DISKUZE- bezpečnostní šruby

Tlumiče, pružiny, kola, pneumatiky, brzdy, řízení

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Pýt
Začátečník
Příspěvky: 21
Registrován: 25 bře 2006, 19:54
Bydliště: Kojetín

DISKUZE- bezpečnostní šruby

Příspěvek od Pýt »

Zdarec lidi mam takový problem.koupil jsem si bezp.šruby na litaky a ja jsem ztratil ten klič na povolovaní.mužete mi poradit kde nebo jak to mam povolit.diky
Reklama
 

lacin
Znalec
Příspěvky: 991
Registrován: 05 lis 2005, 13:04
Bydliště: taky JM

Příspěvek od lacin »

No jestli mas nekde napsany seriovy cislo toho klice, tak si nech poslat od vyrobce novej. Pokud nemas, tak se holt musis snazit. Hodne stesti, kazdopadne to de, navod davat zamerne nebudu...
Hustokrutost
pe3k
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 16 čer 2006, 00:23
Bydliště: Vsetín/Brno

Re: HELP-bezpečnostní šruby

Příspěvek od pe3k »

Pýt píše:Zdarec lidi mam takový problem.koupil jsem si bezp.šruby na litaky a ja jsem ztratil ten klič na povolovaní.mužete mi poradit kde nebo jak to mam povolit.diky
kdybys náhodou nepřišel na to jak ho povolit tak si zajeď do pneuservisu..
Pýt
Začátečník
Příspěvky: 21
Registrován: 25 bře 2006, 19:54
Bydliště: Kojetín

Příspěvek od Pýt »

lacin píše:No jestli mas nekde napsany seriovy cislo toho klice, tak si nech poslat od vyrobce novej. Pokud nemas, tak se holt musis snazit. Hodne stesti, kazdopadne to de, navod davat zamerne nebudu...
ten papir ze seriovym cislem jsem taky vyhodil.jsem debil.kde by me to napadlo ze ho budu nekdy potrebovat.porad mi prosim jat na to.diky
sexo
Začátečník
Příspěvky: 11
Registrován: 26 úno 2006, 00:12
Bydliště: Trnava

Příspěvek od sexo »

staci ked pojdes do lepsej autopredajne a tam maju rozne nadstavce na bezp. sroby. a mas to stoja okolo 100 sk
0-100 za 4,7s
jirka
Fiaťák
Příspěvky: 115
Registrován: 26 pro 2005, 09:14

Příspěvek od jirka »

hmm a to jsem si chtěl koupit šroubky, aby mně neukradli kola, ale jak vidím nemá to smysl, když se dají jednoduše sehnat klíče. Na co pak ty šrouby jsou?
sexo píše:staci ked pojdes do lepsej autopredajne a tam maju rozne nadstavce na bezp. sroby. a mas to stoja okolo 100 sk
lacin
Znalec
Příspěvky: 991
Registrován: 05 lis 2005, 13:04
Bydliště: taky JM

Příspěvek od lacin »

Ano, lze koupit ruzny nastavce, ale musel bys jich mit cca 500, nez by ti nakej pasoval. A to neni zrovna levny... No a to zkouseni, kterej pasovat bude taky zrovna jednoduchy nebude... ;-)
Hustokrutost
Uživatelský avatar
Chevron
Fiaťák
Příspěvky: 136
Registrován: 05 říj 2005, 08:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chevron »

Da se na to jeste navarit kus zeleza a pak to povolis taky..ale jako nezavidim nikomu takhle povolovat 4 srouby :wink:
lacin
Znalec
Příspěvky: 991
Registrován: 05 lis 2005, 13:04
Bydliště: taky JM

Příspěvek od lacin »

Chevron píše:Da se na to jeste navarit kus zeleza a pak to povolis taky..ale jako nezavidim nikomu takhle povolovat 4 srouby :wink:
No na kvalitni srouby se blbe navaruje. Nehlede na to, jestli sou zapusteny v kole, tak svarovani moc v uvahu neprichazi.
Hustokrutost
Pýt
Začátečník
Příspěvky: 21
Registrován: 25 bře 2006, 19:54
Bydliště: Kojetín

Příspěvek od Pýt »

tak už jsem to povolil.prace asi tak pul minuty.Takže jsem došel k zavěru že už tam bezp.šruby kupovat nebudu pač to nemá žádnou cenu.
lacin
Znalec
Příspěvky: 991
Registrován: 05 lis 2005, 13:04
Bydliště: taky JM

Příspěvek od lacin »

No vidis... ;-) Ale de o to, jaky sroubys mel. Takovy ty zakladni nejsou zadnou prekazkou.
Hustokrutost
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Příspěvek od Katy »

to ja nosim ten klic furt v nektere z kabelek pac vetsinou jezdim autem :)))
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Long
Fiaťák
Příspěvky: 71
Registrován: 26 dub 2006, 19:35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Long »

kdybys tam mel zapusteny McGard srouby tak s tou pul minutou hodne rychle zmenis nazor a budes ty srouby proklinat:)
Fiat Punto II HLX 1,2 16V
Pýt
Začátečník
Příspěvky: 21
Registrován: 25 bře 2006, 19:54
Bydliště: Kojetín

Příspěvek od Pýt »

Long píše:kdybys tam mel zapusteny McGard srouby tak s tou pul minutou hodne rychle zmenis nazor a budes ty srouby proklinat:)

Tak to jsem měl štěstí že jsem tam měl obyč.bezpočnostní šruby. :lol: :lol:
tomacito
Fiaťák
Příspěvky: 52
Registrován: 24 led 2007, 19:42

Příspěvek od tomacito »

No já mám stejný problém, ztratil jsem násadu na bezpečnostní šroub. Ale na rozdíl od kolegy vím jaké mám výrobní číslo. Je mi k něčemu to výrobní číslo? Mám i doklad o koupit, tak nejspíš zajít tam, kde jsem to koupil, a nebo kontatkovat výrobce?
Mám AEZ blocky.
Dík za odpověď
Fiat Punto 1,2 SX 60 5dv r.v. 97 - červená metalíza
Odpovědět

Zpět na „Punto - podvozek“