MOJE PUNTO 2 - Ukažte ta svoje :)) *L-cizek*

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Uživatelský avatar
marsox
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 298
Registrován: 15 úno 2008, 19:38
Bydliště: SVK, Okres HC

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukažte ta svoje :)) *L-cizek*

Příspěvek od marsox »

:cry: Neprijemne, prajem rychle uzdravenie a mas len plechy a plasty ohnute, alebo aj nieco viac?
Fiat Punto Sporting MK1 1.2 16V - 86HP+LPGPOWER
L'auto è in ottime condizioni di meccanica anche carrozzeria ed ha interni in pelle nera originale Momo.
http://www.club-fiat.com/viewtopic.php?f=74&t=6387
Fiat Forever.
Reklama
 

Uživatelský avatar
l-cizek
Znalec
Příspěvky: 740
Registrován: 26 kvě 2008, 18:11
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukažte ta svoje :)) *L-cizek*

Příspěvek od l-cizek »

marsox píše:Neprijemne, prajem rychle uzdravenie a mas len plechy a plasty ohnute, alebo aj nieco viac?
no odnesli to i příčky pod nárazníkama a chladič. Nevim,jak je na tom ten od klimatizace,ale jelikož je první, tak si myslim že když to nepřežil chladič vody,tak ten od klimy neměl moc šancí. A ješťě jsou polámaný držáky světel a přestal mi troubit klakson!! Jinak motor je ok,a posádka taky :wink: Všechno to začal malej pes,co vběhnul do silnice jedný holce co jela předemnou v oktávce (1.8 20V),zprudka zabrzdila a já za ní, ale tranzit za mnou už ne :( ... proč za mnou nejel cyklista :D
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukažte ta svoje :)) *L-cizek*

Příspěvek od Matto »

:( a kurňa, to si mal fakt smolu, čo dalej, budeš to opravovať?
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
l-cizek
Znalec
Příspěvky: 740
Registrován: 26 kvě 2008, 18:11
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukažte ta svoje :)) *L-cizek*

Příspěvek od l-cizek »

ještě nevim, počkám na kolik mi vyčíslej škodu... smůla to byla, už jen proto že den před tím jsem si punto po víc jak roce a půl poprvé navoskoval a zrovna jsem jel domu od benzínky, kde sem si to byl vysát. Ještě zbývalo načernit plasty a pneumatiky a vypadalo skoro jak nový :(
peer01
Fiaťák
Příspěvky: 102
Registrován: 22 bře 2009, 13:20
Bydliště: Habry

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukažte ta svoje :)) *L-cizek*

Příspěvek od peer01 »

Neboj se toho a nech to opravit přes povinný ručení tranzita.Co neubrzdíš,to neukecáš.At to stojí,co to stojí.Punta bude zase jako novej.Bylo by to škoda,takovej mazel. :wink:
Uživatelský avatar
l-cizek
Znalec
Příspěvky: 740
Registrován: 26 kvě 2008, 18:11
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukažte ta svoje :)) *L-cizek*

Příspěvek od l-cizek »

Tak boužel nehezká novina: PUNTO JE PRYČ :( sice je to jen kupa plechu a plastů, ale je mi ho moc líto. Od pojišťovny byl klasifikovanej jako "totálka". Je teda fakt že ten předek je celej o 15 cm dozadu (příčka, oba chladiče). A kufr jsem měl taky zmenšenej, ale opravit to asi pujde. Prodal jsem ho jednomu mechanikovy, co si pro něj přijel z 3 km vzdálený vesnice. Opravý ho a bude v něm jezdit nejspíš jeho teta. Takových peněz,co jsem do toho narval a tak to dopadlo. Alu jsem si ale nechal....už mám ale vyhlídnutý nový autí a co hlavně...je to opět PUNTO! :wink:

:arrow: Do alba jsem přidal nějaký fotky po bouračce. Neni to teda moc vidět, ale ten kufr je provalenej až na rezervu a ten předek zastavil taky až tepelnej štít na svodech.
Uživatelský avatar
l-cizek
Znalec
Příspěvky: 740
Registrován: 26 kvě 2008, 18:11
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukažte ta svoje :)) *L-cizek*

Příspěvek od l-cizek »

Tak včera jsem si přivezl nový Punto! Mk2b 1.4 16V. No je to mazec, jede to jak splašený! Má to najeto 55500 a je to dovežený z Francie. Jinak výbava je docela slušná...4x airbag,ABS,origo rádio na cd (to je ale spíš na škodu....je asi nějeký KO...nechce mi vracet cdčka :D ), automatická dvouzónová klimatizace,ovládání rádia na volantu,dešťový senzor,tempomat,couvací senzory,palubní PC (je v něm hromada nastavení - např. automatický zamčení dveří po rozjezdu,lze tam nastavit i omezovač rychlosti, hlásí to stav kapalin a dobu/km do servisu atd.) Všechno je origoš! No je to mazel :wink: Jelikož ted prší, tak fotky dodám později.
Uživatelský avatar
RadekHGT
Znalec
Příspěvky: 587
Registrován: 11 bře 2009, 03:32

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukažte ta svoje :)) *L-cizek*

Příspěvek od RadekHGT »

To je super,tesim sa s tebou.Tak potom nahod nejake to foto,nech pochvalime.A nemusis ho umyvat :wink: ,
PS:vybavu ma naozaj slusnu,aky to je rocnik?
HGT
Uživatelský avatar
lemon
Fiaťák
Příspěvky: 166
Registrován: 18 dub 2009, 01:53
Bydliště: Nové Zámky, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukažte ta svoje :)) *L-cizek*

Příspěvek od lemon »

dážď - nedážď, utekaj spraviť aspoň jednu fotku :lol:
Uživatelský avatar
RadekHGT
Znalec
Příspěvky: 587
Registrován: 11 bře 2009, 03:32

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukažte ta svoje :)) *L-cizek*

Příspěvek od RadekHGT »

lemon píše:dážď - nedážď, utekaj spraviť aspoň jednu fotku :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
On nas chce asi natahovat
HGT
Uživatelský avatar
l-cizek
Znalec
Příspěvky: 740
Registrován: 26 kvě 2008, 18:11
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukažte ta svoje :)) *L-cizek*

Příspěvek od l-cizek »

Tak jsem udělal nějaký fotky... tak koukněte do mýho alba, jinak je to rok 12/2004
:arrow: http://l-cizek.rajce.idnes.cz/mY_PUnTo/" onclick="window.open(this.href);return false;
tady jen jedna pro začátek :wink:
Obrázek
Uživatelský avatar
RadekHGT
Znalec
Příspěvky: 587
Registrován: 11 bře 2009, 03:32

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukažte ta svoje :)) *L-cizek*

Příspěvek od RadekHGT »

waw vyzera ako keby prave prisiel s vyrobnej haly.Velmi pekny,naozaj ako novy.A chystas nanom nejake upravy,alebo klasika je klasika :?:
HGT
Uživatelský avatar
lemon
Fiaťák
Příspěvky: 166
Registrován: 18 dub 2009, 01:53
Bydliště: Nové Zámky, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukažte ta svoje :)) *L-cizek*

Příspěvek od lemon »

no škoda ten farby (strieborná mi je vrcholne proti srsti) ... ale inak vyzerá byť v luxusnom stave, a ešte tá výbava ... lahoda ... kolko si zaň dal? :)
Uživatelský avatar
Zetes
Znalec
Příspěvky: 537
Registrován: 06 dub 2008, 21:48
Bydliště: ..::VelMez::.. Auto: BMW 320d touring
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukažte ta svoje :)) *L-cizek*

Příspěvek od Zetes »

jo vypada krasne... moc se mi libi dvoubarevne provedeni palubovky, ale na ni se mi nelibi tak trosku nepochopitelny stredovy panel.. na celym kusu jen klimatizace...
Naposledy upravil(a) Zetes dne 29 srp 2009, 18:12, celkem upraveno 1 x.
Citroen BX TOP ►►► Fiat Punto HGT ►►► BMW 320d Touring a Peugeot 306 (lahvove barvicky :D)
Uživatelský avatar
l-cizek
Znalec
Příspěvky: 740
Registrován: 26 kvě 2008, 18:11
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukažte ta svoje :)) *L-cizek*

Příspěvek od l-cizek »

for RadekHGT: no tak každopádně tam pujde jiný rádio a asi tam dám moje starý liťáky (no starý...je mám od května :lol: ) jinak letos už asi ne. Příští rok tam pujdou folie a dám i nějakou černou folii mezi okna ať to nevypadá tak "divně" ...jinak žádný extremy v plánu nemám...zatim :D

for lemon: njn, stříbrná je hold všude... jinak stálo mě 136 palackých

for Zetes: no já když jsem to viděl na obrázku tak se mi to taky zdálo takový divný, ale ve skutečnosti to nevypadá špatně

Jinak není to nový auto, takže se na něm taky nějaký ty škrábanečky najdou, neni to nic strašnýho. Ono bylo i trochu bouraný... jen ťukanec na kapotu a ještě jsou lepený 2 držáky světel
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“