Vzduchové měchy

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Tomzam
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 26 črc 2018, 21:00

Vzduchové měchy

Příspěvek od Tomzam »

Přemýšlím zda dát na Ducato r.v.09 L3h2 Přídavné vzduchové měchy. Mám vzádu jedno listové pero. Je to 9mistny bus.
Mám vzádu jen postele pro 4. Pár krámů na kempování. Kanistry s vodou atd. Prostě málo zatížené a drncáto. Otázka když přidám měchy a nafouknu to na 2 atm. Tak jestli to spíš nezhorším. Máte někdo zkušenosti?
Reklama
 

IvoH
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 15 srp 2019, 15:09

Re: Vzduchové měchy

Příspěvek od IvoH »

Ahoj, jestli získáš nějaké zkušenosti, tak dej prosím info. Řeším to samé. Připadá mi, že na kombi, provozované téměř naprázdno, dosáhneš akorát toho, že podvozek bude tvrdší a bude více hopsat. On to přeci jen není tlumičový píst. Zatím jsem narazil jen na to, že si lidi podfukují pneu a nebo instalují nějaké komfortní listové tlumiče.
proficarmax
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 15 led 2020, 18:28

Re: Vzduchové měchy

Příspěvek od proficarmax »

Ahoj měchy jsou vynikající věc uplně to změní jízdní vlastnosti vozidla k lepšímu jezdí se s tlakem 2,5 až 3,5 at při hodně velkém zatížení až 4,5 at nikdy ne s prázdným mohl by se poškodit. Auto neposkakuje jak si spousta lidí myslí to by luxusní limuzíny nejezdily na měchách. Auto se ne naklání na kruháčích a v zatáčkách dělaji se jednookruhové a dvouokruhové .Dvouokruhové se dá každá strana nafouknout podle zátěže na Levé nebo Pravé kolo.pokud by vás něco zajímalo klidně se ptejte můžu i dodat za super cenu kupuji od výrobce a i montuji.Jezdím s obytnou dodávkou a při kempování oceníš že nemáš přeskládané nádobí nic neposkakuje a jseš shopen upustit měchy tak aby jsi se srovnal do roviny a náklon. :D :D :D Ahoj Vlastik
Odpovědět

Zpět na „Ducato“