MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje -;) - PuntoRacer

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vencapunto
Všeználek
Příspěvky: 3265
Registrován: 22 bře 2006, 14:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje -;) - PuntoRacer

Příspěvek od Vencapunto »

:shock: Krásně snížený :wink:
Futile Italian Attempt at Transportation
Very Weird
Reklama
 

Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje -;) - PuntoRacer

Příspěvek od HIISS »

Auticko vyzera pekne to treba uznat,za kratky cas da sa povedat ze nanom si dal spravit dobru robotu i ked ne vela toho,ale co sa tyka striekania..tak to je dost dolezita vec a co cloveka moze najviac potesit..,cierne disky k tomu viac ladia ako predtym,znizenie je pekne,mne sa to osobne paci..i ked ja za znizenie by som taky az peniaz nedall,radsej tie peniaze proste za disky s PNEU.a. este by sa mi zvysilo keby som ich nemal,a to len z tohto dovodu ze predsa punto uz ma nejake rocky,a radsej davam do takych veci..ktore mozno by som vyuzil aj v inom aute,napr: muzika,disky a podobne,a jednak aj keby som mal sa rozhodovat pre znizenie..tak by ma odpudzovali tie nase cesty,ved poznas moje okolie ,ale celkove aj ine dediny atd :),tak nech sluzi..a prajem co najmenej skrabancov,ba takmer ani skrabanec na aute nech to vydrzi co najdlhsie :)
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
PuntoRacer
Všeználek
Příspěvky: 1106
Registrován: 08 srp 2008, 09:59
Bydliště: Kosice - KWP

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje -;) - PuntoRacer

Příspěvek od PuntoRacer »

Venca...dakujem:)..potesi:)

Hiiss... dakujem za pochvalu...som si vedomi toho, ze ked punto pojde raz do sveta ze sa mi tie investicie do neho nevratia...ale povedal som si ze kym ho mam tak si ho chcem vychutnat ako sa da...nech to vyzera ako auto, nech to budi pozornost na ceste a hlavne nech sa to paci mne...minule som isiel po ulici kde byvas a mas pravdu...u teba by to znizenie len trpelo...to nieje cesta, to je tankodrom...ja dufam ze auticko bude este velmi dlho dlho vyzerat takto ako vyzera...ze sa za nim ludia budu otacat tak ako sa uz teraz niektori otacaju (to velmi potesi) a hlavne ze bude fungovat bezchybne tak ako fungovalo doteraz.
FIAT PUNTO STILE 1.2 16V GT Look
Facebook ---> Peto Hidasi
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje -;) - PuntoRacer

Příspěvek od HIISS »

PuntoRacer
Tomu ver ze sa nevratia peniaze,a co sa tyka toho ze don investujes a snazis vychutnavat,,s tym naprosto suhlasim a nemam nic k tomu co dodat zeby som nesuhlasil..lebo to iste je aj umna ze sa snazim vzdy nieco don kupit a pri kazdej malickosti sa z toho tesim :D :),a neviem vynadivat nan ;-),dalej je lahsie tunin clovekovi auto starsie ako tunit nejake novsie punto..jak nejake Grande a podobne,tam tie investicie by boli podstatne vacsie..,este by som doprial tomu autu dobru hudbu..lebo ak je auto uz pekne strieknute a podobne..tak patri tomu aj dobra hudba,a ver tomu ze hoci si vravel ze nesi az takym fanatikom na silny posluch,,tak ak by si do hudby vlozil nejaky akciovy setik alebo jednotlivo..pokupil..tak by sa ti ten rachot zapacil :)
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
PuntoRacer
Všeználek
Příspěvky: 1106
Registrován: 08 srp 2008, 09:59
Bydliště: Kosice - KWP

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje -;) - PuntoRacer

Příspěvek od PuntoRacer »

nooo poviem pravdu...o hudbe uvazujem...nejaky subwoofer a zosik by mi aj stacili...ale teraz si musim dat trosku pauzu co sa tyka investicii pretoze som teraz velmi vela penazi dal do auta a musi sa aspon cast z nich vratit a tak bude nasledovat nieco dalsie
FIAT PUNTO STILE 1.2 16V GT Look
Facebook ---> Peto Hidasi
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje -;) - PuntoRacer

Příspěvek od HIISS »

este jedna malickost co chcem povedat,ze vsimam si denne ,a za den aj trikrat nejake weby ktore su zamierene na inzerciu aut..ako autobazar.eu a podobne..a neviem ci je to takyto problem s viaceryma typmi aut..ale alepr: mnozstvo majitelov punt co zacalo predavat svoje auto..napr: uz 4-5 mesiace dozadu a menej tak velaji taky este dodnes ich nepredali..ceny ktore pytaju zane su sice kolo tych 2000Eur=60tis ponektory menej..ale stale vidim ich auta v inzercii,,urcite do toho poskodilo aj srotovne,,dalsi dopad moze byt aj ten..ze su 4 verzie Punt..a tie rozdiely medzi starsou a novsou verziou su minimalne,a preto aj si nekto radsej doplati na novsiu,,ale proste ze su problemi

Puntoracer
Inac ak si siel po nasej ulici (Pionierska) tak ak si siel zo strany kde je zakladna skola tak si mohol si vsimnut na zaciatku ulici takmer take cervene 5-dver.punto s foliami a disky od Fiatu..,,ma ho mlady chlapik..robi vo fiate..a ho akurat predava,daval ho za 50tis..po tyzdni aj daco zlavil a za 45tis..ale ak pozries nanho..tak mam pocit ze mu nic nieje,,doslova sa leskne..a ako z tovarne..,pre niekoho aj dobra kupa si myslim,hoci vybavu nema..len elektr.okna alarm s centralom...a klasicka 1.2..ale po stranke karoserii je natom velmi dobre
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje -;) - PuntoRacer

Příspěvek od Matto »

paráda, velmi pekná práca :wink:
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
Vesto
Znalec
Příspěvky: 780
Registrován: 01 črc 2006, 14:57
Bydliště: SR, Martin
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje -;) - PuntoRacer

Příspěvek od Vesto »

Puntik je velmi pekny, znizenie a kolesa proste robia auto...a ja na tvojom mieste ten predok urcite nezvysujem...treba pekne zaklepat ten falcek kt. je z vnutra na prednom blatniku o ktory ti ta guma skrta a bude to v pohode...teraz ako to je znizene je to super :D Inac odkial si zohnal podvozok a kolko ta stal ? Vyzera celkom fajn :wink:
Punto GT3 150 PS, 245 NM @ 1.0 Bar - Euro styled
1.4 Till the turbo kicks in 8-)
Obrázek
PuntoRacer
Všeználek
Příspěvky: 1106
Registrován: 08 srp 2008, 09:59
Bydliště: Kosice - KWP

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje -;) - PuntoRacer

Příspěvek od PuntoRacer »

Vesto...dakujem za pochvalu..potesi:)

podvozok som kupoval cez Fusion (tymto dakujem Marceloovi) a cena bola taka, ktora sa neodmieta...449Eciek
FIAT PUNTO STILE 1.2 16V GT Look
Facebook ---> Peto Hidasi
Uživatelský avatar
Vesto
Znalec
Příspěvky: 780
Registrován: 01 črc 2006, 14:57
Bydliště: SR, Martin
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje -;) - PuntoRacer

Příspěvek od Vesto »

Cena je fakt good...a skus to s tym prednymi lemami tak ako som ti pisal...podla mna ti to urcite pomoze a nebudes to musiet vobec zvysovat heh :wink:
Punto GT3 150 PS, 245 NM @ 1.0 Bar - Euro styled
1.4 Till the turbo kicks in 8-)
Obrázek
PuntoRacer
Všeználek
Příspěvky: 1106
Registrován: 08 srp 2008, 09:59
Bydliště: Kosice - KWP

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje -;) - PuntoRacer

Příspěvek od PuntoRacer »

ja som nad tym rozmyslal ze zaklepat ich, ale bojim sa aby sa neposkodil nejak lak na blatniku, kedze je v podstate este cerstvy
FIAT PUNTO STILE 1.2 16V GT Look
Facebook ---> Peto Hidasi
Uživatelský avatar
Alorovec
Fiaťák
Příspěvky: 84
Registrován: 29 črc 2009, 22:36
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje -;) - PuntoRacer

Příspěvek od Alorovec »

Opravdu hezka prace... ...hrozne se mi libi ty kola, prestriknutim na cerno vazne prokoukly...

jeste by to chtelo nejaky video se zvukem vyfuku :D
Fiat Punto 1 - 1,2 16v "stile"

http://alorovec.rajce.idnes.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
PuntoRacer
Všeználek
Příspěvky: 1106
Registrován: 08 srp 2008, 09:59
Bydliště: Kosice - KWP

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje -;) - PuntoRacer

Příspěvek od PuntoRacer »

Tak medzicasom pribudlo toto ,,cudo,,

Obrázek

treba ale este doriesit uchytenie aby to bolo stopercentne

a dnesna momentka...dost natesnotku:)

Obrázek
FIAT PUNTO STILE 1.2 16V GT Look
Facebook ---> Peto Hidasi
TV-Punto
Všeználek
Příspěvky: 1026
Registrován: 26 úno 2007, 16:30
Bydliště: Trebišov

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje -;) - PuntoRacer

Příspěvek od TV-Punto »

8) len tak tak,,,

FIAT PUNTO MK2b 1.2 44kW r.07
FIAT MULTIPLA 1.6 76kW r.99
BMW 525TDS A/T TOURING 2,5 V6 105kW r.98
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje -;) - PuntoRacer

Příspěvek od HIISS »

vidis bo ti trebalo znizovat :D ,,moj Puntos aspon sluzi jak aj terenak a mozem aj po chodniku chodit :D
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“