Komponentne repro Pioneer TS-A170Ci

Autorádia, navigace, repro, audio-zástavby - všecko kolem duc duc

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
PuntoRacer
Všeználek
Příspěvky: 1106
Registrován: 08 srp 2008, 09:59
Bydliště: Kosice - KWP

Komponentne repro Pioneer TS-A170Ci

Příspěvek od PuntoRacer »

Uvazujem nad kupou tychto kompo reproduktorov ( http://www.autohifi-ady.sk/shop/product ... roduct=917 ) do prednych dveri svojho puntosaura. Nakolkko sa do auto hifi velmi nerozumiem tak uvitam kazdy jeden postreh, radu alebo nejaky iny tip.

PS: autoradio je Pioneer DEH-220UB, zadne repro su Pioneer TS-A6903i
Prave preto, ze mam vsetky audio komponenty jednej znacky som chcel aj pri prednych repro ostat verny Pioneer-u.

Dakujem za vsetky napady, postrehy a tipy :-)
FIAT PUNTO STILE 1.2 16V GT Look
Facebook ---> Peto Hidasi
Reklama
 

Uživatelský avatar
Banshee
Znalec
Příspěvky: 606
Registrován: 16 pro 2010, 19:02
Bydliště: Košice

Re: Komponentne repro Pioneer TS-A170Ci

Příspěvek od Banshee »

Cau Peto,
Myslim si,ze tymi repro nic nepokazis.Tym,ze ti ich bude tahat radio,vela vody nenamutis..ci planujes aj zosil??To by bolo ideal..Ale dobra volba ze komponenty,uz to je rozdiel.. Kedysi som si aj ja myslel,ze je treba mat vsetko jednej znacky, no kompetentni mi poradili,ze je to uplne jedno. Sam mam kazdu vec(radio,predne repro,sub,zadne ovaly) inej znacky a ziaden problem. Ale urcite navstiv Adyho v jeho predajni na sokolovskej(ak nevies kde to je-napis) a on je ochotny clovek poradi ti ohladom vsetkeho a neda ti len obchodnicku radu(ze sa chce zbavit nejakeho leziaka) ale svoju osobnu radu a ma tam toho kopec,este viac ako ma na webe takze si isto vyberies aj podla parametrov aj ceny..fakt odporucam,ja mam polovicu audia od neho a to len preto ze som sa o nom neskoro dozvedel. Tak potom napis co si kupil 8)
Bravo 198 1.4 T-jet Sport
PuntoRacer
Všeználek
Příspěvky: 1106
Registrován: 08 srp 2008, 09:59
Bydliště: Kosice - KWP

Re: Komponentne repro Pioneer TS-A170Ci

Příspěvek od PuntoRacer »

dakujem ..no ono ja sa do tychto veci co sa tyka elektroniky a hifi a tak nerozumiem, preto som chcel poradit ako to je, ci tie parametre co tam su, ci sa to oplati a tak...zosil? no dobra otazka....zatial nie ale casom mozno, keby sa nejaky za dobru cenu pritrafil:)...tie repro co som nasiel som nasiel iba u neho cize tam skocim tak ci tak, myslim ze viem kde to je, sokolovska zas nieje taka velka:)...a necham si rad poradit...neviem kedy sa tam zastavim, v podstate mi to nesuri ale tak najneskor buduci mesiac by som to chcel mat vo dverach..len potom budem mat dalsi problem so zapojenim...neviem o nikom komu by sa mi v tom chcelo hrabat:))
FIAT PUNTO STILE 1.2 16V GT Look
Facebook ---> Peto Hidasi
Uživatelský avatar
Banshee
Znalec
Příspěvky: 606
Registrován: 16 pro 2010, 19:02
Bydliště: Košice

Re: Komponentne repro Pioneer TS-A170Ci

Příspěvek od Banshee »

Vidis keby sme vtedy dali kavm uz by si vedel :) Ale nie parametre su v pohode,aj tak budu tie repro limitovane radiom,ktore mas zhodou rovnake ako ja. Zosil je uz ina kava,to ti kazdy povie. Samozrejme niekomu staci posluch tahany radiom,neviem co od toho ocakavas ty. Ale komponent zneje uplne inac nez koaxial a este jedna dolezita vec,ci chces alebo nechces vytlmovat dvere. To by som ti jednoznacne odporucal,ak nemas. Ja som najprv nevytlmil a potom 2x vsetko zas rozoberal ako tlk. No s tlmenim je to zas kapku lepsie,pretoze vytvoris ozvucnicu repraku. Co sa tyka montaze...bud si zato zaplatis niekde vo firme kde ti to sfusuju,pretoze to nieje vidiet cize ti to sfusuju. Rataj tak 30-40e za montaz bez vytlmenia..alebo trosku si nastudujes veci,videa a pustis sa do toho sam. Zaberie to viac casu,no budes vediet co tam mas. Neviem co tam mas teraz,ci este fabricke konektory..tie treba odcvaknut,nadpojit kable a zacinovat. Tak je to uz na tebe,jakou cestou sa das...
Bravo 198 1.4 T-jet Sport
PuntoRacer
Všeználek
Příspěvky: 1106
Registrován: 08 srp 2008, 09:59
Bydliště: Kosice - KWP

Re: Komponentne repro Pioneer TS-A170Ci

Příspěvek od PuntoRacer »

dakedy v blizkej dobe dame kafe a pokecame:)..inak k tomu tlmeniu dveri..uvazoval som o tom, ze by som zo zadnej strany tapacirov nalepil tu penu co mas ty pod zadnym platom,tu co vyzera jak otocena podlozka pod vajicka:)))..oplati sa to? ci uz kvoli reprakom alebo kvoli tomu nekonecnemu vrzganiu tych tapacirov pocas jazdy v mojom tvrdom aute :)
FIAT PUNTO STILE 1.2 16V GT Look
Facebook ---> Peto Hidasi
Uživatelský avatar
Banshee
Znalec
Příspěvky: 606
Registrován: 16 pro 2010, 19:02
Bydliště: Košice

Re: Komponentne repro Pioneer TS-A170Ci

Příspěvek od Banshee »

Kludne aj cez vikend by sme napr. mohli,ak nic nemas. Ta siva latka sa vola ANS pena,ani ja som nevedel :) . Co sa tyka vyznamu v tapaciroch by to nemalo opodstatnenie. Ta latka je priepustna,cize ma len funkciu odrazu zvuku a tam by to nic nerobilo. Na vytlmenie pre ozvucnicu potrebujes nepriepustne latky,cize asfaltove platy z jednej strany potiahnute aluminiom. Jedine toto. Vacsinou to aj eliminuje vrzganie. Fakt ti to odporucam,je to rozdiel,das to bez toho a po chvile to budes rozoberat znova,daj na rady tých co to 2x zbytocne rozoberali 8)
Bravo 198 1.4 T-jet Sport
PuntoRacer
Všeználek
Příspěvky: 1106
Registrován: 08 srp 2008, 09:59
Bydliště: Kosice - KWP

Re: Komponentne repro Pioneer TS-A170Ci

Příspěvek od PuntoRacer »

nooo tie platy som prave pozeral na stranke u Adyho a maju tam presne balenie, ktore obsahuje jeden par tych platov presne do dveri na stredobasove repro, stoji to okolo 14,90E...a ta ANS pena by nemala vplyv na vrzganie a buchanie tapacirov? teraz bez ohladu na repro..len ako eliminovanie vrzgania..
FIAT PUNTO STILE 1.2 16V GT Look
Facebook ---> Peto Hidasi
Uživatelský avatar
Banshee
Znalec
Příspěvky: 606
Registrován: 16 pro 2010, 19:02
Bydliště: Košice

Re: Komponentne repro Pioneer TS-A170Ci

Příspěvek od Banshee »

Tie ceny tam su orientacne, s nim sa stale dohodnes. Plus stale tam ma nejake zvysky tie ti da za par grošov...ANS pena tazko povedat ci pomoze...moze a nemusi...naj to bude asi len skusit,tu su to len stale dohady. No jedna vec isto zaberie...volume poriadne doprava a zarucene nepocujes nic :lol:
Bravo 198 1.4 T-jet Sport
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Komponentne repro Pioneer TS-A170Ci

Příspěvek od kovvalsky »

ja len taky maly prispevok k tvomu vyberu znacka pioneer co sa tyka reproduktorov je velmy chaba radia maju docela dobre ale repro od nich nikdy skor siahni po znackach ktore su pre PRIKLAD v tomto eshope http://www.tuninghifishop.sk/229-kompon ... ay=asc&p=3 proste pioneer , sony , panasonic a podobne znacky su len znacky nic viac
a ked si sa pytal myslim v prispevku na tlmenie a podobne veci urcite odporucam STP silver alebo gold vyborne sa s tym roby a to vytlmenie stoji zato mna vytlmenie prednych dveri vyslo na niakych 100 euro ale da sa aj lacnejsie a medzi tapacit a dvere ako si pisal treba dat penu
one world, one dream, one car
Uživatelský avatar
Banshee
Znalec
Příspěvky: 606
Registrován: 16 pro 2010, 19:02
Bydliště: Košice

Re: Komponentne repro Pioneer TS-A170Ci

Příspěvek od Banshee »

Kovalsky: Dovolim si oponovat, Pioneer robi repraky a repraky- nejake co maju vystavene v Tesku no robia aj kvalitne komponenty. Kamos ma v BMW 1ke v plate ovaly Pioneer stali majland nejakých 300Eur a robia bengal ze koniec...
Takze podla toho z akej kategorie...a Peto si nevybral nejake lowendy...no chlapík mu poradi,ja som mal takisto v umysle jedny repro no odisiel som s uplne inymi :lol:
Bravo 198 1.4 T-jet Sport
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Komponentne repro Pioneer TS-A170Ci

Příspěvek od kovvalsky »

Banshee píše:Kovalsky: Dovolim si oponovat, Pioneer robi repraky a repraky- nejake co maju vystavene v Tesku no robia aj kvalitne komponenty. Kamos ma v BMW 1ke v plate ovaly Pioneer stali majland nejakých 300Eur a robia bengal ze koniec...
Takze podla toho z akej kategorie...a Peto si nevybral nejake lowendy...no chlapík mu poradi,ja som mal takisto v umysle jedny repro no odisiel som s uplne inymi :lol:
netvrdim ze robia len sracky ale pioneer nikdy nebude znacka auto repro proste je to nizsia stredna trieda
one world, one dream, one car
PuntoRacer
Všeználek
Příspěvky: 1106
Registrován: 08 srp 2008, 09:59
Bydliště: Kosice - KWP

Re: Komponentne repro Pioneer TS-A170Ci

Příspěvek od PuntoRacer »

Nevravim, ze pioneery su najlepsie na svete, mam zadne ovaly pioneeer a som s nimi velmi spokojny, preto sa ohliadam po rovnakej znacke ale nebranim sa ani inym nazorom, preto tato tema tu je. Netvrdim, ze nakoniec nekupim nieco uplne ine. Kazdopadne dakujem za nazor.
FIAT PUNTO STILE 1.2 16V GT Look
Facebook ---> Peto Hidasi
Uživatelský avatar
intel_sk
Znalec
Příspěvky: 701
Registrován: 12 čer 2011, 14:42
Bydliště: Košice-Sidlisko JUH
Kontaktovat uživatele:

Re: Komponentne repro Pioneer TS-A170Ci

Příspěvek od intel_sk »

no chalani neviem...ja chcem hudbu do auta taku co budem pocut ja.....ja nechcem byt DJ
PuntoRacernedaj sa prehovarat ber to co sa paci tebe....vidis nazor mam aj ja ale ty si vyberies aj tak co chces ty....vela dobrej hudby
Fiat Punto 1.7 TD SX60 46KW/4500min rv.96/MK1 silver flash
ex Polski Fiat 125p farba bordó
/http://www.club-fiat.com/viewtopic.php?f=74&t=17556
Odpovědět

Zpět na „Punto - autohifi“