prvé dojmy

Vše co se týká modelu Punto Evo

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

BaDDog
Začátečník
Příspěvky: 24
Registrován: 08 úno 2009, 16:58
Bydliště: Malacky - SR
Kontaktovat uživatele:

Re: prvé dojmy

Příspěvek od BaDDog »

Zdravím.. čo sa týka budikov su rovnake ako na GP? ... tie v eve sa mi viacej pačia.. dalo by sa to prehodit?
čo palubka?
Predny look sa mi viacej pači z GP a zadok z EVA..
Fiat Grande Punto 1,3MultiJET - Dynamic (66kW / 6-speed / 26.10.2008)
Reklama
 

JardaK.
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 208
Registrován: 12 říj 2007, 08:29
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: prvé dojmy

Příspěvek od JardaK. »

BaDDog píše:Zdravím.. čo sa týka budikov su rovnake ako na GP? ... tie v eve sa mi viacej pačia.. dalo by sa to prehodit?
čo palubka?
Predny look sa mi viacej pači z GP a zadok z EVA..
To Ti tady řekne asi každý, ale v podstatě je to tak: přehození by bylo určitě nesmírně obtížné (hodně práce), nevím, jestli by se daly napasovat dráty z GP do Eva, zadní nárazník by asi tak velkým problémem nebyl, ale při prohození zadních světel by Ti zase svítila kontrolka poruchy osvětlení, takže dobře rozmýšlej!
Fiat Bravo2 1,6 MJet, 77 kW, nar. 2010
zlatý Puňťa 1,9 JTD, 59 kW, nar. 1999 - prodán
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: prvé dojmy

Příspěvek od peta.smolik »

radek.s píše:Panda je jen nepatrně větší než Seicento a já už bych chtěl trochu větší auto než je Panda. U Pandy mě taky vadí omezený prostor pro pravou nohu, v Seicentu tenhle problém vůbec není. Ale zase bych naopak nechtěl větší auto než je Grande nebo Evo. Nic mezi tím nyní Fiat nemá. Bylo to Punto Classic, ale to už se nenabízí. I kdyby bylo v nabídce, nekoupil bych ho, protože bych do něj chtěl silnější motor než 1,2 44kW (jediný benzín co se do něj poslední léta nabízel) a naftu nechci. Grande ani Evo nechci kvůli těm věcem, co jsem napsal. To jsou věci, který u novýho auta mít nechci. Grande ani Evo bych taky nechtěl s motorem 1,2. Ten motor je podle mě na to auto slabý, hlavně když se vyjede mimo město. A doplatky za silnější motory nejsou zrovna malý. Tak že se asi budu muset opravdu podívat po jinejch značkách.
Skus se dohodnout s ofic zástupcem Fiatu na dovozu Punta clasic(ještě dobíhá výroba)s motorem 1,4
nebo mrkni na Lancia Musa
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
equipe
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 29 srp 2010, 23:47

Re: prvé dojmy

Příspěvek od equipe »

tak máme taky jedno evo v rodině. najeto asi 7000km. mám dotaz, praskla taková ta koženka, či co to je na řadící páce a to je teda sakra brzo,uznají to na reklamaci?
xeromax
Všeználek
Příspěvky: 1525
Registrován: 13 srp 2008, 18:02
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: prvé dojmy

Příspěvek od xeromax »

neviem ako vo fiate, ale nemal by to byt problem, kamaratovi to na ibize vymenili bez slova, mal asi 5000km na nej
FIAT PUNTO II 1.2 8V 44kW EL
2009 -- 129,6dB
2010 -- 133,5dB
http://fotoalbumy.azet.sk/xeromax/my-punto/
http://www.xtuning.tk
equipe
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 29 srp 2010, 23:47

Re: prvé dojmy

Příspěvek od equipe »

doufám, že to půjde na záruku. ono to ale moc neřeší, určitě to bude dělat stále. je tam výbava racing, nepoznám jestli je to nějaká koženka, nebo pogumovaná kůže. pokud by tam šla dát nějká normální guma, asi by to bylo nejlepší řešení.
xeromax píše:neviem ako vo fiate, ale nemal by to byt problem, kamaratovi to na ibize vymenili bez slova, mal asi 5000km na nej
rafo
Začátečník
Příspěvky: 36
Registrován: 29 zář 2010, 20:15
Bydliště: Košice

Re: prvé dojmy

Příspěvek od rafo »

Ked sa pozeram na vyvoj od Grande I po Grande Evo, tak myslim, ze tu evoluciu je vidiet na kazdom stupni. Samozrejme ze zalezi aj na osobnom vkuse a penazenke. Niekomu sa paci to, niekomu ono. Mne sa Panda a Fiat 500 viac pacia ako Punto Classic, ale Grande je dalsi krok k elegancii a Evo to este viac priblizilo smerom k Bravu, co je moj favorit po Alfe Romeo a Lancii - (take "male Bravo"). Ale s Evom to nekonci, pridu zase novsie.
Fénix
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 494
Registrován: 18 lis 2010, 13:22

Re: prvé dojmy

Příspěvek od Fénix »

Je zajímavé,že se Fiat vrátil k žárovce H4. Jak to svítí???
Uživatelský avatar
Karol
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 301
Registrován: 01 úno 2011, 22:56

Re: prvé dojmy

Příspěvek od Karol »

Pripajam sa k blahozelaniu stastnych statisicov kilometrov bez nehody :)

Inak ked vravis ze skoro nepocut motor, asi by to bolo to jedine a najhorsie, co by mi na tom aute vadilo. Ja sa rozbieham podla zvuku motora a na ticho by som si musel zvykat (pripadne vyviest mikrofon k motoru a do kabiny reprak :D , ale je to asi len zvyk) Na dialnici odhlucneny interier musi byt zas super.
Punto Mk1 1.1 r.v. 1997 cca 140000 km
rusoll
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 11 dub 2011, 22:06

Re: prvé dojmy

Příspěvek od rusoll »

EVO 1.2 69kW, prvy dojem? kurva ved to je lenive!!!! mal som Punto 1.2 8v r2002, a to ide jak raketa + nemusim sa tak stresovat ci to neoskrem. teraz idem opatrne ved to poznate nove auto.

Inak vsetko OK vona novoty je nezamenitelna :D ale ten slaby tah.....
Punto EVO Dynamic, rv 04/2011, 1.2 8v 69k,
oldoss
Znalec
Příspěvky: 622
Registrován: 02 úno 2009, 17:59

Re: prvé dojmy

Příspěvek od oldoss »

Isto to mas 69KW? Nie nahodou 69koni? Dalsia vec Punto 2002 bola Euro 3ka. Toto je EURO 5 tak netreba sa cudovat, ze to taha trosku slabsie. Ale ked sa to dobre zabehne bude to chodit dobre. :wink:
Fiat Punto 1,2 16V Sporting.
rusoll
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 11 dub 2011, 22:06

Re: prvé dojmy

Příspěvek od rusoll »

69K mas recht :) ten zabeh bude dolezity ale po meste...... , len mam dojem ze uz nikdy to nebude tak dobre ako predtym.
Znížený výkon motora: vie niekto co to znamena? a ako sa to da odstranit

pridavam sa k tym co im zateka do kufra :(
zatvaranie dveri je katastrofa treba s tym jebnut ako na skodofke :(

pozitivum je tankovanie uz nemusim vytacat pistol a hladat bod G :)
ostrekovace striekaju do stieraca takze to je na hovno :(

Dorobene LPG , prikupeny spodny kryt motora, zastierky..
Punto EVO Dynamic, rv 04/2011, 1.2 8v 69k,
radek.s
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 419
Registrován: 02 zář 2007, 17:14
Bydliště: Praha

Re: prvé dojmy

Příspěvek od radek.s »

Oživuji téma. Potřeboval bych vědět, zda je u Punta 2012 vyřešen problém se zatékáním do pátých dveří a problém s ostřikovači (stříkají více do stěračů než na sklo). Tyhle věci se dle předchozích příspěvků vyskytovaly u Grande Punta a Fiat to bohužel nenapravil ani Eva. Prosím odpověď, kdo má Punto 2012 nebo to vyzkoušel. Předem díky.
Panda 1.2 r.2018
Seicento S 1.1MPI r.2000 ...už jen ve vzpomínkách
Punto
Začátečník
Příspěvky: 22
Registrován: 17 led 2013, 18:04
Bydliště: Bobot

Re: prvé dojmy

Příspěvek od Punto »

včera som umýval punto zatial nazateká a stierače vyskúšané nemám za ten týždeň nebolo zapotreby ale si to budem mať i ja ten problém kedže oproti evu je zmeneni iba predný a zadný nárazník a chromová lišta odobratá.A najviac som nespokojný s zadným kufrom kedže tam nie je držiak blbo sa to otvára i zatvára
Punto 2012 1,4 multiair racing 77kw/105 k
radek.s
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 419
Registrován: 02 zář 2007, 17:14
Bydliště: Praha

Re: prvé dojmy

Příspěvek od radek.s »

Díky, pak dej vědět, jak fungují ty ostřikovače. A když tak koukni na ty zadní dveře po dešti, když je pak otevřeš, jestli vytéká voda z děr u těch gumovejch špuntů.
Máte ještě někdo Punto 2012? Jak to máte? Nebo co dalšího vám na autě vadí?
Panda 1.2 r.2018
Seicento S 1.1MPI r.2000 ...už jen ve vzpomínkách
Odpovědět

Zpět na „Punto Evo“