stilo nestartuje

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Bela
Začátečník
Příspěvky: 15
Registrován: 26 led 2009, 07:26

stilo nestartuje

Příspěvek od Bela »

Mam stilo 1.6 16V 3dv, ked startujem auto po 2-3 dnoch,tak mi nastartuje alebo po 8-10
sekundach motor zdochne.Po troch startoch uz motor nezhasne, ale musim pockat 2-3 minuty kym sa pohnem, lebo ked sa skor dotknem plynoveho pedalu motor zase zhasne :( ./akoby dostal vela vzduchu alebo benzinu/.Uz bola vymenena skrtiaca klapka, 2X a vymenene teplotne cidlo,lambda sonda,snimac podtlaku v sani, bolo /ze vraj :lol: /skontrolovane cerpadlo a tlak paliva v servise-O.K. Uz to trva dva roky a neviem si s tym poradit. Mozno je tam este nejake cidlo o ktorom neviem :lol: , ktore zacne vysielat signal do riadiacej jednotky a ta zastavi motor :(
Za vsetky rady dakujem
HEEEELP
Ziadne zmeny. Skusil som prestriekat vsetky kontakty, vymenil som vsetky relatka nad baterkou aj pod volantom. :D Pridali sa chyby skoro vsetky failure a Loose connection :( , takze som na tom este horsie, hocikedy za jazdy mi zdochne motor :(
Teraz sa chystam vymenit snimac otacok klukoveho hriadela,uvidime ci to pomoze :lol:
Naposledy upravil(a) Bela dne 21 říj 2016, 17:49, celkem upraveno 1 x.
Reklama
 

Uživatelský avatar
slavek311
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 234
Registrován: 26 dub 2007, 17:01
Bydliště: Morava-Beskydy

Re: stilo nestartuje

Příspěvek od slavek311 »

Bela píše:Mam stilo 1.6 16V 3dv, ked startujem auto po 2-3 dnoch,tak mi nastartuje alebo po 8-10
sekundach motor zdochne.Po troch startoch uz motor nezhasne, ale musim pockat 2-3 minuty kym sa pohnem, lebo ked sa skor dotknem plynoveho pedalu motor zase zhasne :( ./akoby dostal vela vzduchu alebo benzinu/.Uz bola vymenena skrtiaca klapka, 2X a vymenene teplotne cidlo,lambda sonda,snimac podtlaku v sani, bolo /ze vraj :lol: /skontrolovane cerpadlo a tlak paliva v servise-O.K. Uz to trva dva roky a neviem si s tym poradit. Mozno je tam este nejake cidlo o ktorom neviem :lol: , ktore zacne vysielat signal do riadiacej jednotky a ta zastavi motor :(
Za vsetky rady dakujem
HEEEELP
Ahoj,tento problém také řeším -dlouhodobě!Reší se to i na jiných fórech,ale bez pozitivního výsledku:cry:
U mne jsem zjístil,že mi benzín natlačí,až na třetí start-podle mokré svíčky,pak už to jede o.k.Připadá mi,že čerpadlo málo tlačí benzín,ale při jízdě to jede v pohodě.
Stilo hatchback 1,6 r.v.01,Ba+CNG
Uživatelský avatar
rossi
Znalec
Příspěvky: 802
Registrován: 10 zář 2008, 16:07
Bydliště: Slavkov u Brna

Re: stilo nestartuje

Příspěvek od rossi »

nemam teda stilo, ale zeptam se, bzučí vám čerpadlo po otočení kličku do první polohy?
Rossi
Fiat Punto 1.6Mk1 90 ELX resuscitován
AUDI A6 3.0 Quatro 2002
Uživatelský avatar
slavek311
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 234
Registrován: 26 dub 2007, 17:01
Bydliště: Morava-Beskydy

Re: stilo nestartuje

Příspěvek od slavek311 »

rossi píše:nemam teda stilo, ale zeptam se, bzučí vám čerpadlo po otočení kličku do první polohy?
ano čerpadlo bzučí,svičky dávají jiskru!
Stilo hatchback 1,6 r.v.01,Ba+CNG
Uživatelský avatar
slavek311
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 234
Registrován: 26 dub 2007, 17:01
Bydliště: Morava-Beskydy

Re: stilo nestartuje

Příspěvek od slavek311 »

Bela píše:Mam stilo 1.6 16V 3dv, ked startujem auto po 2-3 dnoch,tak mi nastartuje alebo po 8-10
sekundach motor zdochne.Po troch startoch uz motor nezhasne, ale musim pockat 2-3 minuty kym sa pohnem, lebo ked sa skor dotknem plynoveho pedalu motor zase zhasne :( ./akoby dostal vela vzduchu alebo benzinu/.Uz bola vymenena skrtiaca klapka, 2X a vymenene teplotne cidlo,lambda sonda,snimac podtlaku v sani, bolo /ze vraj :lol: /skontrolovane cerpadlo a tlak paliva v servise-O.K. Uz to trva dva roky a neviem si s tym poradit. Mozno je tam este nejake cidlo o ktorom neviem :lol: , ktore zacne vysielat signal do riadiacej jednotky a ta zastavi motor :(
Za vsetky rady dakujem
HEEEELP
Pro Bela:
Ahoj,pokročil jsi nějak?Máš to vyřešené?Já né a zima se blíží :x
Stilo hatchback 1,6 r.v.01,Ba+CNG
Uživatelský avatar
slavek311
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 234
Registrován: 26 dub 2007, 17:01
Bydliště: Morava-Beskydy

Re: stilo nestartuje

Příspěvek od slavek311 »

koupené nové benzínové čerpadlo,ale nic se neměnilo.Nastartují,až na potřetí
Stilo hatchback 1,6 r.v.01,Ba+CNG
Uživatelský avatar
liborko
Všeználek
Příspěvky: 2726
Registrován: 26 zář 2007, 16:06
Bydliště: Havířov

Re: stilo nestartuje

Příspěvek od liborko »

A potom po nastartování to už jede normálně nebo za jízdy cuká? diagnostika neukázala žádnou chybu?
CROMA 1.9JTD/110kW r.06 -EMOTION-
Lancia Musa 1.4 16V r.11-PLATINO-
PUNTO 75 ELX r.96

IDEA 1.4 16V/70kW r.07
Stilo 1.6 16V/76kW r.02 Dynamic
Seicento 1.1 SPI HOBBY r.99...
TIPO 1.4 r.94...
UNO 1.5 MPI r.87
Uživatelský avatar
Gembler
Fiaťák
Příspěvky: 183
Registrován: 12 úno 2018, 20:16

Re: stilo nestartuje

Příspěvek od Gembler »

Palivový filter si vymenil tiež ? Alebo vstrekovače ?
CHRYSLER CROSSFIRE 3.2
EX Punto mk1 55S, 90ELX, 16v sporting
Uživatelský avatar
liborko
Všeználek
Příspěvky: 2726
Registrován: 26 zář 2007, 16:06
Bydliště: Havířov

Re: stilo nestartuje

Příspěvek od liborko »

palivový filtr stilo 1.6 nemá,to je součástí čerpadla, chtělo by to přes multiecuscan zjistit tlak v palivové soustavě,ale teď si nevybavuju zda je tam reg.tlaku na liště nebo je součástí čerpadla
CROMA 1.9JTD/110kW r.06 -EMOTION-
Lancia Musa 1.4 16V r.11-PLATINO-
PUNTO 75 ELX r.96

IDEA 1.4 16V/70kW r.07
Stilo 1.6 16V/76kW r.02 Dynamic
Seicento 1.1 SPI HOBBY r.99...
TIPO 1.4 r.94...
UNO 1.5 MPI r.87
Uživatelský avatar
slavek311
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 234
Registrován: 26 dub 2007, 17:01
Bydliště: Morava-Beskydy

Re: stilo nestartuje

Příspěvek od slavek311 »

liborko píše:A potom po nastartování to už jede normálně nebo za jízdy cuká? diagnostika neukázala žádnou chybu?
po nastartování jede ok,necuká.Diagnostika bez chyb.
Stilo hatchback 1,6 r.v.01,Ba+CNG
Odpovědět

Zpět na „Stilo“