AUDIO - repro předních dveří - MK2

Autorádia, navigace, repro, audio-zástavby - všecko kolem duc duc

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
haro
Začátečník
Příspěvky: 17
Registrován: 22 zář 2009, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Re: AUDIO - repro předních dveří - MK2

Příspěvek od haro »

Zdravim chlapi,tak sem tez zakupil puntaka II,tridver.Chystam se udelat nejake to ozvuceni,to co tam je ted je naprd.Cele tema sem si procetl.Nejsem zadny audiofil,chci se zeptat Hotyna,jak ty blaupunkt repra hraji,a jak je to teda s tou vyhybkou?Taky bych se stim nejak nechtel moc hrat,jen zapojit na puvodni draty,a bylo by.Diky moc...
Reklama
 

Uživatelský avatar
hotyno
Fiaťák
Příspěvky: 101
Registrován: 08 úno 2009, 18:12

Re: AUDIO - repro předních dveří - MK2

Příspěvek od hotyno »

Ahoj, este som ich neobjednaval. Je to dobra otazka na Jakooba. Zajtra idem dat jednemu manikovi kabelaz do zadu. Pockam, co mi odpovie Jakoob a potom ich objednam. Stoja malo a nemusim zatial rozoberat tapaciry, co sa mi nechce. Casom to urobim urcite.
FIAT Punťo MK2 1.2l (44kW/60k) ELX 5d. - KAČENKA
Uživatelský avatar
Palis
Znalec
Příspěvky: 953
Registrován: 11 srp 2009, 12:03
Bydliště: Bučany /okr. Trnava
Kontaktovat uživatele:

Re: AUDIO - repro předních dveří - MK2

Příspěvek od Palis »

haro píše:Zdravim chlapi,tak sem tez zakupil puntaka II,tridver.Chystam se udelat nejake to ozvuceni,to co tam je ted je naprd.Cele tema sem si procetl.Nejsem zadny audiofil,chci se zeptat Hotyna,jak ty blaupunkt repra hraji,a jak je to teda s tou vyhybkou?Taky bych se stim nejak nechtel moc hrat,jen zapojit na puvodni draty,a bylo by.Diky moc...
ja som tiez zatal pozapajal do starych kablou a casom ked budem mat vsetko ostatne kupene bude aj nova kabelaz nacos a budem po troske s tim srat takto to potom urobim naraz a bude
Punto Mk2 1.2 8V r.v 2003
http://palis-tt.rajce.idnes.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
haro
Začátečník
Příspěvky: 17
Registrován: 22 zář 2009, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Re: AUDIO - repro předních dveří - MK2

Příspěvek od haro »

hotyno píše:Ahoj, este som ich neobjednaval. Je to dobra otazka na Jakooba. Zajtra idem dat jednemu manikovi kabelaz do zadu. Pockam, co mi odpovie Jakoob a potom ich objednam. Stoja malo a nemusim zatial rozoberat tapaciry, co sa mi nechce. Casom to urobim urcite.
Presne tak,casem ty dvere mozna taky udelam.No trochu sem se poinformoval na ty repra,pry hraju docela slusne,je tam kondenzator.Jeste poridim nake radio,vidim to na kenwood a bude zatim stacit.Jeste pouvazuju,a mozna ze to zitra vse objednam..
Uživatelský avatar
l-cizek
Znalec
Příspěvky: 740
Registrován: 26 kvě 2008, 18:11
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: AUDIO - repro předních dveří - MK2

Příspěvek od l-cizek »

Lidi, já nevim jak je to možný, ale když jsem měřil hloubku tý díry tak jsem naměřil k oknu nějakých 8 cm a k tý přepážce asi 7... je to možný?
Uživatelský avatar
hotyno
Fiaťák
Příspěvky: 101
Registrován: 08 úno 2009, 18:12

Re: AUDIO - repro předních dveří - MK2

Příspěvek od hotyno »

ja som mal vcera povodne repro vonku na 5 dv. verzii a je to tam po spusteni okna tak na 6 cm max.
FIAT Punťo MK2 1.2l (44kW/60k) ELX 5d. - KAČENKA
haro
Začátečník
Příspěvky: 17
Registrován: 22 zář 2009, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Re: AUDIO - repro předních dveří - MK2

Příspěvek od haro »

popravde ja na svem tridveraku nameril taky neco kolem 60 mm,ale zavazi tam ta vodici lista na okno...vcera sem objednal ty blaupunkt 652,ale dneska mi volali,prej maji prumer 158,ze nevi co stim budou delat.Tak sem sa na to vykaslal,a vzal ty sinus live,o kterych uz tu byla rec...maji hloubku 44mm,takze to bude bezproblemu.Sem zvedavy co to s radiem kenwood zahraje,dvere se zatim vytlumovat nechystam,na to jeste bude cas...zitra dam vedet jake maji ty repra podani..
Uživatelský avatar
hotyno
Fiaťák
Příspěvky: 101
Registrován: 08 úno 2009, 18:12

Re: AUDIO - repro předních dveří - MK2

Příspěvek od hotyno »

si mal zobrat blaupukt GTc662 tie su oki, aj priemer, aj hlbka a celkom slusne hraju. Stoja 44 eur
FIAT Punťo MK2 1.2l (44kW/60k) ELX 5d. - KAČENKA
haro
Začátečník
Příspěvky: 17
Registrován: 22 zář 2009, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Re: AUDIO - repro předních dveří - MK2

Příspěvek od haro »

hotyno píše:si mal zobrat blaupukt GTc662 tie su oki, aj priemer, aj hlbka a celkom slusne hraju. Stoja 44 eur
no uz se stalo,dneska sem to tam nahodil,nemam ani vytlumene dvere,a popravde me ty repra mile prekvapily... :)
Uživatelský avatar
SpiritWolker
Všeználek
Příspěvky: 1331
Registrován: 11 dub 2008, 00:56
Bydliště: Bratislava

Re: AUDIO - repro předních dveří - MK2

Příspěvek od SpiritWolker »

Ja som zvedavy ako budu hrat moje Mac Audio - Super audio 2.16 kupil som ich z 50percentnou zlavou z velkoskladu na zraze :-) este cakam na kabelaz a konektory http://www.autoomega.sk/index.php?id_se ... aradenie=9" onclick="window.open(this.href);return false; nechcem odstrihnut original konektor, tie iste mam aj vzadu na plate, kupil som ich 6 kosov :-) kupil som aj tlmiaci material http://www.autoomega.sk/index.php?id_se ... aradenie=9" onclick="window.open(this.href);return false;
na zalepenie dier v dverach, ale najskôr skusim bez neho repraky aby som pocul rozdiel :-)

Opravujem servo-riadenia Fiat Punto II, Punto Grande EVO, Panda
Servo-motory Punto II (188 rv1999-2003) cena 50e/1400kč posielam aj poštou
SK mobil +421 905 642 805
CZ mobil +420 739 929 544
alebo napište spravu
Uživatelský avatar
l-cizek
Znalec
Příspěvky: 740
Registrován: 26 kvě 2008, 18:11
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: AUDIO - repro předních dveří - MK2

Příspěvek od l-cizek »

lidi, a jak je možný že k tý výztuže, bo co to je jsem já naměřil 70mm??? je možný že mk2b to má jinak?
Uživatelský avatar
lemon
Fiaťák
Příspěvky: 166
Registrován: 18 dub 2009, 01:53
Bydliště: Nové Zámky, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: AUDIO - repro předních dveří - MK2

Příspěvek od lemon »

SpiritWolker: ja osobne by som tomu tlmiacemu matrošu neveril ... za tú cenu by som určite riešil vibraflex, ktorý by ťa vyšiel dokonca menej :wink: ale tak je to tvoje auto, nemám sa do teba čo starať :D
Uživatelský avatar
SpiritWolker
Všeználek
Příspěvky: 1331
Registrován: 11 dub 2008, 00:56
Bydliště: Bratislava

Re: AUDIO - repro předních dveří - MK2

Příspěvek od SpiritWolker »

lemon píše:SpiritWolker: ja osobne by som tomu tlmiacemu matrošu neveril ... za tú cenu by som určite riešil vibraflex, ktorý by ťa vyšiel dokonca menej :wink: ale tak je to tvoje auto, nemám sa do teba čo starať :D
no ja som kupil len mali kusok 50x20cm :-) takze do penazenky to nelezie, ide mi len o uzatvorenie ozvucnice v dverach :D

ten vybraflex maju kde za dobru cenu?

Opravujem servo-riadenia Fiat Punto II, Punto Grande EVO, Panda
Servo-motory Punto II (188 rv1999-2003) cena 50e/1400kč posielam aj poštou
SK mobil +421 905 642 805
CZ mobil +420 739 929 544
alebo napište spravu
Uživatelský avatar
lemon
Fiaťák
Příspěvky: 166
Registrován: 18 dub 2009, 01:53
Bydliště: Nové Zámky, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: AUDIO - repro předních dveří - MK2

Příspěvek od lemon »

majú ho vo viacerých e-shopoch, ja som ho bral z autoomega.sk :) predáva sa vo velkosti 50x100cm, a majú ho za cca 14€ :)
Uživatelský avatar
l-cizek
Znalec
Příspěvky: 740
Registrován: 26 kvě 2008, 18:11
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: AUDIO - repro předních dveří - MK2

Příspěvek od l-cizek »

l-cizek píše:lidi, a jak je možný že k tý výztuže, bo co to je jsem já naměřil 70mm??? je možný že mk2b to má jinak?
tak jak?? vám se neukazují moje příspěvky?? to mám někde nějakej error asi :?
Odpovědět

Zpět na „Punto - autohifi“