Je tu nekdo s marejkou?

Moderátor: peta.smolik

markus
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 08 úno 2007, 13:56

Re: Potize s palubkou

Příspěvek od markus »

Pepa píše:Ahoj lidi,bracha ma mareu 1,9td rv96 udajnych 110000km (z dovozu),na palubnim pocitaci mu neustale blika ERROR CLI , nevi nekdo co to je,a jak to odstranit?A jaky byste mu doporucili zarovky do podkavacich svetel,ma tam H1 12V 55W a sviti to dost mizerne.Dik za odpoved
hele at je skuí vytahnout jestly nejsou vyhřátý vypálen ono se to stavá u těch lup jinak ja to osail philipsy sylver nebo taknějak a paráda
marea V5 20V dřevo na přiložení klima na uhašení skratka plna nalož
Reklama
 

coyote
Fiaťák
Příspěvky: 74
Registrován: 21 pro 2005, 17:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Potize s palubkou

Příspěvek od coyote »

markus píše:hele at je skuí vytahnout jestly nejsou vyhřátý vypálen ono se to stavá u těch lup jinak ja to osail philipsy sylver nebo taknějak a paráda
Hele nemůžu si pomoci u tvého podpisu, ale ty máš v marei vidlicový 5válec (V5)? Jsem myslel, že se dělaly jen řadové...
Alfa Romeo 147 JTD
Fiat Marea Weekend TD100
ex Fiat Bravo 1.8 GT
ex Fiat Punto 1.7 TD
<b>www.fiatbravoklub.com</b>
coyote
Fiaťák
Příspěvky: 74
Registrován: 21 pro 2005, 17:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Potize s palubkou

Příspěvek od coyote »

Pepa píše:Ahoj lidi,bracha ma mareu 1,9td rv96 udajnych 110000km (z dovozu),na palubnim pocitaci mu neustale blika ERROR CLI , nevi nekdo co to je,a jak to odstranit?A jaky byste mu doporucili zarovky do podkavacich svetel,ma tam H1 12V 55W a sviti to dost mizerne.Dik za odpoved
Ahoj, takže ke tomu err cli. Jedná se o chybu v systému klimatizace. Je potřeba udělat test klimatizace a podle errového kódu, který to poté napíše vyhledat a opravit chyby. Z hlavy nevím, jak se ten test provádí, ale na www.fiatmareaclub.com popsaný je. Jen ho musíš najít na fóru.

Ke světlům. Bohužel světla jsou velká bolest řady Bravo/Brava/Marea. Je několik řešení:

1. koupit lepší žárovky (já mám nej zkušenost s Philips Vision+ 50%, osram Silverstar nesvítily moc dobře)
2. rozdělat a vyčistit světla. Je to náročné, ale velmi efektivní. Návod by měl být na www.fiatmareaclub.com
3. koupě nových světel. Ale jedině VALEO. Je to origo a kvalita. Staré jsou již za ta leta hodně vysvícená...
Alfa Romeo 147 JTD
Fiat Marea Weekend TD100
ex Fiat Bravo 1.8 GT
ex Fiat Punto 1.7 TD
<b>www.fiatbravoklub.com</b>
markus
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 08 úno 2007, 13:56

Re: Potize s palubkou

Příspěvek od markus »

coyote píše:
markus píše:hele at je skuí vytahnout jestly nejsou vyhřátý vypálen ono se to stavá u těch lup jinak ja to osail philipsy sylver nebo taknějak a paráda
Hele nemůžu si pomoci u tvého podpisu, ale ty máš v marei vidlicový 5válec (V5)? Jsem myslel, že se dělaly jen řadové...
jo ma to ma byt R5 tak sorrry :roll:
marea V5 20V dřevo na přiložení klima na uhašení skratka plna nalož
Odpovědět

Zpět na „Marea“