Kľúče na demontáž rádia

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Napster
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 08 kvě 2018, 17:38

Kľúče na demontáž rádia

Příspěvek od Napster »

Dobrý deň, mám Fiat Bravo ročník 2011 a chcem si do oroginal rádia zapojiť digital music changer cez 8 pinovy konektor. Problém je ze som nikde nedokázal nájsť kľúče ktoré sú potrebné na vybratie rádia. Preto sa chcem spýtať či ich niekto nevie zohnať, pripadne ci neviete o nejakom inom spôsobe ako sa vám rádio podarilo vybrať.
Reklama
 

Bravomv
Fiaťák
Příspěvky: 124
Registrován: 08 led 2017, 18:46

Re: Kľúče na demontáž rádia

Příspěvek od Bravomv »

https://www.ahifi.cz/vytahovaky-pro-aut ... bravo.html" onclick="window.open(this.href);return false;
bunkrak
Začátečník
Příspěvky: 13
Registrován: 19 čer 2007, 13:07

Re: Kľúče na demontáž rádia

Příspěvek od bunkrak »

dvě kávové lžičky
SPEEDWAY
Začátečník
Příspěvky: 5
Registrován: 04 říj 2014, 09:25

Re: Kľúče na demontáž rádia

Příspěvek od SPEEDWAY »

Napster píše:Dobrý deň, mám Fiat Bravo ročník 2011 a chcem si do oroginal rádia zapojiť digital music changer cez 8 pinovy konektor. Problém je ze som nikde nedokázal nájsť kľúče ktoré sú potrebné na vybratie rádia. Preto sa chcem spýtať či ich niekto nevie zohnať, pripadne ci neviete o nejakom inom spôsobe ako sa vám rádio podarilo vybrať.
ZDRAVÍM, ŘEŠIL JSEM TO NEDÁVNO A NORMÁLNĚ JSEM ZAJEL DO AUTORIZOVANÉHO SERVISU FIAT A VŠE BYLO ZA VTEŘINU A ZADARMO HOTOVO. V AHIFI JSEM ZKOUŠEL KOUPIT TEN KABEL ALE RÁDIU NA NĚJ VŮBEC NEREAGUJE TAK NEVÍM CO S TÍM A ZATÍM JEZDÍM S VYTAŽENÝM RÁDIEM TAKŽE TAKÉ VLASTNĚ TAKÉ POTŘEBUJI PORADIT. AHOJ
silencercz
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 25 čer 2018, 17:09
Bydliště: Brandýs nad Labem

Re: Kľúče na demontáž rádia

Příspěvek od silencercz »

Ten kabel z Ahifi mi taky nešel, nejde totiž tak jak je zapojit na krajní piny na konektoru. Musel jsem z něj ořezat takové dvě drážky, pak šel dát na krajní piny a fungoval. Nakonec jsem po dvou týdnech stejně zainvestoval a koupil u Ahifi rádio s BT a USB, což je mnohem komfortnější
Jinak klíče na vytahování rádia se dají objednat asi za 50 korun na ebay z Anglie a došly do 3 dnů. Jen jsem hrubou silou hned zlomil ty packy co to tam drží a páčil to ven stejně šroubovákem , tak kdyby se do toho někdo pouštěl, tak jemně, ne jako já :-)
Bravo 2008 1.4 T-Jet 110kw
Odpovědět

Zpět na „Bravo 2“