9. setkání Fiat Multipla klubu ČR - Sedmihorky

Celorepublikové, regionální i srazy jednotlivců

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Minimaxa
Znalec
Příspěvky: 596
Registrován: 11 zář 2006, 20:32
Kontaktovat uživatele:

Re: 9. setkání Fiat Multipla klubu ČR - Sedmihorky

Příspěvek od Minimaxa »

Já bych to tady celý zrušil, stejně je to všechno na h...o, každej něco furt chce, furt se někomu něco nelíbí, všechno je špatně, já vlastně nevím, co sem každej furt leze .... :wink: :D :D
www.minimaxa.cz
Reklama
 

Uživatelský avatar
MarekP
Fiaťák
Příspěvky: 65
Registrován: 20 lis 2008, 14:24
Kontaktovat uživatele:

Re: 9. setkání Fiat Multipla klubu ČR - Sedmihorky

Příspěvek od MarekP »

Minimaxa píše:Já bych to tady celý zrušil, stejně je to všechno na h...o, každej něco furt chce, furt se někomu něco nelíbí, všechno je špatně, já vlastně nevím, co sem každej furt leze .... :wink: :D :D

Jasně, a bude to..... :lol:
Multipla 2004, JTD 145
Acirek
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 243
Registrován: 25 lis 2005, 19:59
Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: 9. setkání Fiat Multipla klubu ČR - Sedmihorky

Příspěvek od Acirek »

Ahoj lidi.
Děkuji Marku jak jsi to napsal. Asi jsem nevolil ta pravá slova. Navíc jedna skupina a tu jsem bohužel vynechal jsou lidé na tomto foru. jsou to srdíčkáři, Multinky mají radi a do nějakého sdružování se nehrnou. Je pravdou, že toto forum plní tu funkci co má plnit a to i díky těmto lidem. Mluvil jsem spíše o lidech, jak již napsal Marek co píšou podobné dotazy na klub. Těchto dotazů je několik za den.
Takže koho se mé psaní dotklo - omlouvám se. Věřím, že i té druhé skupině o které to bylo se snad rozsvítilo :D

Pokud něco chci, pozdravím, zeptám se, poděkuji a podepíšu se:-)


MarekP píše:Situace s těmito skupinami není ani tak otázkou fungování na fóru, případně jakékoliv komunikace zde. To jak to Acirek napsal nebylo šťastné, ale spíše to vychází z přichozích emailů na klub typu: "Prosím o zaslání manuálu na Multiplu. Děkuji ....(bez pozdravu, bez ničeho)" apod. Těchto mailů od "nečlenů" klubu je spousta a jen odráží jinou skupinu lidí než se vyskytují aktivně na fóru.

Lidičky, kteří se aktivně zapojují do těchto diskuzí jsou prostě fandové a tato skupina tam opravdu chyběla (možná pod skupinou ostatní...nevím).

Nicméně jsem tedka o víkendu byl připravovat nějaké věcičky v Sedmihorkách....krásné místo, lae ty silnice jsou místy tak na Multiplu a cyklistu.
Multipla 1.9 JTD 110k ... "ucast na setkání Tábor - Červený Kostelec, Olomouc, Jesenice, Rapotín, Věšín, Holice a mnoho dalších" ... http://www.multipla.wz.cz" onclick="window.open(this.href);return false; (vše o Fiat Multipla) ... http://www.multiplaklub.cz" onclick="window.open(this.href);return false; FIAT MULTIPLA KLUB ČR
Uživatelský avatar
MarekP
Fiaťák
Příspěvky: 65
Registrován: 20 lis 2008, 14:24
Kontaktovat uživatele:

9. setkání Fiat Multipla klubu ČR - Sedmihorky

Příspěvek od MarekP »

Přípravy setkání pomalu vrcholí. Čas strašně letí. Pokud nás chcete někdo potěšit svoji návštěvou třeba jen na sobotu, je nutné, aby jste se přihlásily na stránkách Multiplaklubu.cz. Pokud přijedete se slovy "tak jsem tady", nebude to v počtu přihlášených Multinek jednoduché se Vám plně věnovat. Předem připravujeme poměrně spoustu věcí. V tuto dobu máme již 75 Multipel a předpokládáme, že to není konečné číslo. :)

A ještě jedna drobnost, právě se uvolnila jedna třílůžková chatka.
Multipla 2004, JTD 145
Uživatelský avatar
MarekP
Fiaťák
Příspěvky: 65
Registrován: 20 lis 2008, 14:24
Kontaktovat uživatele:

Re: 9. setkání Fiat Multipla klubu ČR - Sedmihorky

Příspěvek od MarekP »

Chata už opět není.....
Multipla 2004, JTD 145
Minimaxa
Znalec
Příspěvky: 596
Registrován: 11 zář 2006, 20:32
Kontaktovat uživatele:

Re: 9. setkání Fiat Multipla klubu ČR - Sedmihorky

Příspěvek od Minimaxa »

Marku, hele, moc ti to kecá :D A my zrovna přijedem stylem: "Tak tady nás máte" :P A jsem zvědavej jak si s tím zrovna "ty" poradíš :D :mrgreen:
www.minimaxa.cz
peta
Fiaťák
Příspěvky: 54
Registrován: 18 srp 2006, 09:53
Bydliště: Pardubice

Re: 9. setkání Fiat Multipla klubu ČR - Sedmihorky

Příspěvek od peta »

MarekP píše:Přípravy setkání pomalu vrcholí. Čas strašně letí. Pokud nás chcete někdo potěšit svoji návštěvou třeba jen na sobotu, je nutné, aby jste se přihlásily na stránkách Multiplaklubu.cz. Pokud přijedete se slovy "tak jsem tady", nebude to v počtu přihlášených Multinek jednoduché se Vám plně věnovat. Předem připravujeme poměrně spoustu věcí. V tuto dobu máme již 75 Multipel a předpokládáme, že to není konečné číslo. :)

A ještě jedna drobnost, právě se uvolnila jedna třílůžková chatka.
To byla moje chata, ale protože náš synek si vybral radši na termín srazu pobyt v hotelu (Krajská nemocnice Pardubice se stravou all inclusive :D a nechá si při tom ještě vyndat mandle ) tak nemůžeme přijet a to mně mrzí. Doufám, že na podzim to vyjde.
Petr
Uživatelský avatar
MarekP
Fiaťák
Příspěvky: 65
Registrován: 20 lis 2008, 14:24
Kontaktovat uživatele:

Re: 9. setkání Fiat Multipla klubu ČR - Sedmihorky

Příspěvek od MarekP »

no jo. 1. o Vás víme a 2. se o sebe postaráš.......a neřešíš to. :lol:
Multipla 2004, JTD 145
Uživatelský avatar
MarekP
Fiaťák
Příspěvky: 65
Registrován: 20 lis 2008, 14:24
Kontaktovat uživatele:

Re: 9. setkání Fiat Multipla klubu ČR - Sedmihorky

Příspěvek od MarekP »

To Petr....

Právě jsme se snažili chatu obratem "udat", aby Vás ti zbytečně nic nestálo. Bohužel tam z kempu máme již storno poplatky za zamluvené a neobsazené ubytko......

Snad Vám to vyjde příště.. .

Marek
Multipla 2004, JTD 145
Minimaxa
Znalec
Příspěvky: 596
Registrován: 11 zář 2006, 20:32
Kontaktovat uživatele:

Re: 9. setkání Fiat Multipla klubu ČR - Sedmihorky

Příspěvek od Minimaxa »

tak co vy bando jedna líná, kdopak z tohodle ukecanýho spolku na netu přijede na sraz? už se nám to krátí, my dorazíme v sobotu odpolko.
www.minimaxa.cz
Uživatelský avatar
MarekP
Fiaťák
Příspěvky: 65
Registrován: 20 lis 2008, 14:24
Kontaktovat uživatele:

Re: 9. setkání Fiat Multipla klubu ČR - Sedmihorky

Příspěvek od MarekP »

Tak já tedy dorazím...... ale už dneska. :lol: Doufám, že všechny věci na sraz naskládám do auta a vleku.
Multipla 2004, JTD 145
Minimaxa
Znalec
Příspěvky: 596
Registrován: 11 zář 2006, 20:32
Kontaktovat uživatele:

Re: 9. setkání Fiat Multipla klubu ČR - Sedmihorky

Příspěvek od Minimaxa »

i kuš ty jeden, šak ty víš jak a koho myslím :wink:
www.minimaxa.cz
Uživatelský avatar
darko
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 301
Registrován: 21 úno 2007, 21:00
Bydliště: prostejov

Re: 9. setkání Fiat Multipla klubu ČR - Sedmihorky

Příspěvek od darko »

tak jaký to tam bylo ? Prozradí někdo ?
Uživatelský avatar
andreapipo
Fiaťák
Příspěvky: 182
Registrován: 11 úno 2009, 12:21
Kontaktovat uživatele:

Re: 9. setkání Fiat Multipla klubu ČR - Sedmihorky

Příspěvek od andreapipo »

Bezvadný, ale to je přísně individuální. Kdyby nepršelo, bylo by to ještě lepší. Pravda, kuchyně jim tam nepatří zrovna k nejlepším, ale jíst se to dalo. Guláš byl dokonce výbornej.
/F/I/A/T/ Multipla 1.6 100 16V, r. v. 2001
Šťastnou cestu!
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Srazy“