HELP - Servo Punto I:poruchy,olej,soucasti,montáž.....

Tlumiče, pružiny, kola, pneumatiky, brzdy, řízení

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Fojta
Začátečník
Příspěvky: 8
Registrován: 15 črc 2006, 13:46

HELP - Servo Punto I:poruchy,olej,soucasti,montáž.....

Příspěvek od Fojta »

Zdravim,
Jde o to, ze jsem si vsimnul, ze u meho Puntaka r.v. 1998 1.2 zustava na zemi pod motorem cervena skvrna. Kamarad mi rekl, ze je to ze serva Olej prosakuje, ze spojovaci tyce kol, jak je gumova harmonika.

Nevite co je pricinou a za kolik by se to dalo oprvit?
Dik
Reklama
 

Uživatelský avatar
MIKI-GT
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 233
Registrován: 03 srp 2007, 13:21
Bydliště: garáž
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MIKI-GT »

ahoj lidičky, prosím poraďte mi někdo jak sundat servo.. jde mi to ho jen odklonit abych se dostal k tomu jednomu šteftu na svodech.. vůbec nevím jak na to.. kdyžtak popište postup jak pro blbečka se vším všudy..moc děkuju
Alfa Romeo 166 2,4 JTD, luxury lowrider
Punto GT - prodáno
stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

Kaufik píše:příčinu je průsek v simerinku (guferu). je je gumová ucpávka na tyči spojovyčky v řízení, kde je servo olej. Cenu nevím
ty jo nikdy sem nikoho neslysel nazvat gufero gumovou ucpavkou té zajimavy :lol: :lol: ...sry za OT
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
Uživatelský avatar
MIKI-GT
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 233
Registrován: 03 srp 2007, 13:21
Bydliště: garáž
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MIKI-GT »

to nikdo neporadí???? fakt je to nutné..zítra to potřebuju rozebrat..
Alfa Romeo 166 2,4 JTD, luxury lowrider
Punto GT - prodáno
Carlos
Fiaťák
Příspěvky: 78
Registrován: 26 lis 2006, 12:25

Příspěvek od Carlos »

Lidi, jak vypustím olej ze serva? V servise mi řekli, že nikdy nedostanou ven všechen,ale že jde alespoň část nějak vypustit.
Olej už mám připravený - Dexron II jak píše Fiat, tak by mi pomohlo jak na to, díky :)
netpumper
Začátečník
Příspěvky: 28
Registrován: 22 srp 2007, 16:12
Bydliště: Slovensko - Trnava

Příspěvek od netpumper »

Caute. Mam punticko bez serva mozete mi poradiť či sa to dá namontovať dodatočne? Ak ano čo by to mohlo nakolko vísť aj komplet.
Vasek176
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 342
Registrován: 07 led 2008, 18:21
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vasek176 »

netpumper píše:Caute. Mam punticko bez serva mozete mi poradiť či sa to dá namontovať dodatočne? Ak ano čo by to mohlo nakolko vísť aj komplet.
namontovat by se to dalo...ale cenu nevím
Pun-to
Znalec
Příspěvky: 737
Registrován: 06 čer 2007, 22:25
Bydliště: Česká Třebová

Příspěvek od Pun-to »

Namontovat to jde a zeptej se Kaufika ten tady prodával komplet za 2000,-
Fiat Punto 1,7TD SX rv95
sapak
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 05 úno 2008, 12:21
Kontaktovat uživatele:

Jde namontovat na Punto 55sx 1,1obsah posilovač řízení?

Příspěvek od sapak »

Zdravím.Chtěl bych se zeptat jestli se najde někdo kdo mě poradí jestli jde namontovat na punto Punto 55sx 1,1obsah posilovač řízení.Jsem s tímto puntem mco spokojený je to skvělí autíčko.Minulí rok mě dokonce dovezlo bez jakých koliv problémů na dovolenou do Itálie 1200km a s perfektní spotřebou.Moje punto je celkemslušně vybavené až na jednu věc a to je posilovač řízení který mě prostě leží v žaludku a chtěl bych ho domontovat pokud to jde.Každý automechanik tvrdí něco jiného.Jeden říká že to jde,druhý že to ubere výkon tak že auto se pomalu nehne,třetí že nejsou díry na bloku na motoru na servopumpu.Na netu píšou že se posilovač dělal za příplatek jako nadstandartní výbava takže to přece musí jít je to pořád přece Punto.Na tom posilovači opravdu trvám.V létě bych si rád jel do Itálie pro svůj sen Punto sporting 1,2 modré tady ho asi za normální love neseženu.Tohle punto dám mamce která by posilovač určitě ocenila ještě víc.Předem díky každému za rozumnou radu.
Jmenuji se Miloš jezdím Puntem a brzo budu prezidentem aspoň tak to ve škole říkali kámoši.Ne sranda jen jsem zatížený na Punta mám svoje Punto55SX fakt rád a moc toužím po modelu sporting Mk2 modré barvy.V létě pro něj pojedu do Itálie pokud našetřím.
Thor
Fiaťák
Příspěvky: 103
Registrován: 05 lis 2007, 12:19
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od Thor »

Ide asi o to, či sa posilovač dával ako príplatková výbava aj k motoru 1.1 alebo až od 1.2 Ak sa dával aj k 1.1 tak domontovať to by nemal byť taký problém, bude tam aj miesto na bloku motora kam uchytiť servo, ale ak sa to nedodávalo, tak to asi tak jednoducho nepôjde. Chcelo by to starý ponukový katalóg k Puntu 1.1 a z neho zistiť či ten posilovač bolo možné za príplatok objednať alebo nie, možno sa ten katalóg ešte niekde povaľuje u rodičov, ale nie som si istý...
Odpovědět

Zpět na „Punto - podvozek“