fotky naších bráv

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Uživatelský avatar
Banshee
Znalec
Příspěvky: 606
Registrován: 16 pro 2010, 19:02
Bydliště: Košice

Re: fotky naších bráv

Příspěvek od Banshee »

Dnes darcek...dymove smerovečky..ziadna folia,ziaden sprej,origo tmave od vyroby,velmi pekne to ukazalo!
Přílohy
BL.jpg
BL.jpg (85.41 KiB) Zobrazeno 4598 x
Bravo 198 1.4 T-jet Sport
Reklama
 

Kupčis
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 25 kvě 2014, 10:24

Re: fotky naších bráv

Příspěvek od Kupčis »

13.jpg
13.jpg (114.01 KiB) Zobrazeno 4569 x
Zdravím jsem tady nový. Zde je moje Bravka...
Přílohy
2.jpg
2.jpg (72.53 KiB) Zobrazeno 4569 x
14.jpg
14.jpg (104.55 KiB) Zobrazeno 4569 x
Uživatelský avatar
Banshee
Znalec
Příspěvky: 606
Registrován: 16 pro 2010, 19:02
Bydliště: Košice

Re: fotky naších bráv

Příspěvek od Banshee »

Super, mas to od nova,alebo jazdene? Aku dosahujes spotrebu so 150k verziou? Ja mam tu slabsiu a mam pocit,ze je trochu hladne :) No prevazne robim kratke trasy...Inak vidim,ze maranello red je oblubena pre tieto vozy 8)
Bravo 198 1.4 T-jet Sport
Uživatelský avatar
moskater
Fiaťák
Příspěvky: 132
Registrován: 04 bře 2008, 10:30
Bydliště: Košice

Re: Re: fotky naších bráv

Příspěvek od moskater »

Banshee píše:Super, mas to od nova,alebo jazdene? Aku dosahujes spotrebu so 150k verziou? Ja mam tu slabsiu a mam pocit,ze je trochu hladne :) No prevazne robim kratke trasy...Inak vidim,ze maranello red je oblubena pre tieto vozy 8)

no daj...aku mas spotrebu? :)

Odoslané z Nexus 4 pomocou Tapatalku
Uživatelský avatar
Banshee
Znalec
Příspěvky: 606
Registrován: 16 pro 2010, 19:02
Bydliště: Košice

Re: fotky naších bráv

Příspěvek od Banshee »

Mesto 8.5,mimo 7.5..rekord bol 6.5 na asi 400km trase..vacsiu som v jednom kuse este nesiel..v lete mozno vyjde taliansko..Kto tvrdi,ze sa da robit aj 5.5 ako pan v jednom inzerate,neverim :) Je pravda,ze po 60k Punte sa s lahkou nohou jazdi tazko..proste to laka popridavat,popredbiehat 8)
Bravo 198 1.4 T-jet Sport
Uživatelský avatar
moskater
Fiaťák
Příspěvky: 132
Registrován: 04 bře 2008, 10:30
Bydliště: Košice

Re: fotky naších bráv

Příspěvek od moskater »

no tak 8.5 po meste s lahkou nohou mam aj ja...ale nieje problem sa dostat po meste na 10. Ale celkovo mi priemerka vychadza 7.6 ked ratam ze jazdim 60/40. Zacinam rozmyslat nad LPG, bol som zvyknuty na 1.9jtd a to zralo nula cela nula nic oproti tomuto :D
Banshee píše:Mesto 8.5,mimo 7.5..rekord bol 6.5 na asi 400km trase..vacsiu som v jednom kuse este nesiel..v lete mozno vyjde taliansko..Kto tvrdi,ze sa da robit aj 5.5 ako pan v jednom inzerate,neverim :) Je pravda,ze po 60k Punte sa s lahkou nohou jazdi tazko..proste to laka popridavat,popredbiehat 8)
Uživatelský avatar
Banshee
Znalec
Příspěvky: 606
Registrován: 16 pro 2010, 19:02
Bydliště: Košice

Re: fotky naších bráv

Příspěvek od Banshee »

Moski este taka mala poznamocka,posledny prispevok sa necituje,kedze ho mas hned nad sebou,dík :wink:
Tak vidim,ze medzi 120 a 150 nieje vely spotrebovy rozdiel,vykonovy bude:) No LPG u mna rozhodne nesympatizuje,takze aj keby to zralo 12,nedam ho z dovodov,ktore na to mam. Staci mi,ako vidim ked sused nevie nastartovat-to nema ziadnu šopu ale zanovny voz a znamy skoro uhorel v splynenej Felícii. Ako fakt nic proti LPG ale u mna nikdy. Preco si potom nezhanal ,,ropnu,,verziu takehoto Brava? 8)
Bravo 198 1.4 T-jet Sport
Uživatelský avatar
moskater
Fiaťák
Příspěvky: 132
Registrován: 04 bře 2008, 10:30
Bydliště: Košice

Re: Re: fotky naších bráv

Příspěvek od moskater »

aha ok...mne to tu v tapatalku hadze automaticky, budem to mazat

hej, tiez niesom uplne presvedceny o tom LPG a ropaka som zanechal koli tomu ze nove uz vsetky maju DPF, aj ked ten sa da vybrat a premapovat riadiacka, ale hlavne uz jazdim vacsinou kratke trasy a s tym diesle niesu velky kamarati.

Odoslané z Nexus 4 pomocou Tapatalku
Kupčis
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 25 kvě 2014, 10:24

Re: fotky naších bráv

Příspěvek od Kupčis »

No tak to já mám spotřebu kombi 7.1 a to to fakt neškrtím.. no a co se týče po městě tak taky kolem 8. Jinak co se týče výkonu super mám to jako druhý majitel.
bajo777
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 295
Registrován: 24 úno 2012, 20:08

Re: fotky naších bráv

Příspěvek od bajo777 »

Banshee píše:Moski este taka mala poznamocka,posledny prispevok sa necituje,kedze ho mas hned nad sebou,dík :wink:
Tak vidim,ze medzi 120 a 150 nieje vely spotrebovy rozdiel,vykonovy bude:) No LPG u mna rozhodne nesympatizuje,takze aj keby to zralo 12,nedam ho z dovodov,ktore na to mam. Staci mi,ako vidim ked sused nevie nastartovat-to nema ziadnu šopu ale zanovny voz a znamy skoro uhorel v splynenej Felícii. Ako fakt nic proti LPG ale u mna nikdy. Preco si potom nezhanal ,,ropnu,,verziu takehoto Brava? 8)
hlavne by mali obidvaja zmenit LPG servis, ten s tou feldou, to je na zalobu za nespravnu montaz, HRUBO zanedbany servis, LPG vozy su praveze BEZPECNESIE, treba si nastudovat problematiku, nie pustat domnienky a pocity...

Mosky mas Hatiara v meste, odporucam ist osobne za nim pokecat pokial uvazujes o prestavbe, ja som sa k vam trepal 170km kvoli montazi, aj ked mam pod nosom 5 montaznych firiem, ale oplati sa ist za kvalitou :wink:
BRAVO 2010, 1,4 66kW, Tempomat ,LPG BRC

Multiecuscan 2,2

excars:
Punto Mk2b 2003, 1,2 44kW
Punto Mk1 1996, 1,1 40kW
Panda Mk1 1988, 750i 25kW
Mischo
Fiaťák
Příspěvky: 90
Registrován: 15 led 2013, 21:49

Re: fotky naších bráv

Příspěvek od Mischo »

Splynovace ktore boli montovane boli uplne inde ako su splynovace dnes. Cize to ani neporovnavaj a tak isto motor bol tiez kdesi za opicami. Tie splynovace sa stale srali. Vela ich bolo zakazanych. Tieto nove su parada ale tiez ich treba cistit, sviecky musia byt ok atd. Nieje to len otom natankovat a sa odviest.
500X Multiair 140
Uživatelský avatar
moskater
Fiaťák
Příspěvky: 132
Registrován: 04 bře 2008, 10:30
Bydliště: Košice

Re: Re: fotky naších bráv

Příspěvek od moskater »

bajo777 píše:
Banshee píše:Mosky mas Hatiara v meste, odporucam ist osobne za nim pokecat pokial uvazujes o prestavbe, ja som sa k vam trepal 170km kvoli montazi, aj ked mam pod nosom 5 montaznych firiem, ale oplati sa ist za kvalitou :wink:
jj, uz som na neho dostal viac odporucani :) asi za nim naozaj zbehnem po informacie, ta spotreba sa mi nepaci a ak by bola navratnost do max 2 rokov, tak by som sa na to dal...najazdim tak 900-1000 za mesiac.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
Uživatelský avatar
Picko
Fiaťák
Příspěvky: 95
Registrován: 14 črc 2013, 20:49
Bydliště: RS

Re: Re: fotky naších bráv

Příspěvek od Picko »

moskater píše:hej, tiez niesom uplne presvedceny o tom LPG a ropaka som zanechal koli tomu ze nove uz vsetky maju DPF, aj ked ten sa da vybrat a premapovat riadiacka, ale hlavne uz jazdim vacsinou kratke trasy a s tym diesle niesu velky kamarati.
Ja mam diesel, cca. 10 mesiacov som mal DPF filter v aute, teraz je uz vonku. Hovadina jak traky, auto lepsie jazdi, o spotrebe ani nehovorim. Mimochodom aj lepsi zvuk :P Taktiez som dal zablendovat EGR ventil...momentalne rozmyslam nad chipom...
bajo777
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 295
Registrován: 24 úno 2012, 20:08

Re: Re: fotky naších bráv

Příspěvek od bajo777 »

moskater píše:
bajo777 píše:
Banshee píše:Mosky mas Hatiara v meste, odporucam ist osobne za nim pokecat pokial uvazujes o prestavbe, ja som sa k vam trepal 170km kvoli montazi, aj ked mam pod nosom 5 montaznych firiem, ale oplati sa ist za kvalitou :wink:
jj, uz som na neho dostal viac odporucani :) asi za nim naozaj zbehnem po informacie, ta spotreba sa mi nepaci a ak by bola navratnost do max 2 rokov, tak by som sa na to dal...najazdim tak 900-1000 za mesiac.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
pri tom najazde bych sa nato vykaslal...posledny rok som spravil 18000, ale momentalne robim 3000 mesacne, navratnost mi vychadza cez 30000km odjazdenych km...kazdopadne u mna do 2 rokov :D
BRAVO 2010, 1,4 66kW, Tempomat ,LPG BRC

Multiecuscan 2,2

excars:
Punto Mk2b 2003, 1,2 44kW
Punto Mk1 1996, 1,1 40kW
Panda Mk1 1988, 750i 25kW
Uživatelský avatar
moskater
Fiaťák
Příspěvky: 132
Registrován: 04 bře 2008, 10:30
Bydliště: Košice

Re: Re: Re: fotky naších bráv

Příspěvek od moskater »

no neviem, v kazdom pripade nemam v plane sa toho auta coskoro zbavit a pri sucasnom vyvoji cien benzinu by sa to oplatit mohlo....ty to mas namontovane na t-jete?
Odpovědět

Zpět na „Bravo 2“