsou pohoršeni, když jim člověk nepomůže. Pak tu máme třetí skupinu a to jsou lidéí co koupili auto, velké a poměrně zachovalé za 50 tisíc a jezdí s tím..... čtvrtá jsou ti ostatní:-)


To se namě teda nezlob,ale to je pěkná hovadina co si zde uvedl.Hodnotit uživatele podle počtu absolvovaných srazů,to je hovadina.To si mám koupit auto a ženu s dětma vyhodit z baráku jenom proto,že musím jet na sraz abych byl správný multiplan,to nemyslíš vážně.Asi si nepochopil o čem vlastně fora jsou,je to o tom,že se podělíš o svoji zkušenost na tento nebo jiný problém,aby se ti "paraziti" a jim podobní mohli pokusit o něco sami a né hned vyhledávat servis.Hlavně ti nikdo neříká aby si se nutně dělil o svoje poznatky.Musíš si své know-how [nouhau] tedy chránit.je to jenom a pouze tvoje věc a je mi tě opravdu líto. :idea:
Obrázek samozřejmě,že CNG
Uživatelský avatar
andreapipo
Fiaťák
Příspěvky: 182
Registrován: 11 úno 2009, 12:21
Kontaktovat uživatele:

Re: 9. setkání Fiat Multipla klubu ČR - Sedmihorky

Příspěvek od andreapipo »

Ahojky lidičky, ujíždíte úplně mimo, to sem nepatří. Darko původně navrhoval uspořádat sraz např. v Chorvatsku, že by to vyšlo levněji - podle něj. Nic o srovnávání sólo dovolené a srazu. Přečtěte si pořádně vlákno a nepřete se o věci, které nejsou předmětem diskuse. Hezký den.
/F/I/A/T/ Multipla 1.6 100 16V, r. v. 2001
Šťastnou cestu!
Uživatelský avatar
darko
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 301
Registrován: 21 úno 2007, 21:00
Bydliště: prostejov

Re: 9. setkání Fiat Multipla klubu ČR - Sedmihorky

Příspěvek od darko »

andreapipo píše:Ahojky lidičky, ujíždíte úplně mimo, to sem nepatří. Darko původně navrhoval uspořádat sraz např. v Chorvatsku, že by to vyšlo levněji - podle něj. Nic o srovnávání sólo dovolené a srazu. Přečtěte si pořádně vlákno a nepřete se o věci, které nejsou předmětem diskuse. Hezký den.
nikde netvrdím že by to vyšlo levněji.Pouze srovnávám ceny ubytování v zařízeném apartmánu u moře vs. dřevěná chatka u kačáku.Sraz v cizině by byl možný pouze v případě že si několik majitelů Multipel vezme řádnou dovolenou v létě ve stejný termín a stejném státě = mají možnost se setkat V RÁMCI DOVOLENÉ.Čímž by se odbyl "poviný" (podle ivopav :D ) minisraz i dovolená zároven.Otázkou zůstává kolik lidí má možnost mít dovolenou u moře a to ještě ve stejnou dobu.Takže čistá teorie.
Příspěvek uživatele "ivopav": podle něj každý uživatel na foru je teoretický parazit.Super... :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Alda
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 358
Registrován: 07 srp 2006, 09:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 9. setkání Fiat Multipla klubu ČR - Sedmihorky

Příspěvek od Alda »

darko píše:
andreapipo píše:Ahojky lidičky, ujíždíte úplně mimo, to sem nepatří. Darko původně navrhoval uspořádat sraz např. v Chorvatsku, že by to vyšlo levněji - podle něj. Nic o srovnávání sólo dovolené a srazu. Přečtěte si pořádně vlákno a nepřete se o věci, které nejsou předmětem diskuse. Hezký den.
nikde netvrdím že by to vyšlo levněji.Pouze srovnávám ceny ubytování v zařízeném apartmánu u moře vs. dřevěná chatka u kačáku.Sraz v cizině by byl možný pouze v případě že si několik majitelů Multipel vezme řádnou dovolenou v létě ve stejný termín a stejném státě = mají možnost se setkat V RÁMCI DOVOLENÉ.Čímž by se odbyl "poviný" (podle ivopav :D ) minisraz i dovolená zároven.Otázkou zůstává kolik lidí má možnost mít dovolenou u moře a to ještě ve stejnou dobu.Takže čistá teorie.
Příspěvek uživatele "ivopav": podle něj každý uživatel na foru je teoretický parazit.Super... :lol: :lol: :lol:
Darko, byl to acirek kdo začal hodnotit "kvalitu" uživatelů dle účasti v klubu na členy(=OK) a nečleny (=paraziti). Nehledě na to, že členové klubu mají "svoje" klubové fórum...
1,6 16V BiPower
Uživatelský avatar
andreapipo
Fiaťák
Příspěvky: 182
Registrován: 11 úno 2009, 12:21
Kontaktovat uživatele:

Re: 9. setkání Fiat Multipla klubu ČR - Sedmihorky

Příspěvek od andreapipo »

Srazy v cizině se běžně konají, např. Porsche má každý rok sraz u Liberce a účast je velmi hojná, pokud vím. Když máme sraz Multinek v Čechách, jezdí sem i lidičky ze Slovenska a to je dnes také "cizina" - dokonce "valutová" :). Jenže pořadatel by musel být z té země, kde se sraz koná, zná lépe místní poměry a ví kdy a kde je možno si co dovolit. Je to jednoduché, zorganizuje to, dá to na vědmí co nejširší veřejnosti a pak čeká, kdo se přihlásí, cizincům nikdo v účasti nebrání. Je to jen o popularitě toho či onoho srazu. Těžko by se lidičky ubytovávali v apartmánech, kterých je na jednom místě "pár". Je třeba ubytovat takových 200 a více lidiček a najít také parkování pro jejich miláčky a pak prostor pro program srazu. To by asi opravdu v těch apartmánech nešlo. Na kolik by pak vyšlo takové ubytování, např. v tom Chorvatsku, těžko říci.
/F/I/A/T/ Multipla 1.6 100 16V, r. v. 2001
Šťastnou cestu!
Uživatelský avatar
Mark L.
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 215
Registrován: 15 lis 2006, 10:59
Bydliště: Zastávka u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: 9. setkání Fiat Multipla klubu ČR - Sedmihorky

Příspěvek od Mark L. »

Nemuzu nereagovat. To co tu uvadi Acirek je do nebe volajici. Podle nej jsem ja vlastne parazit, kdyz navstevuju toto forum. Multiplu jsem si koupil protoze se mi rozrostla rodina a chci ji mit ve vetsim bezpeci, nez v Puntu bez ABS a Airbgu. Multipla se mi moc libila a vzhledem k tomu, ze jsem srdcem i dusi fiatak bylo rozhodnuto a nelituju. Ale to ze nejezdim na srazy ze mne dela horsiho cloveka - parazita? Kua to snad ne. Forum by melo byt bez emoci, ale to jsi mne teda kamarade nas**l :x
Ted si tu trosku zamachruju zase ja. Jsem zakladatelem a provozovatelem jedineho fanklubu Fiatu 127 v CR a vlastne i na Slovensku. Poradam kazdorocne srazy techto aut, byvaly casy, kdy byly do roka dva. Jsem na to sam, krome pomoci kolegu na miste. Clenu mame 750 a dalsi asi stovka ma poslanou prihlasku, ale neni na webu klubu uvedena. Na srazy jezdi kolem 30 aut. Nikdy v zivote by mne nenapadlo abych ja, nebo nekdo ze "zlateho jadra sedmickaru" nazval nekoho parazitem jen proto, ze nejezdi na srazy, ale na nasem foru se pta co a jak technicky resit.
Chtel jsem na sraz prijet, jednou az bude dite vetsi, abych videl jak to delate vy, ale ted mne fakt presla chut. Aby se na mne nekdo dival skrz prsty, ze treba nejsem clenem a dovolil jsem si prijet se podivat, ze mam tu drzost se na foru ptat a dokonce i prispivat svou zkusenosti to fakt nemam zapotrebi, dekuji nechci.
To jsem ted zvedavej na tu smrst, nebo mi rovnou zakaz pristup do fora, to bude asi nejlepsi.
Tipo 1.4 T-Jet LPG kombi (2017)
F127 0.9 (1975), Sport 1.05 70HP (1980), 1.05 50HP (1977)
Ex: Multipla 1.9 JTD 115k (12/2002)
Ex: Punto I. 1.2 8V 60SX (1995)
Uživatelský avatar
darko
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 301
Registrován: 21 úno 2007, 21:00
Bydliště: prostejov

Re: 9. setkání Fiat Multipla klubu ČR - Sedmihorky

Příspěvek od darko »

Alda píše:
darko píše:
andreapipo píše:Ahojky lidičky, ujíždíte úplně mimo, to sem nepatří. Darko původně navrhoval uspořádat sraz např. v Chorvatsku, že by to vyšlo levněji - podle něj. Nic o srovnávání sólo dovolené a srazu. Přečtěte si pořádně vlákno a nepřete se o věci, které nejsou předmětem diskuse. Hezký den.
nikde netvrdím že by to vyšlo levněji.Pouze srovnávám ceny ubytování v zařízeném apartmánu u moře vs. dřevěná chatka u kačáku.Sraz v cizině by byl možný pouze v případě že si několik majitelů Multipel vezme řádnou dovolenou v létě ve stejný termín a stejném státě = mají možnost se setkat V RÁMCI DOVOLENÉ.Čímž by se odbyl "poviný" (podle ivopav :D ) minisraz i dovolená zároven.Otázkou zůstává kolik lidí má možnost mít dovolenou u moře a to ještě ve stejnou dobu.Takže čistá teorie.
Příspěvek uživatele "ivopav": podle něj každý uživatel na foru je teoretický parazit.Super... :lol: :lol: :lol:
Darko, byl to acirek kdo začal hodnotit "kvalitu" uživatelů dle účasti v klubu na členy(=OK) a nečleny (=paraziti). Nehledě na to, že členové klubu mají "svoje" klubové fórum...
soráč,přehlídl sem to.
Uživatelský avatar
kubiii
Znalec
Příspěvky: 597
Registrován: 27 srp 2008, 23:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 9. setkání Fiat Multipla klubu ČR - Sedmihorky

Příspěvek od kubiii »

Acirek píše:...Pak tu máme další skupinu, lidičky co mají Multinku rádi, ale tím to končí. Čas od času napíšou na toto forum a případně zneužívají informací od členů klubu či se vyptávají na moudra. Říkám jim parazité, žijou na vědomostech druhých, ale sami nic moc nepřinášejí a jsou pohoršeni, když jim člověk nepomůže...
Tý brďó, du si dát panáka  :shock:
Mark.L píše:To jsem ted zvedavej na tu smrst, nebo mi rovnou zakaz pristup do fora, to bude asi nejlepsi.
Se musím pošťárat v moderátorským panelu a hned jak to najdu, tak tě škrtám  :mrgreen:
Fiat Scudo
r.v. 2008, 201000 km
2.0 MultiJet 100kW
Uživatelský avatar
MarekP
Fiaťák
Příspěvky: 65
Registrován: 20 lis 2008, 14:24
Kontaktovat uživatele:

Re: 9. setkání Fiat Multipla klubu ČR - Sedmihorky

Příspěvek od MarekP »

Situace s těmito skupinami není ani tak otázkou fungování na fóru, případně jakékoliv komunikace zde. To jak to Acirek napsal nebylo šťastné, ale spíše to vychází z přichozích emailů na klub typu: "Prosím o zaslání manuálu na Multiplu. Děkuji ....(bez pozdravu, bez ničeho)" apod. Těchto mailů od "nečlenů" klubu je spousta a jen odráží jinou skupinu lidí než se vyskytují aktivně na fóru.

Lidičky, kteří se aktivně zapojují do těchto diskuzí jsou prostě fandové a tato skupina tam opravdu chyběla (možná pod skupinou ostatní...nevím).

Nicméně jsem tedka o víkendu byl připravovat nějaké věcičky v Sedmihorkách....krásné místo, lae ty silnice jsou místy tak na Multiplu a cyklistu.
Multipla 2004, JTD 145
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Srazy“