MOJE PUNTO 2 - ukažte ta svoje;-) Romandinho

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Romandinho
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 328
Registrován: 17 kvě 2013, 14:23
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Romandinho »

Hej heh chapes spravne :) Tak mne mechanik odporucil meyle tak uvidime ci sa niekto vyjadri. Inac dnes punto ochorel. Strasne sa dusi motor, nejde do otacok. Sviecky kable a cievka ok. Uvidime co zajtra povie mechanik. Podla rozpravania predbezne povedal ze kat je zapchany.
Punto Sporting 1.2 16v 59kW r.v 2000
Reklama
 

Romandinho
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 328
Registrován: 17 kvě 2013, 14:23
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Romandinho »

Nakoniec len prepaleny kabel ku svieckam. Komplet som to dal vymenit aj so svieckami takze nove kable aj sviecky. Vsetko zase ide :)
Punto Sporting 1.2 16v 59kW r.v 2000
Cabuto
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 320
Registrován: 08 zář 2012, 08:39
Bydliště: Brno

Re: MOJE PUNTO 2 - ukažte ta svoje;-) Romandinho

Příspěvek od Cabuto »

No popravdě sem to tak trochu čekal ale psals že sou v pohodě tak sem nato nijak nereagoval ale měl sem stejnej problém na začátku roku auto blblo poskakovalo dusilo se atd až nakonec občas jelo jen na 3 válce no a když sem je k mechošovy aby se nato mrknul posledních cca 5 km sem jel jen na 2 válce a řeknu vám trpěli sme voba jak já tak muj puntík a abych mu to trochu vynahradil dostal nové a etě pát veciček kolem tenkrát :) a už fakt uvažuju že asi si tež založím své vlákno kde vypíšu historii nahodím pár foto bohužel vetšinu z naraženým zadečkem a tvářičkou ale co už to na jízde nic neovlivnuje takže love jdou zatím tam :)
Punto mk2 sporting 1.2 16v LPG muj 1:)
Romandinho
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 328
Registrován: 17 kvě 2013, 14:23
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Romandinho »

No ono ked som dosiel k mechanikovi prve pozeral kable a sviecky a povedal ze su v poriadku tak preto som si myslel ze to su rozvody. Ale nakoniec su vsimol ze jeden bol prepaleny :) stale ma to vyslo lacnejsie ako tie rozvody takze som rad.
Punto Sporting 1.2 16v 59kW r.v 2000
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“