1.PUNTOKEMPING - Štoky- 10.-12.8.2007

Celorepublikové, regionální i srazy jednotlivců

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Zamčeno
Uživatelský avatar
Vencapunto
Všeználek
Příspěvky: 3265
Registrován: 22 bře 2006, 14:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vencapunto »

Ku.va Dohy :evil: :evil:
Futile Italian Attempt at Transportation
Very Weird
Reklama
 

Uživatelský avatar
Dohy
Všeználek
Příspěvky: 2337
Registrován: 26 úno 2006, 18:23
Bydliště: Klasterec nad ohri, OMW SHELL
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dohy »

kliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiidddddddd :roll: :lol: :lol:
Trino
Začátečník
Příspěvky: 35
Registrován: 16 srp 2006, 16:29
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Kemp

Příspěvek od Trino »

Dohy ono je to nekdy tezke si neco naplanovat a pak ti do toho neco necekaneho vleze jako me :) ale tesim se na vas!!!
majki
Všeználek
Příspěvky: 1021
Registrován: 02 dub 2007, 16:08
Bydliště: Praha / Karvina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od majki »

Dohy píše:hele a ty KOUMAKU co takhle RICT TEN MESIC DOPREDU SEFOVI ZE 10 TYHO ODJIZDIS ??????? TO TE NENAPADLO ? taky to tak delam a mam KLID! :roll: :roll: ach jo
Dohy klid...nevim, kde delas ty, ale proste nekde to nejde, kor jak se neco stane nebo ma pul podniku dovolenou...vaz priste slova...
Mazda2 1.3 TE '08 :D
History: Punto mk2a 1.2 16v Sporting / Punto mk2b 1.2 8v Active / Mazda 626 2.2 12v limo GD US '88
Uživatelský avatar
Dohy
Všeználek
Příspěvky: 2337
Registrován: 26 úno 2006, 18:23
Bydliště: Klasterec nad ohri, OMW SHELL
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dohy »

dyt ja uz mlcim ... delal jsem 3 roky v hotelu takze moc dobre vim jake to je .... omlouvam se... ale fakt na to bylo dost casu
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Příspěvek od Katy »

UF, TAK UZ ZITRA SE KONECNE SETKAME :D
ZITRA MAM ALE DOVOLENOU CELY DEN TAKZE NEBUDU ANI NA NETU,jedine na telefone.
TESIM SE. CAUTE V 18H NA BENZINE MILFOR !!!!
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
lacin
Znalec
Příspěvky: 991
Registrován: 05 lis 2005, 13:04
Bydliště: taky JM

Příspěvek od lacin »

Ja se hlasim, ze dojedu pozdeji, pac tak nejak nemam auto a jeste musim jet pro Pajasuv darecek... :-D Takze nejpozdeji v osum dorazim. Doufam, ze uz nebudete zresetovani z toho chlastu...
Hustokrutost
Dufi
Fiaťák
Příspěvky: 88
Registrován: 23 pro 2006, 12:58
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek od Dufi »

Omlouvam se ale neco mi do toho vlezlo,takze nedorazim.Tak snad nekdy priste!
majki
Všeználek
Příspěvky: 1021
Registrován: 02 dub 2007, 16:08
Bydliště: Praha / Karvina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od majki »

Tak me to mrzi, ze mi to nevyslo ani v tu sobotu, ale myslel jsem na Vas, kdyz jsme nahazovali servery...uz to vsecko bezi v pohode, takze pristi sraz, ktery planujete...v zari? Rijnu? Jedu, i kdyby mi mel sef ruce urezat...
Mazda2 1.3 TE '08 :D
History: Punto mk2a 1.2 16v Sporting / Punto mk2b 1.2 8v Active / Mazda 626 2.2 12v limo GD US '88
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Příspěvek od Katy »

wercecko píše:Asi tu čerpačku /Milfor/ neznáte ale bude to dost divočina poskládat tam třeba 20 aut.. Ale snad se podaří, jinak asi tam budu hned na šestku a nevedu skupinu do kempu jestli je tak souhlas...
taky jsi nam mohl rict ze je to AGIP.... a taky jsi mohl prijet ;)
my tam byli v 18.05 ...ale nikde nikdo :lol:

Jinak teda trochu reference pro ty, kdo prohloupili a neprijeli (nebo nemohli) :arrow: :D

V pátek v 18h sraz na Milforu se trochu nepoved...pac to je Agip a vsichni hledali Milfor..nakonec jsme se setkali ve Štokach na "LG " ... neee-sranda, bylo to na "ELGÉ" (nekteri to tam otaceli pres plnou :))) ), odjezd do kempu a tudiz komplet sestava byla po 19h.
Pak jsme hledali recepci - pac byly dva kempy nad sebou hned... nakonec uspesne ubytovano, rozestaveny stany, no a rozpaleny grily.
Jedine co nejen me zamrzelo, ze se utvorily tri skupinky lidi ... ale nastesti se to furt michalo. Byla sranda velika.... v muzice se vystridali ctyri auta (a tudiz skoro ctyri baterky) :lol: ,vypilo se spoustu piva a dalsiho ruzneho druhu chlastu... kdyz nebyli Z.L.í s nama tak Slivovici je zastoupil Lucky-gogo, snedlo se masa (nejaky ten Mega Big Mac k tomu :lol: ) a vykricelo hlasivek (spise vysmalo) :lol:
Ke spanku jsme se vetsina odebrali ku treti hodine... ale nekteri jedinci se rozhodli stavet ALTAN i kdyz prd drzeli stabilitu sami...a jeste spatne dali tycky :lol:
V sobotu rano jsme se nejak poskladali tak o pul jedenacte, nekteri meli hlad....a tak se jelo do Jihlavy na jidlo - alá spanilka (trochu zavodnicka). No na to ze jsme se v jihlave potrhali ve stredu mesta a nekteri ji 2xobjeli aby se dostali k ostatnim do Tesca se podarilo ale najedli jsme se az u "Milforu" v hotylku. Potom zpet do kempu, kde nas potkal dest....a drzel se dobrou hodinu mozna i dele.. nekteri ale pak z kempu odjeli (tak pulka?) a zbytek vybalil zasoby, vmackli jsme se pod altan (ktery i predtim slouzil jako velky klubovy destnik:) ) a zacala v podstate After party (pac vse dochazelo i energie nekterych) :)))) Ultra lovil ve dve rano posledni flasku vina z "nadrze" :)) a jinak jsme se ucili treba navzajem "čecho - moravsky", pak se pustil romsky song "ne Zaneta zapoj mi te kabel...." - nekteri znaji, no akorat ze jsme si po puli songu uvedomili ze v pokojich spi cigáni ,tak jsme to ztlumili :lol: Odpadli jsme opet po treti hod s jeste vic vyrechtany hlasivkama.
V nedeli rano pak bylo krasne slunecno, nez jsme odjela tak probehla lekce anglictiny v podani Sarky (od martyho pritelkyne) a čajů Pickwick :lol: Pry priste muzem delat sraz uz v Anglii.... :)))

Proste a jednoduse zhrnuto - luxusni Puntokemping, hezkej uzavrenej i kdzy malej placek, vylepsili to jeste socialky zarizeni a ani lidi se nejak nestezovali, ubytovani a vse v pohode, vylet taky a lidi - no tak to no comment pac proste Puntari jsou tříííídy :!: :D


Doufam ze se Vsem aspon trosku libilo a uz se tesim do Rozkose 6.10. na PUNTO ROZLUCKOVOU PARTY ! :twisted:

a ted hrrr na hlasky, vzpominky, dalsi zazitky co sjsem zapomnela nebo mi unikly atd... :arrow: :wink: :lol:
A TAKY FOTAAA...... jsem se nejak nedopatrala jestli fotil nekdo v patek vecer, zatim vim ze ne :(
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Miki6speed
Začátečník
Příspěvky: 5
Registrován: 13 srp 2007, 08:08
Bydliště: Hloubětín road

Štoky

Příspěvek od Miki6speed »

...jsem rád, že jsem vás alespoň na chviličku poznal, skvělá parta, na další už si šetřím volno.. Miki
mauglibn
Fiaťák
Příspěvky: 179
Registrován: 01 čer 2007, 08:06
Bydliště: Bánovce n. B., SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mauglibn »

2 katy: myslim ze v tych izbach vedla boli nemecky cigani... tak ste mohli kludne beekat dalej :D
new: Fiat PUNTO 60SX r.6/1996,(43kw 58PS)
new: Š OCT Combi 66kw :(
ex: Fiat MAREA WEEKEND 1,9 JTD 105, r.11/1999, Grigio Steel
ex: Fiat PUNTO 55 6Speed, r.10/1993, c.vozidla z eper 494, Rosso Etna
www.eurotaxi-bn.sk
marty3d
Znalec
Příspěvky: 647
Registrován: 30 dub 2007, 10:44
Bydliště: Tři Dvory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marty3d »

Gratuluju nám k vydařenýmu srazu. Škoda jen že nebylo trochu lepší počasí. Takovýhle dávky srandy sem si dlouho nedopřál. Už se těšíme na příště.
jsem nejvic pratelskej clovek na svete a hafo mocinky mega moc se seznamim s nakejma coool lidickama, tak mi klidne pisnete papky
Uživatelský avatar
Dohy
Všeználek
Příspěvky: 2337
Registrován: 26 úno 2006, 18:23
Bydliště: Klasterec nad ohri, OMW SHELL
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dohy »

ten sraz byl fajn.. ale mohlo to byt super akce.... snad se povede rozkos II
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Příspěvek od Katy »

marty3d píše:Gratuluju nám k vydařenýmu srazu. Škoda jen že nebylo trochu lepší počasí. Takovýhle dávky srandy sem si dlouho nedopřál. Už se těšíme na příště.
jj, to bylo luxusniii... sla bych do toho co nejdriv zas... ale to uz bych se asi mohla z domu rovnou stehovat. :lol:
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Zamčeno

Zpět na „Punto - srazy“