Koupě Liney

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Fénix
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 494
Registrován: 18 lis 2010, 13:22

Re: Kupa linei

Příspěvek od Fénix »

Proč mu na rovinu neřeknete,že koupil špatně,že Linea je nebezpečný šrot ohrožující život. Bude spokojený a bude klid. :mrgreen:
Reklama
 

Uživatelský avatar
raffo
Začátečník
Příspěvky: 32
Registrován: 06 dub 2010, 20:17

Re: Kupa linei

Příspěvek od raffo »

netvrdim ze BMW je top auto ale auta sa prevracaju aj na strechu...keby som stihol zareagovat tak ako som nestihol tak by to asi neslo cez strechu
fait linea 1,4 T-jet
Fénix
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 494
Registrován: 18 lis 2010, 13:22

Re: Kupa linei

Příspěvek od Fénix »

A už by jsi byl mrtvý. Což by byla škoda ne? :P
mezek
Fiaťák
Příspěvky: 62
Registrován: 12 bře 2010, 06:42

Re: Kupa linei

Příspěvek od mezek »

Jenomže to černé BMW nejde bokem přes střechu, ale přes oba střešní oblouky... A hlavně: nějak nechápeš konstrukci auta. Po bouračce máš zůstat TY naživu, ne aby bylo auto netknuté.
Nicméně, zkus poslat fotky FIATU s prosbou o vyjádření se k pevnosti Linei.
FIAT Linea 1.4 77k Dynamic
Uživatelský avatar
raffo
Začátečník
Příspěvky: 32
Registrován: 06 dub 2010, 20:17

Re: Kupa linei

Příspěvek od raffo »

mezek píše:Jenomže to černé BMW nejde bokem přes střechu, ale přes oba střešní oblouky... A hlavně: nějak nechápeš konstrukci auta. Po bouračce máš zůstat TY naživu, ne aby bylo auto netknuté.
Nicméně, zkus poslat fotky FIATU s prosbou o vyjádření se k pevnosti Linei.

to beriem ze nejde o auto ale o ludi v nom...mali sme stasti ze sme vyviazli zdravy.... ale ze nabuchli vankuse mi uz do hlavy nejde....ason na spolujazdcovej strane by mali nakolko sa zohol B stlpik....este si ho poistovna nebola odfotit tak pockame ako sa k tomu vyjadri likvidator....
fait linea 1,4 T-jet
Uživatelský avatar
raffo
Začátečník
Příspěvky: 32
Registrován: 06 dub 2010, 20:17

Re: Kupa linei

Příspěvek od raffo »

mezek píše:Podívej se tady, co dělá střecha. A má 5*... http://www.youtube.com/watch?v=9I7HafYom5Q" onclick="window.open(this.href);return false;
Ale i jinak bych neviděl Lineu tak tragicky, jak popisuješ:
http://www.team-bhp.com/forum/attachmen ... 9-002-.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.team-bhp.com/forum/attachmen ... 9-003-.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.team-bhp.com/forum/attachmen ... 009027.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; (nikomu se nic nestalo).
A tady z Polska: http://www.forum.lanciapolska.org/viewt ... 8&start=15" onclick="window.open(this.href);return false;
netusim ci v krajnach kde linea ma volant na pravej strane ja hlavovy vankus.....proste ja som mal hlavny naraz na strechu a vankuse nevystrelili....podla mna by aspon hlavove mali vystrelit pri takejto deformacii b stlpika na spolujazdcovej strane...ono to na fotke nieje tak vidiet ale kto to videl na vlastne oci sa cudoval ze sa mi nic nestalo a nevistrelili vankuse ked stlpik je posunuty a pokrceny! mnimalne 10 cisel do karoserie
fait linea 1,4 T-jet
thrashmetalheart
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 30 zář 2012, 15:14

Re: Koupě Liney

Příspěvek od thrashmetalheart »

Dostal jsem přidělenou Lineu jako služebáka 17.9.2009 s najetými 900 km. Dnes 30.9.2012 jsem s ní doposud najel 213 000 km. Po 1,2 a 3 třídách!!! Jezdím v zimě/létě 6300 km/měsíc. Po dálnici jen 300 km/měsíc. Předtím jsem měl služební Mitsubishi Space Star 1.9 DID 92kw. Říkal jsem si Fiat-sračka. Dnes na Lineu nedám dopustit 8) . Multijet 66kw jsem si pěkně sám zajel a jen já s ním jezdím. Pravidelně po 30 tis.km servis v autorizovaném servisu. Octavia TDI, před 14 dny na dálnici jsem poprvé zkusil co to auto jede, rovina a ručička na tacháku 1mm pod ukazatelem 200 km/h.! Mohutný nový předimenzovaný Jeep se mnou jen tak tak držel krok, a o Octavkach ani nemluvim. To auto je prostě ďábel a do kopce se rychlost skoro neznižuje, stále drží nasazené tempo 8) . Ale to byla jen vyjímka, normálně se snažím dodržovat pravidla. A spotřebu od 4,2 do 5,4 l./100 km-v zimě.
Nezáleží jaké máš auto, ale jak si vyježděný, jak znáš dokonale trasu, každou propadlinu či jak vyhazuje zatáčka atd., a jak znáš a máš v ruce své auto 8). I s nízkým obsahem motoru můžeš být nekorunovaný "král" situace.
dalibordn
Fiaťák
Příspěvky: 58
Registrován: 04 led 2010, 21:59
Bydliště: Náměšť na Hané

Re: Koupě Liney

Příspěvek od dalibordn »

No to je pěkný počtení pro majitele těchto aut.Také jsem jedním spokojeným majitelem.Mám ,ale najeto jen 30 000km a občas si říkám jak dlouho asi vydrží?Co ti za tu dobu nájezdu museli vyměnit(náprava,motor,převodovka,ostatní).Dej vědět ať víme co nás postupem času čeká.Měj se ať jezdí pokud možno dál :) .Čauky.
Fiat Linea 1.3Mjet
thrashmetalheart
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 30 zář 2012, 15:14

Re: Koupě Liney

Příspěvek od thrashmetalheart »

Ve 110 000 km, v záruce, první závada.
Prasklo mi lanko k řadící páce. Ale možná jsem k tomu přispěl i já svým extra rychlým přeřazováním. Ve 138 000 km, ještě v záruce, odešla spojka a nešel mi zařadit 4 rychl. stupeň. Oprava převodovky zdarma, spojka za peníze. Jezdil jsem 3 týdny stylem 3-5. Spotřeba se zvedla o 0,2 l./100 km. Od té doby nic. Ten pravidelný servis každých 30 000 km ve Fiatu na tom má určitě podíl. Takže jsem na servisu každých 4-5 měsíců. Za tu dobu těch 30 natočim :roll:
Odpovědět

Zpět na „Linea“