Provereny servis Praha

Autoservisy, údržba, náhradní díly, vrakoviště, obchody

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

XpavelX
Začátečník
Příspěvky: 35
Registrován: 08 říj 2007, 10:22

Provereny servis Praha

Příspěvek od XpavelX »

Vim, ze tohle tema tady uz bylo, ale jednak uz ma nekdo nejake nove zkusenosti a jednak z nej stejne nic noveho nevylezlo...

Tak tedy: mate nekdo zkusenost s nejakym kvalitnim a levnym servisem na Multiplu v Praze a okoli? Ja osobne jezdim do dojacka, coz je sice kvalita, ale ty ceny :-(
-----------------------------------
Multipla 1,6 BiPower, r.v. 2000
Reklama
 

anonyme
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 303
Registrován: 26 dub 2006, 23:18
Bydliště: PRAHA 12

Příspěvek od anonyme »

Jo to už tu bylo. Akorát se divím té kvalitě ve značkovém servisu?
Martin Untermuller
Fiaťák
Příspěvky: 58
Registrován: 18 čer 2006, 13:59
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin Untermuller »

Cha cha!
Taky se divím....mám hrozné negativní zkušenosti s IMOFA!!!!
Značkovej už nikdy!
jan johan
Fiaťák
Příspěvky: 54
Registrován: 13 srp 2006, 14:45

Nemáte dobrý servis v Praze a okolí, kde znají Multiny?

Příspěvek od jan johan »

Ahoj kolegové,
prodali jsem chalupu ve Středohoří, kde jsem měl šikovného člověka automechanika, co se mi pomáhal se starat o Mulťu.
Hledám teď nějaký servis poblíž míst kde se pohybuju, což je Praha 7, Praha 6 a sever Prahy (Holubice, Otvovice, Statenice, Horoměřice, Velké Přílepy atd.
Bylo by fajn, kdyby tam měli zkušenosti s Mulťou, znáte to: Je trochu jiná :-)
Ideálně takový servis odkud by člověk odcházel ne s pocitem, že ho chtějí odrbat, ale s pocitem, že auto vzali za své a je v dobrých rukách. V tomto případě by bylo skvělé, kdyby byli vyhlášení i na opravy autoelektriky, protože mi začíná zlobit dobíjení.
Ale zároveň mne čeká asi něco i s tlumiči, protože na nerovnostech něco začalo bouchat a kuláky i tyčky stabilizátoru jsou nové... ach jo


Díky za tipy
johan
jan johan
Fiaťák
Příspěvky: 54
Registrován: 13 srp 2006, 14:45

Re: Provereny servis Praha

Příspěvek od jan johan »

Kde už to bylo, prosím tě?
Hledám na foru už hodinu nějaké doporučení na mulťový servis v Praze a okolí a nic...
díky
honza
johan
anonyme
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 303
Registrován: 26 dub 2006, 23:18
Bydliště: PRAHA 12

Re: Provereny servis Praha

Příspěvek od anonyme »

zeptej se tady: http://www.rupexim.cz/autoservis" onclick="window.open(this.href);return false;
na rozdíl od IMOFy a Dojáčka jsem spokojen. Viděl jsem tam na práci i jinou Mulťu. Je to sice na jihu, tak snad to neni moc velká zajížďka. Vybavení mají na úrovni a vždy tomu rozuměli.
jan johan
Fiaťák
Příspěvky: 54
Registrován: 13 srp 2006, 14:45

Re: Provereny servis Praha

Příspěvek od jan johan »

A cenově když to porovnáš s Dojáčkem?
díky moc, zítra tam brnknu.
johan
johan
PuntoX
Fiaťák
Příspěvky: 131
Registrován: 03 bře 2011, 06:58

Re: Provereny servis Praha

Příspěvek od PuntoX »

dojáček to zní jak vydojit :mrgreen:
jan johan
Fiaťák
Příspěvky: 54
Registrován: 13 srp 2006, 14:45

Re: Provereny servis Praha

Příspěvek od jan johan »

Auto už tam je, tak uvidíme. Po telefonu zněli dobře, osobně taky. Jen je to takový moloch velký, ještě s tím autobazarem dohromady to působí trochu strašidelně, ale uvidíme jak proběhne oprava. Zatím budu očekávat to nejlepší :-)
díky za tip.
Po telefonu měli ceny jen odhadem někde na 2/3 oproti Dojáčkovi.
Jinak zrovna s Dojáčkem U seřadiště mám jednu celkem dobrou zkušenost s prací. Jen ty ceny za práci jsou tam trochu připomínajíci drahotu.
I když na druhou stranu mi prodavač poradil nějakou akci "sleva na díly při absolvování prohlídky", což mi ušetřilo při výměně rozvodů a brzd skoro 3.000,-
Pak mám šílenou zkušenost se servisem FIAT v Kolbenově. To byla hrůza... Komunikací počínaje přes kvalitu práce a výslednou cenou bez varování konče...
johan
anonyme
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 303
Registrován: 26 dub 2006, 23:18
Bydliště: PRAHA 12

Re: Provereny servis Praha

Příspěvek od anonyme »

Značkové servisy Dojáček i Imofa samozřejmě patří k těm nejdražším. Navíc si navymýšlí blbosti a zbytečnosti, které chtějí zaplatit. Nejradši mají zákazníka, který vůbec nerozumí autům. :D
Uživatelský avatar
markus48
Fiaťák
Příspěvky: 102
Registrován: 19 dub 2010, 11:57
Bydliště: Košice - Praha

Re: Nemáte dobrý servis v Praze a okolí, kde znají Multiny?

Příspěvek od markus48 »

ja chodim sem http://www.auto-vranek.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
sice s Puntasom ale su sikovny a spolahlivy, zatial som bol vzdy spokojny
je to sice trochu inde kde sa pohybujes ty ale ked nezozenies nic ine mozes skusit
Punto MK1 55S 1,1 40kW 3dv. r.v. 1996
Lepší ztratit v životě minutu, než v minutě život
jan johan
Fiaťák
Příspěvky: 54
Registrován: 13 srp 2006, 14:45

Re: Nemáte dobrý servis v Praze a okolí, kde znají Multiny?

Příspěvek od jan johan »

Díky,
právě testuju Rupexim servis na doporučení dalšího z kolegů Multiplistů, tak uvidíme, jak se osvědčí.
johan
chalibda
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 06 črc 2011, 23:53

Re: Provereny servis Praha

Příspěvek od chalibda »

nebudu nijak originální, ale prosíííííííííííííííííííím nemáte někdo slušný a spolehlivý servis pro mloka?
Netahne mi turbo, a prý je v háji erg ventil. V servise mi řekli, že ventil, bude stát 21 000, turbo 24 000. Je neuvěřitelné, co si servisáci troufnou když do servisu dojede sama ženská :-( A já jim nemůžu stát pořád za zádama, abych viděla jestli opravdu dělají co mají, vyměňují jen to, co musí a tak... Potřebovala bych někoho, kdo si nemyslí, že zákazník je dobrý jen k tomu, aby z něj vydojil co se dá :-)
VÁCLAV
Začátečník
Příspěvky: 38
Registrován: 27 črc 2010, 13:13

Re: Provereny servis Praha

Příspěvek od VÁCLAV »

Egr ventil stojí asi 5000 Kč ale je blbost ho měnit,At ti ho někdo šikovný zaslepí.Mě to stálo 300 kč.
chalibda
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 06 črc 2011, 23:53

Re: Provereny servis Praha

Příspěvek od chalibda »

A nemůže se stát, že pak neprojdeme emisema? a kdo šikovný? :-) v oktávce mi jeden matla zaslepil odfuk motoru, motor se nafouknul a přestal těsnit :-(
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Servis“