MOJE PUNTO C - Ukažte ta svoje - pepoxx :]

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pepoxx
Znalec
Příspěvky: 672
Registrován: 02 úno 2011, 18:28
Bydliště: Trenčín - to je pri Dolnej Súči
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO C - Ukažte ta svoje - pepoxx :]

Příspěvek od Pepoxx »

fuuu tak to neviem... ale ten motor to je to iste... sak aj emisie to malo take ako 16V
Punto Cabrio
Reklama
 

Uživatelský avatar
Pepoxx
Znalec
Příspěvky: 672
Registrován: 02 úno 2011, 18:28
Bydliště: Trenčín - to je pri Dolnej Súči
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO C - Ukažte ta svoje - pepoxx :]

Příspěvek od Pepoxx »

cabrio GT na predaj za 1000€ info sprava :P
Punto Cabrio
nawrc
Začátečník
Příspěvky: 39
Registrován: 26 úno 2013, 16:22

Re: MOJE PUNTO C - Ukažte ta svoje - pepoxx :]

Příspěvek od nawrc »

Kovvalsky jak ze to mate v zakone hociaky motor do hociakeho auta?? Tim chces rict, ze kdyz to dotahnu do cr, bude to mit platny papiry?? Nebo budu delat technickou bokem ?
PuntoR on homemade Airride system

1.2 16V NOVITEC TURBO 112PS/182Nm při tlaku 0,4baru

EX engine: 1108ccm, vačka MPi, chip, K&N filtr, upravena hlava, mpi vstrikovani, svody Supersprint, vyfuk Michael(PL)

Pracant:
FIAT QUBO
1.3 Multijet
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO C - Ukažte ta svoje - pepoxx :]

Příspěvek od kovvalsky »

nawrc píše:Kovvalsky jak ze to mate v zakone hociaky motor do hociakeho auta?? Tim chces rict, ze kdyz to dotahnu do cr, bude to mit platny papiry?? Nebo budu delat technickou bokem ?
to ti uz neviem povedat lebo my ked nieco dovleceme zo zahranicia musi to ist na kontrolu originality ale poviem ti z takym to problemom som sa este nestretol ale viem ze motor tam mozes vymenit a dokonca aj zapisat do tp ale ako sa to robi neviem iba viem ze motor je u nas evidovany ako nahradny diel policajti to maju u riti lebo cislo motora neni na papieroch jedine kde ti mozeu robit problemy je stk
one world, one dream, one car
Uživatelský avatar
Toti
Znalec
Příspěvky: 790
Registrován: 13 čer 2009, 09:21
Bydliště: SR->Nitra->velke ale male mesto
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO C - Ukažte ta svoje - pepoxx :]

Příspěvek od Toti »

Určite sa nedá dať hocijaký motor do auta, môžeš tam dať motor taký aký tam bol predtým čiže s rovnakým kódom. A to že pepox tam dal gtčkový motor je jeho vec, papierovo to nesedí, policajti sa tomu prd rozumia takže to ani nebudu asi kontrolovať a keď mu to na stk nezistia a emisie budu v poriadku, resp. ide to cez známeho tak je vybavený na dalšie dva roky :D
Train horn in car ? ...why not ! :D
momentálne Alfa 166 2,4JTD ...EGR off, KAT off
ex : špunt mk1 SX 1,7TD, alfa 156 2,4JTD, špunt mk2b 1,3JTD sporting, špunt mk1 ELX 1,7TD
Uživatelský avatar
Pepoxx
Znalec
Příspěvky: 672
Registrován: 02 úno 2011, 18:28
Bydliště: Trenčín - to je pri Dolnej Súči
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO C - Ukažte ta svoje - pepoxx :]

Příspěvek od Pepoxx »

rozmyslam ze ho rozpredam.... mal by niekto o nieco zaujem ? http://auto.bazos.sk/inzerat/42731951/P ... rio-GT.php" onclick="window.open(this.href);return false; (PS: motor fakt dobry.... doteraz vzdy nakopol na prvy sup)
Punto Cabrio
Uživatelský avatar
twolive
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 389
Registrován: 01 dub 2012, 12:01
Bydliště: Přerov

Re: MOJE PUNTO C - Ukažte ta svoje - pepoxx :]

Příspěvek od twolive »

škoda že mam doma 4 auta :-/ další už by bylo važně moc :-( ale jestli budu mýt peníze nějakej díl by se hodil
punto cabrio 90 1,6 8v 65kw mpi
cinquecento 1.1 8v asi 50 kw mpi
punto gt .. 1,4 8v turbo
stavba cabrio 2,4 20v 96kw td
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: MOJE PUNTO C - Ukažte ta svoje - pepoxx :]

Příspěvek od Matto »

- škoda, keby som nemal v lete také velké výdavky, celkom vážne by som nad ním uvažoval, ale takto radšej kašlem na to. Ale bude ho škoda ak pôjde na diely. Držím palce nech sa nájde niekto, kto by ho zobral v kope. Dolakovať nárazníky, nahodiť nejaké pekné kolesá a bude to zasa parádne autíčko na leto :P
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
Pepoxx
Znalec
Příspěvky: 672
Registrován: 02 úno 2011, 18:28
Bydliště: Trenčín - to je pri Dolnej Súči
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO C - Ukažte ta svoje - pepoxx :]

Příspěvek od Pepoxx »

v kope pre klubaka cena 900€ :P ....za menej uz by to bolo asi fakt smiesne lebo 1000 som dal vpodstate len za ten motor co tam je takze.... a turbo co tam je bolo kupene nove...ziadny repasovany shit :) velmi pekny kozenny intros ma tiez urcite nejaku hodnotu + volant, budiky.... kasna bola sice buchnuta, ale niekomu by to mozno nevadilo ani take ako je a pedant si to vie dat spravit..... keby nemam druhy silny kabriolet tak si ho spravim zase aby bol TOP ale naco..... napravy su tiez v dobrom stave nic nebucha, brzdy tiez super.... zadna naprava z GT s kotucmi.... je cele vytlmene a su v nom ponatahovane kable na audio - to potesi audio nadsenca... tie repraky soundstream tam nechavam tiez.... trochu sa cudujem ze o to nikto nema zaujem, asi tieto punta uz fakt nemaju ziadnu hodnotu

CHYBY:
- na strechce su dve dierky (neni problem opravit alebo zohnat novu strechu)
- hrdzave podlahy - chcelo by to vyvarit alebo proste len zalaminatovat
- s predu bolo buchnute (nedobrzdenie na krizovatke) ale je to provizorne spravene a na prvy pohlad nieje nic vidno
- nejake kozmeticke vady laku

inak auto je plne pojazdne.... motoricky a technicky by malo byt vsetko pohodicke - najazdil som na nom od kedy ho mam okolo 15-20 000km bez jedinej zavady (denne som jazdil na nom do roboty a motor vzdy na prvy krat naskocil aj v zime)
Punto Cabrio
Uživatelský avatar
Pepoxx
Znalec
Příspěvky: 672
Registrován: 02 úno 2011, 18:28
Bydliště: Trenčín - to je pri Dolnej Súči
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO C - Ukažte ta svoje - pepoxx :]

Příspěvek od Pepoxx »

vela rokov som neplakal, ale vcera som mal na male... moje prve auto je fuc... tie spomienky :(

.... dufam ze mu bude u noveho majitela dobre... rozluckova jazda :)

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Punto Cabrio
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“