Multipla a policie - zkušenosti s hlídkami

Nevíte kam to patří, pište to sem...

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Má vzhled Multiply vliv na přístup policejní hlídky při silniční kontrole?

Anketa končí za 13 lis 2008, 11:46

Ano
4
25%
Ne
7
44%
Jak kdy
2
13%
Nevím, nedokážu posoudit
2
13%
Nejsem šťastným majitelem Multiply
1
6%
 
Celkem hlasů: 16

Uživatelský avatar
Mellow
Fiaťák
Příspěvky: 92
Registrován: 29 úno 2008, 02:41
Bydliště: Benešov nad Ploučnicí

Multipla a policie - zkušenosti s hlídkami

Příspěvek od Mellow »

Hellow!

Jak na vaše Multiply reagují dopravní hlídky?

Včera mě poprvé stavěli, bylo vidět, že okukují, ale asi se styděli na otázky k autu zeptat... :lol:

Mellow
Reklama
 

stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

Co je to jako za kravinu :lol: :lol: :lol: Jako myslis ze by se slitovali a rekli tak kdyz ma tak divny auto tak ho nebudeme pokutovat? :lol: omg :P
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
Uživatelský avatar
Mellow
Fiaťák
Příspěvky: 92
Registrován: 29 úno 2008, 02:41
Bydliště: Benešov nad Ploučnicí

silnicni kontroly

Příspěvek od Mellow »

stifmajstrABARTH píše:Co je to jako za kravinu :lol: :lol: :lol: Jako myslis ze by se slitovali a rekli tak kdyz ma tak divny auto tak ho nebudeme pokutovat? :lol: omg :P
tak nejak, vsak jsou to taky jen zvedavy chlapi ;)
stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

zase takovej exot ta multipla neni neblazni neni to ani nic novyho :roll:
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
ok2clj
Fiaťák
Příspěvky: 60
Registrován: 26 čer 2007, 19:57
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Léto na Vranově

Příspěvek od ok2clj »

Mě v létě zastavili, dali pokutu a sebrali body. Za to, že jsem měl omylem rozsvícené mlhovky. Připomínám, že byl nádherný slunečný den, takže jsem nikoho nemohl oslnit.
Bylo to Multiplou. Negativní zkušenost ...
stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Re: Léto na Vranově

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

ok2clj píše:Mě v létě zastavili, dali pokutu a sebrali body. Za to, že jsem měl omylem rozsvícené mlhovky. Připomínám, že byl nádherný slunečný den, takže jsem nikoho nemohl oslnit.
Bylo to Multiplou. Negativní zkušenost ...
looool mel si je zapnuty?...mel! byla snizena viditelnost?...nebyla! mel si je mit zapnuty?...ne! tak to prosiim nesvadej na auto vypadas pak hloupe :roll:
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
bikus
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 224
Registrován: 10 led 2008, 20:30
Bydliště: Sušice, KT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bikus »

Takže jedna do pranice: jak reagují policisté na Multiply? Já tedy rozhodně kladně..... Až tak kladně, že jsem si jí koupil!
Jsem taky jen člověk a mám taky rodinu, a navíc jezdím po závodech s kolama, takže není co řešit. Asi bych to neměl psát, ale až někoho z Vás potkám, a budete sedět v tom správným autě - a že nás není moc - věřím, že to vždy skončí jen úsměvy na obou stranách, nebojte.....
Minimaxa
Znalec
Příspěvky: 596
Registrován: 11 zář 2006, 20:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Minimaxa »

Tak vítej mezi námi a přeji mnoho šťastných km s Multiplou. Uvidíme se s tebou na srazu v květnu? :wink:
www.minimaxa.cz
bikus
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 224
Registrován: 10 led 2008, 20:30
Bydliště: Sušice, KT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bikus »

........když já se tak trošku stydííím.....
Já nikdy na takovým srazu nebyl - jezdím jen na srazy ze školy....
Ale teď vážně: budu sledovat kdy a kde a zkusím se tam dostat. Myslím, že faktem, že jsem se do Mloka zamiloval, patřím do sorty dost podivných lidí a měl bych se s nimi stýkat...
Díky za přivítání a za pozvání.
Globusman
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 379
Registrován: 26 lis 2006, 21:07
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Globusman »

bikus píše:........když já se tak trošku stydííím.....
Já nikdy na takovým srazu nebyl - jezdím jen na srazy ze školy....
Ale teď vážně: budu sledovat kdy a kde a zkusím se tam dostat. Myslím, že faktem, že jsem se do Mloka zamiloval, patřím do sorty dost podivných lidí a měl bych se s nimi stýkat...
Díky za přivítání a za pozvání.
Lidičky s Multiplama jsou super. Jsou to vesměs rodinky s děckama a srazy nemají chybu. Když přijedeš na sraz, tak než se stihneš nadechnout, připadá ti, že se se všema znáš od narození. Doporučuju stránky www.multiplaklub.cz kde už visí pozvánka na sraz a je tam posledních pár volných chatek :wink:
Uživatelský avatar
Mellow
Fiaťák
Příspěvky: 92
Registrován: 29 úno 2008, 02:41
Bydliště: Benešov nad Ploučnicí

Sraz

Příspěvek od Mellow »

Multiplu mam necely mesic (rodinu a deti zatim ne;), ale na sraz se chystam urcite - sice kvuli pracovnim povinnostem jen na sobotu pres den, ale beru kolo, fotak, kameru... :D
stillo
Fiaťák
Příspěvky: 57
Registrován: 25 pro 2007, 12:54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od stillo »

Keď sme pri tých hliadkach: hypotetická otázka (za 9 rokov ma na ceste kontrolovali 1x aj to nie s Multiplou)
- môžem mať problém s policajtami, ak vo vodičáku mám uvedených 6 miest na sedenie a mám od výroby 5-miestnu chladničkovú ;-) verziu?

Importér priznal svoju chybu ale k zmene údaju nedošlo...
Multipla 1.6 16V, 12/2007
Minimaxa
Znalec
Příspěvky: 596
Registrován: 11 zář 2006, 20:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Minimaxa »

stillo píše:Keď sme pri tých hliadkach: hypotetická otázka (za 9 rokov ma na ceste kontrolovali 1x aj to nie s Multiplou)
- môžem mať problém s policajtami, ak vo vodičáku mám uvedených 6 miest na sedenie a mám od výroby 5-miestnu chladničkovú ;-) verziu?

Importér priznal svoju chybu ale k zmene údaju nedošlo...
myslím si, že při kontrole problém nebude, ale na registru vozidel by ti to v návaznosti při další STK měli bez problémů v TP opravit :wink:
www.minimaxa.cz
Globusman
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 379
Registrován: 26 lis 2006, 21:07
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Globusman »

stillo píše:Keď sme pri tých hliadkach: hypotetická otázka (za 9 rokov ma na ceste kontrolovali 1x aj to nie s Multiplou)
- môžem mať problém s policajtami, ak vo vodičáku mám uvedených 6 miest na sedenie a mám od výroby 5-miestnu chladničkovú ;-) verziu?

Importér priznal svoju chybu ale k zmene údaju nedošlo...
To je nic - já mám v malém techničáku uvedeno 0 míst k sezení a taky s tím v klidu jezdím :wink:
Uživatelský avatar
darko
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 301
Registrován: 21 úno 2007, 21:00
Bydliště: prostejov

Příspěvek od darko »

Globusman píše:
stillo píše:Keď sme pri tých hliadkach: hypotetická otázka (za 9 rokov ma na ceste kontrolovali 1x aj to nie s Multiplou)
- môžem mať problém s policajtami, ak vo vodičáku mám uvedených 6 miest na sedenie a mám od výroby 5-miestnu chladničkovú ;-) verziu?

Importér priznal svoju chybu ale k zmene údaju nedošlo...
To je nic - já mám v malém techničáku uvedeno 0 míst k sezení a taky s tím v klidu jezdím :wink:
já taky 0+0. Ale je tam dodatek,takže v poho.
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Ostatní“