HELP - !!! Problém s CODE !!!

Elektronika, el. výbava, diagnostika, kontrolky, přístroje

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Narayen
Znalec
Příspěvky: 679
Registrován: 23 črc 2008, 13:55
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Narayen »

vážně toho jsou chvíli kdy bych vzal kladivo a tomu auto to pořádně nandal .. vážně nevím jestli se s vámi po jaře seznámím.
Reklama
 

popotuner
Fiaťák
Příspěvky: 81
Registrován: 12 říj 2008, 01:16
Bydliště: Bray (Irsko)

Příspěvek od popotuner »

pupik33 píše:To jsou ptákoviny co tady píšete to je hnus ve Fiatu ti podle podvozku žádnou kartičku neobjednají,je to CODE 1 a ta se dodávala jen k novému vozidlu nejde objednat samostatně když ji stratíš tak máš smůlu.Tato varianta objednání kartičky na podvozek je až u CODE2 od roku 99 na puntoII.Pokud máš bloknutý IMO což se stává nechej vytáhnout krabičku IMO a vyčistit ECU stojí to jak kde od 3-5 tisíc Kč.Klíč pro fungování žádnou baterii nepotřebuje,ta tam je jen pro dálkový centrál.Tak asi tak :D
Tak ja ziadnu karticku nemam a dal som si urobit normalne druhy kluc staci ked mas originalny kluc a podla toho ty to urobia. :D takze tak a stalo to 45 euro :lol:
pupik33
Začátečník
Příspěvky: 8
Registrován: 28 bře 2007, 20:23

Příspěvek od pupik33 »

popotuner píše:
pupik33 píše:To jsou ptákoviny co tady píšete to je hnus ve Fiatu ti podle podvozku žádnou kartičku neobjednají,je to CODE 1 a ta se dodávala jen k novému vozidlu nejde objednat samostatně když ji stratíš tak máš smůlu.Tato varianta objednání kartičky na podvozek je až u CODE2 od roku 99 na puntoII.Pokud máš bloknutý IMO což se stává nechej vytáhnout krabičku IMO a vyčistit ECU stojí to jak kde od 3-5 tisíc Kč.Klíč pro fungování žádnou baterii nepotřebuje,ta tam je jen pro dálkový centrál.Tak asi tak :D
Tak ja ziadnu karticku nemam a dal som si urobit normalne druhy kluc staci ked mas originalny kluc a podla toho ty to urobia. :D takze tak a stalo to 45 euro :lol:
Tak to je nesmysl co píšeš CODE 1 jde zkopírovat ale CODE 2 pracuje na úplně jiném systému pokud ti něco říká CRYPTO tak to pochopíš.Určitě máš CODE 1 čili do roku 99 nemám pravdu?
Narayen
Znalec
Příspěvky: 679
Registrován: 23 črc 2008, 13:55
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Narayen »

no doprd*** přestante se hádat a radši mi už konečně řekněte co s tim, ten žabák mi už 2 týdny stojí na dvoře a já s ním nemůžu nic dělat.
pupik33
Začátečník
Příspěvky: 8
Registrován: 28 bře 2007, 20:23

Příspěvek od pupik33 »

Narayen píše:no doprd*** přestante se hádat a radši mi už konečně řekněte co s tim, ten žabák mi už 2 týdny stojí na dvoře a já s ním nemůžu nic dělat.
Pošli mi jednotku nechám ti ji smazat.
Narayen
Znalec
Příspěvky: 679
Registrován: 23 črc 2008, 13:55
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Narayen »

odkud jsi a za kolik?
pupik33
Začátečník
Příspěvky: 8
Registrován: 28 bře 2007, 20:23

Příspěvek od pupik33 »

Narayen píše:odkud jsi a za kolik?
Opava cena 5000.- já to nedělám dělá mi to kamarád to je jeho cena,já to neumím
Stanly001
Fiaťák
Příspěvky: 108
Registrován: 05 říj 2008, 21:16
Bydliště: Křenovice (KM,ZL)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stanly001 »

Narayen píše:svítí ti cca 5s a pak zhasne, že ? to je dobré, to dělá každému. Ale spíš řeš můj problém :shock: mě ta svině nechce zhasnout. A k tomu budu muset kupovat nový výfuk, jelikož ten co mám , cca 2 měsíce starý se mi nevejde do katyninýho nárazníku... :roll:
právě kdyby svítila 5s tak je to v pohodě... ale svítí tak 5 minut a potom se tomu už nějak nevěnuju a někdy vypne a někdy né... tak nevím noo.. :) Zkoušel jsi vytáhnout budíky a třeba pohnout s těma 4ma konekrotarama?
Punto_S55 MKI r.v.96/Shell V-Power
http://stanly001.rajce.idnes.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
popotuner
Fiaťák
Příspěvky: 81
Registrován: 12 říj 2008, 01:16
Bydliště: Bray (Irsko)

Příspěvek od popotuner »

Tak to je nesmysl co píšeš CODE 1 jde zkopírovat ale CODE 2 pracuje na úplně jiném systému pokud ti něco říká CRYPTO tak to pochopíš.Určitě máš CODE 1 čili do roku 99 nemám pravdu?[/quote]


No mam 96 cili code 1 :D
Uživatelský avatar
mad mike
Všeználek
Příspěvky: 1872
Registrován: 20 říj 2008, 18:33
Bydliště: Olomouc

klíče

Příspěvek od mad mike »

doporučoval bych s sebou vzít VIN vozidla a doklad o tom že jsem vlastníkem, a zastavit se v nejbližším FIATU :wink: , nebo mi pošli VIN a já zkusím něco zjistit přes známé známých
Fiat Freemont 2.0 125kw 4x4
Fiat Marea weekend 1,6 16V 76kW
Fiat Punto II 1,8 16V Hgt, 96kW azurový démon, na ND
Fiat Tipo 1,7D dgt http://www.fiattipo.net už jen ve vzpomínkách
Narayen
Znalec
Příspěvky: 679
Registrován: 23 črc 2008, 13:55
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Narayen »

no nic, :lol: nechám to na tom z toho kladna, snad to do 3tis skutí a bude klid :x
Narayen
Znalec
Příspěvky: 679
Registrován: 23 črc 2008, 13:55
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Narayen »

tak jsme dnes odtáhly auto do kladna, autodrát myslím že se ta firma jmenuje. V úterý se mi na to mrknou :) a až si ho přivezu domu, tak nahodím konečně ty katiny nárazníky, doobědnám co je třeba -> prahy, tahokov atd. atd. abych vám všem na jaře natr :lol: úsměv samozřejmě.
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Příspěvek od Katy »

tak doufam ze se to povede vyresit.
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Uživatelský avatar
waterford26
Fiaťák
Příspěvky: 99
Registrován: 17 říj 2008, 14:18
Bydliště: Waterford..ireland

:(

Příspěvek od waterford26 »

..neviete nehodou co do prdele moze znamenat svietiaci klucik na palubovke???..z nicoho nic sa mi to po nastartovani zaplo a svietilo..ked som zastal a vypol motor...zase nastartoval, tak uz to nesvietilo...fakt ze tieto auta sa kazia jedna radost...clovek opravi jednu vec a pride dalsia...hroza :evil: :evil: :evil:
Narayen
Znalec
Příspěvky: 679
Registrován: 23 črc 2008, 13:55
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Narayen »

no jo, je to staré auto, pokud jezdíš neřeš to.
Odpovědět

Zpět na „Punto - elektrika“