zadni loziska

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
datelos
Fiaťák
Příspěvky: 141
Registrován: 14 lis 2011, 19:46

zadni loziska

Příspěvek od datelos »

Ahoj, rozhodl sem se ze neco malo nainvestuji do stilouse, protoze zatim si ho ponecham za dobre sluzby. Potrebuji zadni loziska asi i s nabojem jako celek, bude to lepsi na vymenu a cas, ze nebudu muset naboj brat do prace pod lis. V zaplave znacek gsp, skf, snr, fag a ja nevim co jeste se moc neorientuju, poradi nekdo znacku a obchod. Diky.
Fiat Stilo 1,9JTD 85KW r.v.2004, najeto 258000km
Reklama
 

Uživatelský avatar
elvis.jarous
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 417
Registrován: 11 úno 2012, 12:28
Bydliště: Nymburk

Re: zadni loziska

Příspěvek od elvis.jarous »

mrknu se ti na krabičku se starým zadním nábojem.
Fiat Stilo multiwagon 1.9 JTD 16V 103KW 6q
Ø 5,6 l
min.Ø 3,6Litrů
Škoda 100L rv.1976
ex-Škoda Octavia 1,6 SR 74KW Liftback rv.99
ex-opel corsa 1.3 i 3door rv.87
ex-Škoda 105 l rv.87
ex-škoda 120S rally-pokus o repliku
ex-2x škoda 100L modrá

FiatEcuscan+kabel
Uživatelský avatar
slavek311
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 234
Registrován: 26 dub 2007, 17:01
Bydliště: Morava-Beskydy

Re: zadni loziska

Příspěvek od slavek311 »

datelos píše:Ahoj, rozhodl sem se ze neco malo nainvestuji do stilouse, protoze zatim si ho ponecham za dobre sluzby. Potrebuji zadni loziska asi i s nabojem jako celek, bude to lepsi na vymenu a cas, ze nebudu muset naboj brat do prace pod lis. V zaplave znacek gsp, skf, snr, fag a ja nevim co jeste se moc neorientuju, poradi nekdo znacku a obchod. Diky.
Myslím,že se prodává jen ložisko s nábojem jako celek.Už to máš vyměněné?Jak to šlo?A jakou značku jsi zvolil?Také mne čeká výměna.
Stilo hatchback 1,6 r.v.01,Ba+CNG
Uživatelský avatar
slavek311
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 234
Registrován: 26 dub 2007, 17:01
Bydliště: Morava-Beskydy

Re: zadni loziska

Příspěvek od slavek311 »

slavek311 píše:
datelos píše:Ahoj, rozhodl sem se ze neco malo nainvestuji do stilouse, protoze zatim si ho ponecham za dobre sluzby. Potrebuji zadni loziska asi i s nabojem jako celek, bude to lepsi na vymenu a cas, ze nebudu muset naboj brat do prace pod lis. V zaplave znacek gsp, skf, snr, fag a ja nevim co jeste se moc neorientuju, poradi nekdo znacku a obchod. Diky.
Myslím,že se prodává jen ložisko s nábojem jako celek.Už to máš vyměněné?Jak to šlo?A jakou značku jsi zvolil?Také mne čeká výměna.
ložiska vyměněná,šlo to bez problému :)
Stilo hatchback 1,6 r.v.01,Ba+CNG
datelos
Fiaťák
Příspěvky: 141
Registrován: 14 lis 2011, 19:46

Re: zadni loziska

Příspěvek od datelos »

Tak to gratuluji, k bezproblemove vymene. Ja zatim nejak nemam kdy, uz je celkem hnusne a hlavne deti stale nemocny, tak musim zatim venovat cas jim. Kazdopadne sem vybral skf nebo fag, rozdil v cene je znacny, tak nevim, jaky je tam rozdil. Co si koupil nakonec ty. Jednoduchost montaze mne uklidnila.
Fiat Stilo 1,9JTD 85KW r.v.2004, najeto 258000km
Uživatelský avatar
slavek311
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 234
Registrován: 26 dub 2007, 17:01
Bydliště: Morava-Beskydy

Re: zadni loziska

Příspěvek od slavek311 »

datelos píše:Tak to gratuluji, k bezproblemove vymene. Ja zatim nejak nemam kdy, uz je celkem hnusne a hlavne deti stale nemocny, tak musim zatim venovat cas jim. Kazdopadne sem vybral skf nebo fag, rozdil v cene je znacny, tak nevim, jaky je tam rozdil. Co si koupil nakonec ty. Jednoduchost montaze mne uklidnila.
koupil jsem https://autodilos.cz/front/product/defa ... order_item" onclick="window.open(this.href);return false; ,ale už je nemají.Měl jsem půjčený momenťák a díky němu šla matka dobře povolit.Zdržení je jen malinké u sundávání brzd,jinak druhé kolo za půl hodky.
Stilo hatchback 1,6 r.v.01,Ba+CNG
datelos
Fiaťák
Příspěvky: 141
Registrován: 14 lis 2011, 19:46

Re: zadni loziska

Příspěvek od datelos »

https://autodilos.cz/front/product/default/374263" onclick="window.open(this.href);return false;

https://autodilos.cz/front/product/default/351249" onclick="window.open(this.href);return false;

Může mi někdo napsat jaký je rozdíl mezi SKF a FAG. Podle vin tam patří FAG.
Fiat Stilo 1,9JTD 85KW r.v.2004, najeto 258000km
Uživatelský avatar
elvis.jarous
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 417
Registrován: 11 úno 2012, 12:28
Bydliště: Nymburk

Re: zadni loziska

Příspěvek od elvis.jarous »

sorry, jsem se na tebe vykašlal. Měl jsem jiné starosti. Nicméně fiat má nového spokojeného majitele, který je z něj nadšen. Jeho druhým vozej je kulatý mondea a pak první hranatý mondeo tdci.
Fiat Stilo multiwagon 1.9 JTD 16V 103KW 6q
Ø 5,6 l
min.Ø 3,6Litrů
Škoda 100L rv.1976
ex-Škoda Octavia 1,6 SR 74KW Liftback rv.99
ex-opel corsa 1.3 i 3door rv.87
ex-Škoda 105 l rv.87
ex-škoda 120S rally-pokus o repliku
ex-2x škoda 100L modrá

FiatEcuscan+kabel
Odpovědět

Zpět na „Stilo“