1.6 e-torgue AT

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Tyma
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 20 dub 2017, 22:31

1.6 e-torgue AT

Příspěvek od Tyma »

Ahojte zvazujem kupu tipa aj ked par veci mi vo vybave chyba. Nikde som ale nenasiel ziadne info ohladne jedineho motoru ktory sa da dat s automatom a v benzine a to 1.6 e torque. Co je to za motor nebude pre auto slaby? Pripadne mat velku spotrebu? Ci radsej 1.4T . Dalej automat co ke to za tip. Skoda ze tipo nema nejaku modernu kombinaciu benzinu a automatu. Dakujem za info
Reklama
 

Uživatelský avatar
cable
Začátečník
Příspěvky: 49
Registrován: 09 led 2017, 20:07

Re: 1.6 e-torgue AT

Příspěvek od cable »

Ahoj, pokud já vím, jedná se původně o projekt BMW, který ho ale nedotáhl do konce ale z nějakého mně neznámého důvodu ho koupil Fiat a dal ho do Tipa. Nevím proč, nevím za kolik, nevím proč nezautomatizovali 1.4 ale co vím je, že je to větší žrout a jede to hůř než 1.4 t-jet. Dobrá v uvozovkách volba třeba pro taxikáře na poskakování v kolonách nebo jako nákupní taška do rodiny ale jinak za mne NEBRAT. Už jen z důvodu možných porodních bolestí. 1.4 ať s nebo bez turba je v základech 30 let stará a prověřená a samotné T-Jety už taky nejsou žádná novinka. takže by měly být OK pokud je Turek nějak nezbastlil než je tam dal, což se ukáže časem.
Fiat Tipo2 HB 1.4 T-jet 88kw Lounge
ex.Fiat Croma 2010 1.9 JTD 110kw
ex. Fiat Bravo2 1.4 16v 66 kw
Odpovědět

Zpět na „Tipo 2016“