(IT) Puntoracingclub International Meet in Garda 1.7.2012

Celorepublikové, regionální i srazy jednotlivců

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: (IT) Puntoracingclub International Meet in Garda 1.7.201

Příspěvek od HIISS »

Takze dnes som sa dozvedel ako bude vyzerat JUL,zial bohu asi nepotesim....ale moja ucast je tento rok na Garde na 99% ohrozena,,dovod je vsak taky ze v praci tento rok musim zastupovat dvoch kolegov v pripade ich dovolenky,jeden mal nahlasenu na 9-15jula a od prveho augusta znova tyzden,druhy zatial nic,nakolko známy s ktorýma mame ist do Bulharska s polovickou mali ist niekedy 16jula ..tak nebude to tento termin ale ide sa 10jula na 11noci+den tam a den spat naviac,kedze minuly rok som Bulharsko zrusil kvoli práci..a caja sa nesmierne tesila tento rok ju nemozem opat sklamat,kedze ide sa 10.jula kolega mi vysiel v praci v ustreti a zoberie dovolenku skor od 29.6-6.7 aby som mohol ist do Bulharska,co znamena ze pocas jeho dovolenky musim byt v praci a Gardu nestiham,skoda tesil som sa ze sa s polovickou a s niekym z fora prejdeme,poobdivujeme taliansku krásu...urobime výlet..a predstavim aj svoje punto kedze som don dal tolko usilia a penazi..ale tento rok to napokon nevychadza..i ked to vyzeralo tak ze z toho nieco bude..no nic sa nedeje auto nepredavam verim ze to vynde buduci rok....Tak ak sa niekto vyberie pofodte prajem peknu a stastnu cestu :)...I ked to financne toto leto vyzeralo byt moc narocne chcel som aj tak,no na celoslovensky zraz punt pridem urcite nakolko to bude na vikend..,tak isto aj Svidnik..pokial sa nic vazne nestane
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Reklama
 

Odpovědět

Zpět na „Punto - srazy“