MOJE PUNTO 2 - Ukažte ta svoje :)) *L-cizek*

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

peer01
Fiaťák
Příspěvky: 102
Registrován: 22 bře 2009, 13:20
Bydliště: Habry

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukažte ta svoje :)) *L-cizek*

Příspěvek od peer01 »

JÁ TO MÁM DODĚLÁVANÝ..CENTRÁL...SAMOTNEJ KLÍČ MĚ STÁL 900,-
JESTLI TI MŮŽU PORADIT,ZEPTEJ SE NA JIHLAVSKÝ KÁMOŠE JIRKY.MÁ TAM SERVIS NAD VW NAPROTI ROSSE.JE TAM ODPOLEDNE TAK PO 3TÍ HODINĚ.ODKAŽ SE NA MĚ,ŽE JSEM TI TO PORADIL.JE ŠIKOVNEJ A DOKÁZAL BY SIS TÍM PORADIT. :wink:
Reklama
 

Uživatelský avatar
l-cizek
Znalec
Příspěvky: 740
Registrován: 26 kvě 2008, 18:11
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukažte ta svoje :)) *L-cizek*

Příspěvek od l-cizek »

Tak jsem se ptal u 3 firem na výměnu toho rádia + aby fungovalo DO na volantu (fiat humpolec,servis blaupunkt,zastoupení blaupunku v čr) a všechny mi řekli, že to nepujde... nevzdal jsem to a zeptal se ještě tu... http://www.autoradio-prodejce.cz" onclick="window.open(this.href);return false; a bylo mi zděleno, že DO lze připojit skoro ke každému rádiu co nabízejí. Musí ale být tahle redukce :arrow: http://www.autoradio-prodejce.cz/prislu ... o-147-156/" onclick="window.open(this.href);return false; ...tak ted přemýšlím...koupit redukci a rádio a nechat si to zapojit, nebo nechat cca za 2000,- opravit(oprava + odkodování) to origo? Jak to vidíte vy?

Ps. kdybych tam dal jiný tak by sice chodilo DO, ale nešlo by zobrazování info z rádia na budíkách :(
Uživatelský avatar
l-cizek
Znalec
Příspěvky: 740
Registrován: 26 kvě 2008, 18:11
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukažte ta svoje :)) *L-cizek*

Příspěvek od l-cizek »

Tak jsem dnes udělal první věc na mým novým puntu. Do plata jsem hodil 2x repro Alpine SPG-17C2 a vyhodil z boků ty starý origa a ještě jsem doma narazil na nápis co mám už asi 1,5 roku, tak jsem ho taky použil. Ty repra hrajou pěkně, jen nějak nechtěj dosednout uplně na plato...i když jsem ještě zvětšoval díru, tak prostě je mezi reprem a platem v některých místech cca 1-2 mm škvíra... snad se to časem vstřebá :lol:
Naposledy upravil(a) l-cizek dne 09 úno 2010, 14:16, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
zokot
Znalec
Příspěvky: 828
Registrován: 10 úno 2008, 00:31
Bydliště: okres Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukažte ta svoje :)) *L-cizek*

Příspěvek od zokot »

Šel bych do redukce - originál je originál :wink:
Fiat PUNTO 60 (1994)
Fiat GP 1.9 (2006)
Uživatelský avatar
l-cizek
Znalec
Příspěvky: 740
Registrován: 26 kvě 2008, 18:11
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukažte ta svoje :)) *L-cizek*

Příspěvek od l-cizek »

no kdybych šel do redukce, tak bych tam právě originál už neměl...na origoš nepotřebuješ redukci
Uživatelský avatar
lemon
Fiaťák
Příspěvky: 166
Registrován: 18 dub 2009, 01:53
Bydliště: Nové Zámky, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukažte ta svoje :)) *L-cizek*

Příspěvek od lemon »

originál rádio by som vybral hneď, a menil za nejakú Alpinku, poprípade Pajáca ... a tie adaptéry na ovládanie rádia samozrejme sú, otázka však je kolko do toho chceš investovať? Skús pozrieť autoomega.sk, tam majú rôzne takéto adaptéry, určite tam bude nejaký vyhovujúci (určite je aj česká firma zaoberajúca sa týmto, ale takú bohužial nepoznám) :)
Uživatelský avatar
zokot
Znalec
Příspěvky: 828
Registrován: 10 úno 2008, 00:31
Bydliště: okres Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukažte ta svoje :)) *L-cizek*

Příspěvek od zokot »

promiň trochu jsem to popletl :oops:
Fiat PUNTO 60 (1994)
Fiat GP 1.9 (2006)
Uživatelský avatar
l-cizek
Znalec
Příspěvky: 740
Registrován: 26 kvě 2008, 18:11
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukažte ta svoje :)) *L-cizek*

Příspěvek od l-cizek »

lemon píše:originál rádio by som vybral hneď, a menil za nejakú Alpinku, poprípade Pajáca ... a tie adaptéry na ovládanie rádia samozrejme sú, otázka však je kolko do toho chceš investovať? Skús pozrieť autoomega.sk, tam majú rôzne takéto adaptéry, určite tam bude nejaký vyhovujúci (určite je aj česká firma zaoberajúca sa týmto, ale takú bohužial nepoznám) :)
redukce je, už sem na ní dával odkaz výše... tu :arrow: http://www.autoradio-prodejce.cz/prislu ... o-147-156/" onclick="window.open(this.href);return false; ale mě se na druhou stranu nechce vzdát i toho zobrazování informací z rádia na displeji mezi budíkama... jinak oprava by mě vyšla cca na 2000 a nový rádio cca na 5300
Uživatelský avatar
l-cizek
Znalec
Příspěvky: 740
Registrován: 26 kvě 2008, 18:11
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukažte ta svoje :)) *L-cizek*

Příspěvek od l-cizek »

tak po půl roce, jsem si vzpoměl... rádio už vyřešeno :lol: už od podzimu... koupil jsem JVC KD-R 501,tak někdy možná koupim redukci na volant, ted není love :? jinak nic novýho,akorát olej :lol:
Uživatelský avatar
l-cizek
Znalec
Příspěvky: 740
Registrován: 26 kvě 2008, 18:11
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukažte ta svoje :)) *L-cizek*

Příspěvek od l-cizek »

Tak dneska byl "foto" den, tak jsem zajel udělat pár fotek. Auto jsem umyl a pak ho fotil v bahně, takže už ho zase můžu mejt :D Jinak na autě už jsou nižší pružiny od Martineze :)
Obrázek

Obrázek

Obrázek

pár dalších nových fotek (15) je v albumu na rajčeti :wink:
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukažte ta svoje :)) *L-cizek*

Příspěvek od HIISS »

Tato verzia punta ktora ma aj na 5-dverach zadne svetla sa mi velmi paci,disky si myslim ze mu celkom slusia,co dalej planujes? folie ?
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
l-cizek
Znalec
Příspěvky: 740
Registrován: 26 kvě 2008, 18:11
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukažte ta svoje :)) *L-cizek*

Příspěvek od l-cizek »

JJ, folie a chtěl bych lesklou folii i na "B" sloupek ... možná i laďěnou koncovku a až uhnije celej koncovej tlumič, tak asi sportovní výfuk, ale chtěl bych jen něco decentního. Žádnej řev
Uživatelský avatar
luboh
Fiaťák
Příspěvky: 92
Registrován: 29 bře 2009, 22:34
Bydliště: Martin

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukažte ta svoje :)) *L-cizek*

Příspěvek od luboh »

Pekne spravna vyska 8) tiez taku chcem :D ake su to pruziny? ake znizenie? a ako moc to stvrdlo?
Uživatelský avatar
l-cizek
Znalec
Příspěvky: 740
Registrován: 26 kvě 2008, 18:11
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukažte ta svoje :)) *L-cizek*

Příspěvek od l-cizek »

Pružiny sou to Formel, snížení to nevim, ty pružiny sou od martineze a ten už je měl na autě když ho koupil, takže kolik je to snížení, to fakt nevim, ale rozhodně to bude víc jak 30...řekl bych tak 50 ten předek, jinak tvrdší to je, ale neni to zas takovej extrem, ono už ten seriovej podvozek sem měl dost tvrdej, já jsem s tím spokojenej, před tím to byl traktor, ted už je to auto :wink:
Uživatelský avatar
luboh
Fiaťák
Příspěvky: 92
Registrován: 29 bře 2009, 22:34
Bydliště: Martin

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukažte ta svoje :)) *L-cizek*

Příspěvek od luboh »

Pises ze seriovy podvozok si mal dost tvrdy bol tvrdsi ako si mal na "starom" punte? menil si aj tlmice? Tiez s tym budem musiet nieco spravit aby som nemal traktor :D ale este musim rok vydrzat /kvôli zaruke/ a tych MK2b tu nie je moc tak pomaly zistujem co a ako aj ked ten "traktor" ma aj svoje vyhody: cestou do garaze nikde nicim nechytam, pri parkovani kolmo k obrubniku sa nemusim bat o narazniky, z retarderov strach nemam... :lol: len keby to Punto s tym seriovym podvozkom nebolo take skarede :(
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“