Chorvatsko - Kudy jedete v roce 2015

Moderátor: peta.smolik

Kudy do Chorvatska?

Přez Rakousko a Slovinsko do Chorvatska
9
53%
Přez Slovensko a Maďarsko do Chorvatska
6
35%
Přez Rakousko a Maďarsko do Chorvatska
2
12%
Použiji jinou trasu
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 17

Uživatelský avatar
Japa
Fiaťák
Příspěvky: 98
Registrován: 23 lis 2008, 14:58
Bydliště: Karviná

Re: Chorvatsko 2012

Příspěvek od Japa »

Do prolisu se určitě vejde plnohodnotná 205/55 x 16, já ji ve Stilu MW měl.
A průměrově by se měla vejít i 17" (vnější průměr kol 15" - 17" u Stila je stejný - menší průměr ráfku má větší profilové číslo gumy a naopak), ale s šířkou bude zřejmě problém. Samozřejmě pokud jsou zachovány průměry, šířky a profily dle údajů v TP.
Ford S-Max 1,9 TDCi, r. v. 2011
Fiat Panda 1,2, r.v. 2010
Fiat Stilo 1,9 JTD, r. v. 2004 - Ex.
Fiat Brava 1,9 TD, r. v. 1997 - Ex.
Fiat Tipo 1,9 TD, r. v. 1992 - Ex.
Fiat 127, r. v. 1977 - Ex.
Fiat 850 Sport Coupe, r. v. 1969 - Ex.
Reklama
 

Uživatelský avatar
elvis.jarous
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 417
Registrován: 11 úno 2012, 12:28
Bydliště: Nymburk

Re: Chorvatsko 2012

Příspěvek od elvis.jarous »

Dneska odjíždí tchán se švagry a 1. dcerkou. My pokračujeme v pobytu až do soboty :mrgreen:
Včerá jsem již byl se ščílem těsně za Omišem okoštovat písečnou pláž-dobrý, ale písek horkej jako prase narozdíl od štěrku nebo oblázků ale netřeba ve vodě škrpál. Jen musíš z deky mazat hned do vody aby ti neshořely chodidla. Cestou zpět jsme zajeli do kaňonu Cetiny a tam jsem se vyžulil v krásně čisé, o krapánek chladnější vodě. Bylo to hodně příjemný.
Dneska jdu zaplatit pneu Fulda Sportcontact/made in france. Přesnou cenu s prací vyvěsím zde. Sám ji ještě nevím....ale na chorvatskej e-shopech se pohybuje okolo 1100 kun.
Co se týká kol, tak když mám zimák R15 a letňák 17, obvod kola by měl bejt stejnej, protože pak by jste měli odchylky na tacháči a ujeli byste míń nebo víc km.
Takže pokud mi zimák vleze do dna kufru, musím tam nacpat liťák 17, co se týká obvodu. Horší to bude s výškou. vyzkoušíme doma. Ale raději bych vozil plnohodnotný kolo i na plecháči, než dojezdovou "jitrnici".Kompresor ze sady Fiat budu muset doma rozebrat a vyzkoušet, proč šel/nešel/šel/ a pak už nešel.
Ale na 100% tahle opravná sada poletí do popelnice.

Přikládám snímek lodi "Kolinea" a mostu přes "Labe"

Aktualizace v 11:04

cena pneumatiky+práce=1300 kun
1300KN x 3,45czk = 4550,- za gumu s prací. :shock:

Ranec.
Přílohy
_DSC6948.jpg
_DSC6948.jpg (198.11 KiB) Zobrazeno 5171 x
_DSC6918.jpg
_DSC6918.jpg (204.02 KiB) Zobrazeno 5171 x
Fiat Stilo multiwagon 1.9 JTD 16V 103KW 6q
Ø 5,6 l
min.Ø 3,6Litrů
Škoda 100L rv.1976
ex-Škoda Octavia 1,6 SR 74KW Liftback rv.99
ex-opel corsa 1.3 i 3door rv.87
ex-Škoda 105 l rv.87
ex-škoda 120S rally-pokus o repliku
ex-2x škoda 100L modrá

FiatEcuscan+kabel
Uživatelský avatar
Japa
Fiaťák
Příspěvky: 98
Registrován: 23 lis 2008, 14:58
Bydliště: Karviná

Re: Chorvatsko 2012

Příspěvek od Japa »

Elvisi díky za cestovatelské zážitky z dovolené, jaká je aktuální teplota moře na Makarské? :)

Já už pomalu před odjezdem stříhám metr, místo odjezdu v sobotu ráno zřejmě vyrazíme už ve čtvrtek a snad se tím pádem vyhneme zvýšenému víkendovému provozu. Jen jsi mě trochu postrašil s tou gumou, mám totiž tak moderní auto, které nejenže nemá rezervu, ale ani výlisek pod podlahou kufru aspoň pro dojezdovku, takže zvažuji, že do kufru hodím zimní kolo. :)
Ford S-Max 1,9 TDCi, r. v. 2011
Fiat Panda 1,2, r.v. 2010
Fiat Stilo 1,9 JTD, r. v. 2004 - Ex.
Fiat Brava 1,9 TD, r. v. 1997 - Ex.
Fiat Tipo 1,9 TD, r. v. 1992 - Ex.
Fiat 127, r. v. 1977 - Ex.
Fiat 850 Sport Coupe, r. v. 1969 - Ex.
Uživatelský avatar
idefix
Znalec
Příspěvky: 726
Registrován: 22 lis 2010, 20:26
Bydliště: Kolín

Re: Chorvatsko 2012

Příspěvek od idefix »

Elvis: Cetina je dobrá čistá akorát voda byla na mě studená,byli jsme tam v restauraci +dětské hřiště
http://foto.mapy.cz/212515-Radmanove-mlinice" onclick="window.open(this.href);return false; maj tam bazény kde jsou pstruzi a žáby vše upravují na grilu .Osobně jsem si dal svinský kotlet na grilu,žába s tatarkou mě nelákala :mrgreen:
Jo ta loď je přesná foceno ze starého mostu to se pozná :twisted:
Naposledy upravil(a) idefix dne 05 črc 2012, 13:35, celkem upraveno 1 x.
Fiat Stilo MW 1,9 JTD 85Kw
Uživatelský avatar
elvis.jarous
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 417
Registrován: 11 úno 2012, 12:28
Bydliště: Nymburk

Re: Chorvatsko 2012

Příspěvek od elvis.jarous »

JAPA:
No je tu v přízemí pán s paní z Nového Bydžova, s vozem audi A4 combi rv. cca 2009, a taky neměl rezervu ve výbavě, ale pořídil si ji. Ví proč.
Jinak dneska jdu koupit teploměr a změřim teploty vzduchu ve stínu, moře,Cetiny, protože dneska je tu fakt nechutný vedro.

Idefix:
Čekáme, až se malej vzbudí a jedem se koupat na přírodní koupliště na Cetinu.
Na pláži je to nechutně narvaný už od 10:00.
já osobně jsem měl pražené ančovičky, kalamára jsem koštnul a jináč si dávám též Svinsky Kotlet na žaru, Picu, Pileci na žaru a nebo Miešane maso na žaru jsem si dal včera. dost dobrý, leč 80KN pryč.
V Dubrovníku za pevností jsme dali Picu za 60KN, mokačíno za 15KN,Voda, Fanta, Kola-15KN, Karlovačko 16KN.To jsme ale hledli levné restaurace.
Tady mají Picu za 40-60 Kun. Těsně za Omišem v Dalmatinske restauraci jsme dali se ženou Maxi Picu za 60, pak měi Midi za 45, mina 35Kun.
Laško nebo Karlovačko cca 15 Kun. Jako bonus dostal malej lízátko a já se ženou 2xpanáka, asi jelcina.V restauraci jsme seděli sami.
Ožujsko tady na kraji Bašky Vody je točené za 0,5l-12KN(jako pivo nic moc ale),Svinski kotlet na žaru s ponfrity a oblohou za 50 KN.Pražený ančovičky byly za 22KN.Za Omišem a tady v Bašce je megahamburger 19Kn.Je fakt velkej.
Kopeček zmrzliny 6-7KN.
Palivo na čerpací stanici INA v Omiši-nafta cca 9,7KN,Benzin lehce přes 10KN, v Bosně Nafa 2,35Marky.
Jo dneska jsem v Konzumu koupil lahvovej Staropramen ležák už vychlazenej za 6,1Kun.
Zdar.
Fiat Stilo multiwagon 1.9 JTD 16V 103KW 6q
Ø 5,6 l
min.Ø 3,6Litrů
Škoda 100L rv.1976
ex-Škoda Octavia 1,6 SR 74KW Liftback rv.99
ex-opel corsa 1.3 i 3door rv.87
ex-Škoda 105 l rv.87
ex-škoda 120S rally-pokus o repliku
ex-2x škoda 100L modrá

FiatEcuscan+kabel
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: Chorvatsko 2012

Příspěvek od peta.smolik »

Tyyyy jo to sou ceny... Zlatá Itálie)))
Pizza Proscuto 300g 2eura,
super kopec zmrzliny 0,9-1,2euro,
pivo v plechu Merlin 0,5L 3,4% 0,32euro,
pivo Super strong Atlas 0,5L 7,5%(rychlá smrt)))0,9eura,
točený Starobrno 0,5L 32kč,
5 housek 0,37euro,
Jahodový šáňo 0,7L 2eura,
Rum Jamaica 0,7L 7euro,
Víno Prosecco od 3euro
Vodka od 3euro
Pasta se vším, sýr, ančovičky, proscuto, rajčata, houby 6euro, téměř k nesnědení
svíčková se šesti 80kč,
řízek s bramborem 90kč,
koprovka se šesti 60kč,
Mozarela obyč. 0,6euro
Mozarela bůvolí 1,6 euro
jogurt 200g 0,4 euro
Mléko Parmalat 0,6- 2euro
Mléko Kunín 0,5euro
Toto je výřez cen aktuálních před týdnem
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Uživatelský avatar
elvis.jarous
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 417
Registrován: 11 úno 2012, 12:28
Bydliště: Nymburk

Re: Chorvatsko 2012

Příspěvek od elvis.jarous »

HMM,
tak to jsou pěkné ceny. Kam jezdíš do itálie?Kolik km?Ubytování?
Ať mám s čím srovnávat...
Dík.
Jinak dneska to tu absolutně praská ve švech, ani se nedá pomalu projet autem. Není to nic příjemného, pláže praskaj ve švech.Tohle zažívám poprvé a neni to nic moc.Nemáme to rádi. Cetina v kaňonu nádherná, čistá, pstruzi všude, měla podle dětskýho teploměru do vaničky z domova asi 22°C,a moře 27°C, nevim jestli to nekecá, páč teploměr normální jsem tady v marketech nesehnal, musel bych do Makrské, do velkýho konzumu.Když jsem se tady ptal po teploměru, pomalu na mě koukali jako na blázna.
Vzduch tady u moře je evidentně teplejší než u Cetiny, tam bylo 33°C a tady na balkoně ,ještě ve stínu, v 1:00 40°C, takže spíš těch 37°C.
U Cetiny bylo fajn, tady je vedro, ve městě.Což by nevadilo, kdyby tu nebyla hlava na hlavě.
Zítra jedem na koupačku možná na kole někam směr Krvavica.Tady se to fakt nedá a moře je po obědě dost zasr.....než přijely davy lidí.
Pokud někdy zase pojedu sem, pokusím se sehnat bydlení dál od maríny a nebo úplně jinak, dáme nějakou vesnici. Nebo o týden dřív a nebo dál od ČR. Klíďo pod Dubrovnik a nebo do Černé hory. Dálnice k deltě řeky Neretva je skoro, hotová, dá se jet asi 50km za odbočku na makarskou, podjedete celé Biokovo, pak se z ní sjíždí a před deltou Neretvy opět najíždí, le už jen na kousíček.
Když jsme se v noci vraceli z Dubrovníku, tak jsme ji prubli.

Do konce června je tu hodně fajn, teď je to nářez.
Ale všechno se dá řešit.
Jinak když jsme se vraceli kaňonem směr dálnice a pak směr Makarská, tak jsme jeli kolem čerstvě vypuklého požáru nad jednou vesnicí ve skalách,v lese.
Vrtulník sovětské výroby ze vzduchu házel vodu a pozemní hasiči teprve doráželi na místo.
Zdar.
Přílohy
_DSC7198.jpg
_DSC7198.jpg (205.38 KiB) Zobrazeno 5137 x
_DSC7191.jpg
_DSC7191.jpg (201.98 KiB) Zobrazeno 5137 x
ŠČÍLO KOUSEK OD NERETVY
ŠČÍLO KOUSEK OD NERETVY
_DSC7203.jpg (194.93 KiB) Zobrazeno 5138 x
Naposledy upravil(a) elvis.jarous dne 03 črc 2012, 09:32, celkem upraveno 4 x.
Fiat Stilo multiwagon 1.9 JTD 16V 103KW 6q
Ø 5,6 l
min.Ø 3,6Litrů
Škoda 100L rv.1976
ex-Škoda Octavia 1,6 SR 74KW Liftback rv.99
ex-opel corsa 1.3 i 3door rv.87
ex-Škoda 105 l rv.87
ex-škoda 120S rally-pokus o repliku
ex-2x škoda 100L modrá

FiatEcuscan+kabel
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: Chorvatsko 2012

Příspěvek od peta.smolik »

Jezdím na více míst ale nejčastěji do Caorle kraj Venezia Giulia Friuli ode mně Velké Meziříčí asi 730km po trase Brno, Mikulov, Wien, Graz, Villach, Tarvisio, Udine a v Santo Stino di Livenza sjíždím z dálnice pak 20km a sem na fleku...
Nejrychlejší jízda 5hod 20minut před pěti lety cesta domu s Fiatem Bravo 2,0 20v ale optimálně tak 7 až 9hodin na dvě zastávky...
Ubytování mi vždycky sežene známá tak nějak na pohodu v soukromí v ceně kolem 350kč/osoba/noc, snídaně řešíme nárazově co předměstské supermarkety dají, jídlo ani pivo sebou nevozím páč v Itálii je vše levnější než zde(SuperM, Lidl. Penny, Flop, AO, Alliper, Ins) většinou na pláž chodíme kolem 8-9(míváme plážový servis 2lehátka+slunečník, platívám kolem 1500kč za set za dva týdny, jinak na pláži samozřejmost WC, šatny, sprchy, Beach voleybal vše free udržované čisté, písek do 30cm ob dva dva dny strojově přesívaj a čistěj) a pak kolem 12 jdeme na oběd do českého hotelu(polívka 30kč, hotovka 60kč, minutka 90kč + točený))) Po siestě kolem 14hod jdem zpět na pláž a sme tam někdy až do 19hod ale jak kdy, večer chodíme buď do hospody na pivo nebo na brusle nebo si pučíme fechtla každopádně jídlo u Italů takže pizza, špagety, nějaký ryby, kebab, gyros a když se nechce a sejde se dobrá parta(ubytování bývá pronájemní dům a jsme tam s dalšími čechama, Rakušákama, Němcema respektive velká společná terasa))) tak se chlastá a někdy až do mrtva a v noci se dem zas koupat, jinak ubytko bývá 300metrů od pláže a na obědy chodíme jak kdy a kam ale většinou tak 200metrů z pláže, večer se dá jít do města korsovat, historické centrum, šikmá věž, klášter. V Caorle si turistů dost vážej takže každej večer je ve městě třeba balet, divadlo, fire-show, kuchařský soutěže, streetový akcičky, koncerty atd. vzhledem k tomu že vědí že tam jezdí dost čechů tak nechybí informační tabule v češtině, a je to kamkoliv kousek takže možné výlety Benátky 60km, Terst,Miramare 80km, předhůří Dolomit 60km + blízká větší města Portogruaro 20km, San Dona di Piave 20km, na kole nebo na bruslích se dá jet v poho i daleko páč Caorle je placka s převýšením max 3 metry, pláž písek tmavý, moře čisté, služby perfektní za rozumnou cenu a zmrzlina mega skvělá :)
Mrkni http://www.caorle.it" onclick="window.open(this.href);return false;
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Uživatelský avatar
elvis.jarous
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 417
Registrován: 11 úno 2012, 12:28
Bydliště: Nymburk

Re: Chorvatsko 2012

Příspěvek od elvis.jarous »

Děkuji za servis, ceny jsou velmi pěkné a vzdálenost též, ale když bych tedy do Itálie jel,tak někam pod kopec, ne na placku. Nám se líbí kopečky. :wink: Do Chorvatska jezdíme kvůli krásné přírodě, vždycky cca ob den někam vyrážíme na výlet. Takže itálii třeba ano, ale ne Bibione, Carloe.
Budu dál hledat v mapě.
Fiat Stilo multiwagon 1.9 JTD 16V 103KW 6q
Ø 5,6 l
min.Ø 3,6Litrů
Škoda 100L rv.1976
ex-Škoda Octavia 1,6 SR 74KW Liftback rv.99
ex-opel corsa 1.3 i 3door rv.87
ex-Škoda 105 l rv.87
ex-škoda 120S rally-pokus o repliku
ex-2x škoda 100L modrá

FiatEcuscan+kabel
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: Chorvatsko 2012

Příspěvek od peta.smolik »

No tak Bibione to je hnus, stejně jako Lido di Jesolo, tam já bysem nejel...
Ob rok jezdím ještě do San Benedeto del Tronto nebo respektive týden Benedeto a pak týden Caorle a nebo až na spodek Scalea, Reggio di Calabria nebo i Sicílie je skvělá a jednou sem byl na Liparských ostrovech...
PS: Jinak sestřenice se dnes vrátila z Chorvatska(Brist u Gradacu) absolutně zhnusená z děsný přeplněnosti na plážích, prej na všechno fronty, ceny všeho prý děsivý, obě cesty pojali jako poznávačky přes Srbsko a prý Chorvatsko 6x stačilo a už nikdy více)))
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Uživatelský avatar
elvis.jarous
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 417
Registrován: 11 úno 2012, 12:28
Bydliště: Nymburk

Re: Chorvatsko 2012

Příspěvek od elvis.jarous »

Koukal jsem na Vieste, moc hezký, 1500 km, by se dalo zvládnout. Kolega to projel až na sicílii a pak trajektem do řecka (bydlel v tomto letovisku http://www.reckokorfu.cz/sidari/" onclick="window.open(this.href);return false;) a hybaj domu.To s 2 letým klukem nedáme :mrgreen:
Jináč když mluvila tvá sestřenka o přeplněným chorvatsku tak můžu říct, že v Dubrovníku bylo čechů málo a dneska jsme se koupali na kraji makarské a byl to rozhodně velkej rozdíl o proti Bašce. Makarská na mě působila daleko uvolněněji, pojme víc turistů s rezervama, to je vidět. My byli na kraji směr krvavica, na krásný pláži i s malinkou resturací a půjčovnou vodních skůtrů, mohl jsi si vybrat rovnou pláž nebo pod skalkami, nádhera a bylo to zaplněný o proti Bašce Vodě tak o 80% méně.
Takže místa až až. Chce to hledat.
Večer se vrátí bratr z Brely, uvidíme jak tam bylo hodně lidí.
Ceny jsou ale samozřejmě pořád stejný.
Dneska jse si koupil lahvovej staropramen, plzeň došla. Stál 23,50,-czk.
Fiat Stilo multiwagon 1.9 JTD 16V 103KW 6q
Ø 5,6 l
min.Ø 3,6Litrů
Škoda 100L rv.1976
ex-Škoda Octavia 1,6 SR 74KW Liftback rv.99
ex-opel corsa 1.3 i 3door rv.87
ex-Škoda 105 l rv.87
ex-škoda 120S rally-pokus o repliku
ex-2x škoda 100L modrá

FiatEcuscan+kabel
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: Chorvatsko 2012

Příspěvek od peta.smolik »

Tak Pramen je hnus ale když ho přechladíš))) a ta cena je vzhledem k těm ostatním cenám tak nějak v pořádku, nalej si ho do půllitru a vsugeruj si že je točený, ty ostatní ceny mi připadaj spíš jako ve Francii na Riviéře ale zas máš hory a přírodu tak zaplať
PS: ta oprava tý pneu respektive výměna, to je strašný, mně v Itálii kdysi na Bravu rupnul altík a začal jiskřit a přestal dobíjet, stalo se mi to v sobotu ráno, přes známou sem se spojil se servisem, mechanik přijel a Multiplou mně odtáhnul na laně 10km, na cestu zpět mi půjčil skůtr, v pondělí když sem za ním dojel mi dal vybrat ze tří variant opravy-výměny 1)200euro repas 2)230euro replika 3)260euro originál. Ve středu navečer mi poslal sms že je to hotový Sem si přijel, na všechno byl doklad, 12euro za odtah, 260euro altík, 40euro práce, půjčení skůtru na 5 dní 25euro včetně benzínu, po návratu do ČR jsem zjistil že altík co mi tam dal stál v tý době v ČR 13tis. takže super až na to že se to posralo v den odjezdu a tak sme si pobyt nechtíc prodloužili)))
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Uživatelský avatar
elvis.jarous
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 417
Registrován: 11 úno 2012, 12:28
Bydliště: Nymburk

Re: Chorvatsko 2012

Příspěvek od elvis.jarous »

Když jsme u píva, já osobně rád Postřižinské, Bernard, Plzeň. Bernard vede, vinikající je v kiosku na soutoku Labe a Cidliny-nefiltrovaný, to je bomba, taky dobrý je točený Zlatoprmen rovněž na soutoku.Je ale sladší.
Staropramen mi nevadí(mimochodem ten zdejší je vyroben v Záhřebu v Chorvatsku), nemohu Gambrinus, Krušovice a Kozla. Po nich mám problémy s pajšlem, překyselený, většinou.

Aktualizace teplot: moře 29°C, vzduch v tieni 38, tak jako včera, předevčírem.... Moře už neschl tak se mi to líbí. Na víkend se sem sjíždí masy lidí.
Končím s cpaním mých zážitků.
Zdar až budu doma.
Fiat Stilo multiwagon 1.9 JTD 16V 103KW 6q
Ø 5,6 l
min.Ø 3,6Litrů
Škoda 100L rv.1976
ex-Škoda Octavia 1,6 SR 74KW Liftback rv.99
ex-opel corsa 1.3 i 3door rv.87
ex-Škoda 105 l rv.87
ex-škoda 120S rally-pokus o repliku
ex-2x škoda 100L modrá

FiatEcuscan+kabel
Uživatelský avatar
idefix
Znalec
Příspěvky: 726
Registrován: 22 lis 2010, 20:26
Bydliště: Kolín

Re: Chorvatsko 2012

Příspěvek od idefix »

Italie ceny dobrý,kolotoče, automaty, památky.......Bibione, Lignano - koupání a potápění když si nepřivstaneš jsi ve 12 řadě pokolena vody (teplý a kalný :mrgreen: ) noční procházka po sídlišti ..... no nevím je to otázka vkusu a samozřejmě peněz.Před dvěma lety jsem byl na Makarský při střídání turnusů masakr...... :roll: 6 řad slunečníků.Kolega byl v jižní Italii čisté moře ,vinohrady nádhera ,ale 2550Km.Já osobně mám rád pláže přírodní lehnu pod pinii,borovici,palmu... pár lidí pisčitá pláž,ale taky je to odpoledne kalný.
Ceny jsou zajimavý např. meloun tržnice 12-14Kn,konzum necelých 6Kn,Kolín Kaufland 8,90Kč.
Velká zmrzlina Primošten 7Kn (jako 3 naše) ,velká pizza 60Kn ceny jsou dle lokality rozdílné.
Kolega jezdil roky Itálie,Chorvatsko a teď jedině Turecko.Ve finále stejně jde o to užít si dovolenou ve zdraví a pohodě,ať jsi kde jsi a Fiatům zdar.
Fiat Stilo MW 1,9 JTD 85Kw
Uživatelský avatar
elvis.jarous
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 417
Registrován: 11 úno 2012, 12:28
Bydliště: Nymburk

Re: Chorvatsko 2012

Příspěvek od elvis.jarous »

My jsme se večer koupali tady pod apartmánem, bylo to v pohodě, lidí tak akorát, večer voda zakalená, v Baško Pole jsou větší kamínky, víc stínu, a po kalu celý den ani památky.paní domácí jsme se ptali, proč sem jezděj italové, ona odpověděla, že maj chorvati čistší moře. Ale jak říká Idefix, hlavní je, si dovolenou užít a odpočinout si od pracovního masakru.Neobracek kuny.
Zdarec.
Fiat Stilo multiwagon 1.9 JTD 16V 103KW 6q
Ø 5,6 l
min.Ø 3,6Litrů
Škoda 100L rv.1976
ex-Škoda Octavia 1,6 SR 74KW Liftback rv.99
ex-opel corsa 1.3 i 3door rv.87
ex-Škoda 105 l rv.87
ex-škoda 120S rally-pokus o repliku
ex-2x škoda 100L modrá

FiatEcuscan+kabel
Odpovědět

Zpět na „Stilo“