manual na fiat stilo

Moderátor: peta.smolik

Uživatelský avatar
SHANE54
Znalec
Příspěvky: 823
Registrován: 15 čer 2007, 08:42
Bydliště: Lučenec, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: manual na fiat stilo

Příspěvek od SHANE54 »

Prosim o manual k CD radiu ale nejaky krajsi scan, nie v rozliseni 10 na 10 pixelov.....
Obrázek
Obrázek
stilo-multiwagon-JTD-dynamic
spominame: Punto MK1 1.2 SX 3D, Punto MK2a 1.2 SX 5D
Reklama
 

pietro
Fiaťák
Příspěvky: 50
Registrován: 15 srp 2007, 09:13
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Re: manual na fiat stilo

Příspěvek od pietro »

Manualy: http://www.fiat.karnet.sk/index.php?str=7&tp=1" onclick="window.open(this.href);return false;
Prirucky: http://www.italiancars.sk/index.php/download" onclick="window.open(this.href);return false;
Fiat Bravo 1,6 16V 76kW, 1997
!!! http://www.ItalianCars.sk" onclick="window.open(this.href);return false; - príručky na skoro všetky modely v slovenčine !!!
kubik1
Začátečník
Příspěvky: 22
Registrován: 17 lis 2007, 02:34
Bydliště: Praha 4

Re: manual na fiat stilo

Příspěvek od kubik1 »

pánové fiaťáci, sháním na stilo servisní manuál ale prosím v pdf nebo cokoli jeného než to DTE mně to nějak blbne a už sem to stahoval asi ze 3 zdrojů.
existuje třeba od Haynese? ten by byl gut :P
díky za info
STILO Multi Wagon 1.9 JTD Multijet 8V, Active, 60000km
PUNTO II 1.2 16V, HLX
hanzs
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 417
Registrován: 27 kvě 2009, 00:34

Re: manual na fiat stilo

Příspěvek od hanzs »

sehnat v pdf? ....těžko.
Fiat Stilo 1.6 16V
ex Fiat Tipo 1.4 i.e.
kubik1
Začátečník
Příspěvky: 22
Registrován: 17 lis 2007, 02:34
Bydliště: Praha 4

Re: manual na fiat stilo

Příspěvek od kubik1 »

Noinu27 píše:To sa tasko vysvetluje, toto neni Warez Forum, takze trosku pockajte pridam ja svoj upload na manual. Je zabaleny vo WinRARe a je to PDF format. Obycajna klasika.

http://www.cobrashare.sk:38080/CobraSha ... kBjMi10%3D

třeba tady od kolegy fiaťáka Noinu27 :wink:
STILO Multi Wagon 1.9 JTD Multijet 8V, Active, 60000km
PUNTO II 1.2 16V, HLX
Uživatelský avatar
ekr1
Fiaťák
Příspěvky: 121
Registrován: 13 dub 2007, 19:42
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Re: manual na fiat stilo

Příspěvek od ekr1 »

Jestli tomu rozumím dobře,ty sháníš klasický manuál na stilo ??
Tak jestli jo,tak opravdu ale opravdu nechápu že ho tady ani nikde jinde na celém netu nemůžeš najít..................................... příkladně na ulozto.cz je toho taky dost
Jestli hledáš něco jiného tak to napiš konkrétně co vlastně chceš.Manuálů je několik typů jak v češtině tak i ve slov. a je kratší verze a i větší ta je rozšířená o multivagon.
Dáváš sem ten samej link podle názvu co má kejml jako první z mnoha FIATStilo_cz.pdf má to mít 23.8 mb ale je na jiném servru na rapidu a tam to v poho funguje na stáhnutí,teď jsem to zkoušel.
kubik1
Začátečník
Příspěvky: 22
Registrován: 17 lis 2007, 02:34
Bydliště: Praha 4

Re: manual na fiat stilo

Příspěvek od kubik1 »

kubik1 píše:pánové fiaťáci, sháním na stilo servisní manuál ale prosím v pdf nebo cokoli jeného než to DTE mně to nějak blbne a už sem to stahoval asi ze 3 zdrojů.
existuje třeba od Haynese? ten by byl gut :P
díky za info
asi nejsem tolik zběhlej v hledání na netu,jsem už starší ročník ;-) jak si z nefunkčního odkazu na cobrashare zjistil že je to na jinym share? :shock: nicméně jsem prohledal uložto i rapidshare i czshare a tam jsou jen uživatelský manuály. spousta lidí píše SERVISNI manual těch sem si uz stahnul asi deset vsechno je jen uzivatelská príručka.
je na ní napsano návod k použití a udržbě.
podarilo se mi stahnout DTE ale to mi nějak nefunguje.

sháním servisní manuál neboli dílenskou příručku nebo workshop manual nebo JAK NA TO tohle fšechno ANO ,jen né uživatelský manuál neboli příručku k autu tu mám.

budu až za hrob vděčný za fungující link k servisnímu manuálu :P
STILO Multi Wagon 1.9 JTD Multijet 8V, Active, 60000km
PUNTO II 1.2 16V, HLX
Uživatelský avatar
ekr1
Fiaťák
Příspěvky: 121
Registrován: 13 dub 2007, 19:42
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Re: manual na fiat stilo

Příspěvek od ekr1 »

Vím co hledáš jedná se tedy o knihu JAK NA TO hned na začátku ti řeknu neexistuje na stilo mám tyto knihy doma na jiné modely aut příkladně na fiat punto stála kolem 6 stovek,ale jak píšu na stilo jí prostě nikdo v češtině nevydal.
Tady se podívej na celý seznam knih které byly vydány http://manualy.ben.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Jestli potřebuješ funkční link na dte,eper nebo elearn tak je tady
kdysi jsem je upnul na ulozto a fungují do dnes
http://www.gabriel-net.de/forum/showthread.php?t=17439" onclick="window.open(this.href);return false;

No a tady máš máš učebnici pro automechaniky
http://www.gabriel-net.de/forum/showthread.php?t=18516" onclick="window.open(this.href);return false;

Na tom samém serveru je toho o stilu hodně popsáno i co se týká oprav,ale myslím že jako fiaťák či spíše majitel Stila ho určitě znáš. :)
kubik1
Začátečník
Příspěvky: 22
Registrován: 17 lis 2007, 02:34
Bydliště: Praha 4

Re: manual na fiat stilo

Příspěvek od kubik1 »

díky! snad jsem našel co jsem potřeboval :)
už to študuju jestli mi to pomůže :)
Naposledy upravil(a) kubik1 dne 20 pro 2011, 00:44, celkem upraveno 1 x.
STILO Multi Wagon 1.9 JTD Multijet 8V, Active, 60000km
PUNTO II 1.2 16V, HLX
Uživatelský avatar
ekr1
Fiaťák
Příspěvky: 121
Registrován: 13 dub 2007, 19:42
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Re: manual na fiat stilo

Příspěvek od ekr1 »

A co jsi vlastně našel ,možná to pomůže i mně při něčem.
kubik1
Začátečník
Příspěvky: 22
Registrován: 17 lis 2007, 02:34
Bydliště: Praha 4

Re: manual na fiat stilo

Příspěvek od kubik1 »

ále hledám recept na hlášku: nespolehlivé informace z řídící jednotky žhavení...

hledám právě tu jednotku žhavení ,nevím estli sem ji už našel estli je to ta krabička za EGR ventilem pověšená na stěně motorovýho prostoru?
občas mi to teda hlavně při vyšších okolních teplotách špatně startuje. žhavení hned zhasne a motor déle točí než naskočí a pak třeba 1-2s během nabíhání je dost hlučnej aj dost vibruje.
pak ale hned běží jak samet a jede krásně ani nežere,nekouří...
prostě občasná závada při spouštění.
spíš se bojim že si takhle zničim silentbloky :roll:
STILO Multi Wagon 1.9 JTD Multijet 8V, Active, 60000km
PUNTO II 1.2 16V, HLX
pato99
Začátečník
Příspěvky: 19
Registrován: 20 led 2012, 19:25
Bydliště: NM Slovakia

Re: manual na fiat stilo

Příspěvek od pato99 »

Ahojte, zhanam uzivatelsky manual na Stilo Multijet 1.9 r.v.2008 zatial vsetko co som nasiel bolo na starsie stila alebo anglicky. Ak niekto mate v cestile alebo slovencine poprosil by som link. :)
Tu je anglicka verzia https://rapidshare.com/files/932549979/ ... 1_2006.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;

Dakujem
Fiat STILO Multi Wagon 1.9 Multijet 8V
jakub14
Začátečník
Příspěvky: 10
Registrován: 28 lis 2012, 17:23
Bydliště: Strakonice

Re: manual na fiat stilo

Příspěvek od jakub14 »

Áhoj, podle toho co jsem tu pročetl tak je prostě nemožné sehnat na Fiat tilo 1.9 JTD 2002 něco jako by dílenskou příručku? Nemyslim tu uživatelkou jak si nastavit sedačky a podbné ptákoviny.
Fiat Stilo 1.9 JTD 115 HP
Kadlos
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 27 kvě 2013, 08:25

Re: manual na fiat stilo

Příspěvek od Kadlos »

Ahoj,
Prosím vás nemáte někdo něco kde je komplentí seznam dílů na fiat Stilo 1.9 JTD 85kw. Potřebuji napříkald sehnad pevností šrouby pro uchycení tlumičů (obyčejně chodí prí s tlumiči, bohužel sem koupil tlumiče bez šroubů). Nebo jestli někdo neznáte nějakou stránku kde se to nachází.

Zkoušel sem oficiální stránky fiat ale chce to registraci a hlavně živnosták a já sem pouze Fyzická osoba.

Díky všem za rady

Kdyžtak mail g12l@seznam.cz
Uživatelský avatar
Mirec-Stillák :)
Začátečník
Příspěvky: 5
Registrován: 13 dub 2015, 22:13
Bydliště: Telnice u Brna

Re: manual na fiat stilo

Příspěvek od Mirec-Stillák :) »

Ahojky- jsem tu novacet a stranky s upnutymi manualy ,,|Jak na to - servisni manual .- na Fiat Stilo uz nejdou ....nemohl by mi to prosim nekdo upnout na nejake stranky odkud to pujde stahnout ? moc moc dekuji za ochotu ....

Mirec
Fiat Stillo Multi Wagon 1.9 JTD 110KW - 150HP
Odpovědět

Zpět na „Stilo“