MOJE PUNTO 2 - ukážte to svoje T-peg

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

T-peg
Fiaťák
Příspěvky: 156
Registrován: 12 dub 2011, 13:22

MOJE PUNTO 2 - ukážte to svoje T-peg

Příspěvek od T-peg »

Zdravím vás. Som dáky ten rok na tomto fóre až dnes som si všimol túto sekciu naše punta...neviem ako je to možné. Ale je to velmi zaujmavá sekcia, niektoré puntá sú tu prekrásne...dúfam že aj to moje bude za nejaký ten rok dva :)

ja som ho kúpil za výhodnú cenu od otca asi rok a pol dozadu... vyzeralo takto, odvtedy sa nejako extremne vela veci nezmenilo, i ked za ten čas čo ho mám som donho vrazil viac penazí ako je jeho momentálna hodnota
Obrázek

nedávno som kcel využit možno posledné slnečné lúče roka, tak som si spravil takýto jesenný set fotiek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
1.2 8V 2000
Reklama
 

stepan46
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 218
Registrován: 23 kvě 2010, 16:34
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 - ukážte to svoje T-peg

Příspěvek od stepan46 »

pěkná mk2 :wink: mám pocit že jsem už ji někde viděl :D
Fiat punto sporting 1.2 16v
Facebook : Štěpán Kybal
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: MOJE PUNTO 2 - ukážte to svoje T-peg

Příspěvek od Matto »

pekné fotečky :P ... zaujímavé disky :wink:
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
T-peg
Fiaťák
Příspěvky: 156
Registrován: 12 dub 2011, 13:22

Re: MOJE PUNTO 2 - ukážte to svoje T-peg

Příspěvek od T-peg »

no tie disky by boli aj pekné, dalo mi to zabrať dvojfarebne ich nafarbiť, ale problém je že sú to len 13tky..takže na jar ich už ani nechcem na auto dávať, radšej to dám na 14tky plechy ak nebudem mať prachy na dáke elektrony pekné...
...tak pridam sem ešte zopár fotiek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
1.2 8V 2000
Uživatelský avatar
PetkoPN
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 436
Registrován: 31 srp 2010, 22:50
Bydliště: Piešťany

Re: MOJE PUNTO 2 - ukážte to svoje T-peg

Příspěvek od PetkoPN »

Ahoj, s tu špz si ma dostal, ja mam PN-148AR:) tie predne dvere si paradne vytlmil:)
Punto MK2a, 1.2 ELX, 44kW, r.v.2001
T-peg
Fiaťák
Příspěvky: 156
Registrován: 12 dub 2011, 13:22

Re: MOJE PUNTO 2 - ukážte to svoje T-peg

Příspěvek od T-peg »

:-) no zvlastna zhoda nahod ta spz. no to tlmenie je fajn, dosiahol som tym požadovaný účinok. konečne bass aj z dverí, zvuk kopáku oproti povodnym dveram to je 100 a jedna. nic nerezonuje. teda jedine klucka mi zvonku drnčí, stou som si neporadil ešte.
1.2 8V 2000
T-peg
Fiaťák
Příspěvky: 156
Registrován: 12 dub 2011, 13:22

Re: MOJE PUNTO 2 - ukážte to svoje T-peg

Příspěvek od T-peg »

tato fotka ešte stojí za zmienku :)
Obrázek
1.2 8V 2000
T-peg
Fiaťák
Příspěvky: 156
Registrován: 12 dub 2011, 13:22

Re: MOJE PUNTO 2 - ukážte to svoje T-peg

Příspěvek od T-peg »

mal som štastie v neštastí, ked mi do cesty vbehli 2 jelenice alebo čo to boli za hovedá. tak sa chcem spýtať či dakto z BB alebo NR kraja nemate na predaj pp dvere a blatnik nahodou.
Obrázek
1.2 8V 2000
T-peg
Fiaťák
Příspěvky: 156
Registrován: 12 dub 2011, 13:22

Re: MOJE PUNTO 2 - ukážte to svoje T-peg

Příspěvek od T-peg »

tak zohnal som dvere za pajdu,uz su vymenene. na blatnik zatial serem, mrzi ma ze len prednedavnom som dokoncil vytlmenie a uzavrenie tych dveri,a teraz ich mozem zahodit. ale hlavne je ze sme to prezili. rozhodoval som sa par dni dozadu,ci si kupim zo 14platu radio alpine cde123r alebo štelovák. rozhodol som sa pre štelovák,a v ten den sa mi ta nehoda stala,takze nic :-/ a rozhodol som sa ze predam puntika za daky smiesny peniaz. a kupim 3dv.
1.2 8V 2000
T-peg
Fiaťák
Příspěvky: 156
Registrován: 12 dub 2011, 13:22

Re: MOJE PUNTO 2 - ukážte to svoje T-peg

Příspěvek od T-peg »

tak zohnal som dvere za pajdu,uz su vymenene. na blatnik zatial serem, mrzi ma ze len prednedavnom som dokoncil vytlmenie a uzavrenie tych dveri,a teraz ich mozem zahodit. ale hlavne je ze sme to prezili. rozhodoval som sa par dni dozadu,ci si kupim zo 14platu radio alpine cde123r alebo štelovák. rozhodol som sa pre štelovák,a v ten den sa mi ta nehoda stala,takze nic :-/ a rozhodol som sa ze predam puntika za daky smiesny peniaz. a kupim 3dv.
1.2 8V 2000
Uživatelský avatar
phuff
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 433
Registrován: 14 črc 2009, 21:21
Bydliště: Trnovec nad Vahom
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 - ukážte to svoje T-peg

Příspěvek od phuff »

moj je 3dv. je na predaj, aj na stelovaku :P
http://gallerymart.zz.mu/2dcc5
T-peg
Fiaťák
Příspěvky: 156
Registrován: 12 dub 2011, 13:22

Re: MOJE PUNTO 2 - ukážte to svoje T-peg

Příspěvek od T-peg »

za kolko? je pekne,poznam ho z videnia. obzeral som si ho na tekovskom hradku. viac sa mi ale paci to tmavošedé na TT cislach, len neviem ci ho este predava. ale zatial este nemam prachy,cize az za par mesiacov to budem riesit. teraz som akurat vymontoval zámok z tych starych dveri, velmi smutny som bol,ked som strhával tlmenie, a vyrezával dosky z otvorov :-(
1.2 8V 2000
T-peg
Fiaťák
Příspěvky: 156
Registrován: 12 dub 2011, 13:22

Re: MOJE PUNTO 2 - ukážte to svoje T-peg

Příspěvek od T-peg »

1600+dohoda. sory nevsimol som si ;-) no uvidim casom co bude na vyber. keby mam dost prachov,tak berem mk2b cierne sporting diesel ale stoji cez 4000. ja som len na autobazar.eu pozeral a tam sa mi to tmavosede najviac zapacilo.lebo ma asi vsetko co som dal ja do mojho a takmer vsetko co som do mojho davat planoval. i ked mrzelo by ma ze som to auto nespravil postupne sam,ale vecina veci tam uz bola.
1.2 8V 2000
T-peg
Fiaťák
Příspěvky: 156
Registrován: 12 dub 2011, 13:22

Re: MOJE PUNTO 2 - ukážte to svoje T-peg

Příspěvek od T-peg »

no prave teraz som zistil aké je ťažké inzerovať svoje auto na internet :| ked som vyberal 5 fotiek ktoré by som dal na bazoš, tak pri pohlade na všetky tie fotky som si asi aj rozmyslel že ho chcem predávať... asi tu inzerciu o dáky týžden odložím :)
1.2 8V 2000
T-peg
Fiaťák
Příspěvky: 156
Registrován: 12 dub 2011, 13:22

Re: MOJE PUNTO 2 - ukážte to svoje T-peg

Příspěvek od T-peg »

aktuálny look
Obrázek
1.2 8V 2000
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“