Členové - představte se :)

Informace pro uživatele tohoto fóra, návrhy, připomínky k foru atd.
milosh
Admin
Příspěvky: 314
Registrován: 28 srp 2005, 11:14

Členové - představte se :)

Příspěvek od milosh »

Sem muzete psat neco o sobe, svym aute, no proste aby ostatni vedeli, s kym maji tu cest :D

A zacnu tedy ja jakozto zakladatel :wink:

Jmenuju se Milos, ale znami mi rikaj SEFE :lol: Vek 28 :)
Zalozil jsem tohle forum, protoze tu myslim opravdu chybelo, tak snad budete radi a obcas sem zajdete :lol:

Sice nemam Fiata, ale to snad nevadi. Libi se mi coupe :wink:

Nemam cas tu byt stale, neb se staram o dost dalsich webu a diskusnich for.

http://www.nexiaclub.com" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.daewooclub.com" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.hyundaiclub.net" onclick="window.open(this.href);return false;
atd atd.. 8)

Pokud budete mit nejaky dotaz co se fora tyce, tak piste sem - MILOSH @ CENTRUM.CZ.
Reklama
 

Slavisimo
Fiaťák
Příspěvky: 68
Registrován: 28 srp 2005, 17:11
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavisimo »

Takze ja sem Slavisimo, je mi 16 let. Muzete me potkat napriklad na http://www.tuningforum.cz" onclick="window.open(this.href);return false; nebo http://www.e30.cz" onclick="window.open(this.href);return false;. Mam rád BMW ale doma mame Fiata Mareu. :D tak takovy strucny popis, jinak me ICQ je 294456510 kdyby si chtel nekdo pokecat :)
Naposledy upravil(a) Slavisimo dne 27 říj 2006, 23:57, celkem upraveno 1 x.
Luboš
Začátečník
Příspěvky: 8
Registrován: 01 zář 2005, 13:24
Bydliště: BRNO

Příspěvek od Luboš »

Ahoj,jmenuji se Luboš,35 let,jsem z Brna a mám Fiat Tipo 1.4 I-E.Jeho vlastníkem jsem cca týden,takže spíš budu hltat informace a rady,než abych někomu poradil :wink: Doteď jsem jezdil pouze škodovkama / od Š110 až po ... /, Lada 1500,v práci máme Fiat Doblo,Subaru a Octavii.
Na Fiatu není žádný tuning a prozatím se nic nechystá,protože se s ním teprve seznamuji,ale do budoucna - kdo ví ??? Možná něco udělám,ale jsem zastáncem decentnosti a ne to přeplácat.To je asi zatím všechno.
Od 29.8.2005 máme nové auto - Fiat Tipo r.v.88
aforizmus
Začátečník
Příspěvky: 31
Registrován: 26 led 2006, 13:00
Bydliště: Detva
Kontaktovat uživatele:

NZD

Příspěvek od aforizmus »

Takze, ja so Vlado,mam 21, som zo stredneho slovenska, som tu novy, a hltam informacie, moj Fiatik je moje prve auto a velmi sa mi paci ci uz vzhladovo, alebo jazdnymi vlastnostami.. Co sa tyka tunningu, nemam rad kadejake cacky-macky, osobne si myslim za ked sa tuninguje auto, ma sa zacinat od motora, brzd, podvozku atd.. Nemam rad ked ma niekto karu oblepenu ako cirkus, RAMUS vyfuk, kopa spojlerov ktore nesedia. Takze tak, som rad ze existuje toto forum, ludia by si mali pomahat..

TAKZE ZDAR FIAT
Bravo 1.9TD 100PS -- bejvavalo
ted -- Omega 2.5 V6 170PS
SOKOLIK
Začátečník
Příspěvky: 24
Registrován: 06 dub 2006, 13:03
Bydliště: Mladá Boleslav

Nový člen

Příspěvek od SOKOLIK »

Nazdarek Puntáci,jmenuji se milan a říkají mi sokolik.Koupil jsem si před půl rokem Punto 1,7 td.Je to super auto,jsem s ním spokojeny.Jsem z Mladé Boleslavi.Tato internetová adresa je fajn,uz jsem z ní čerpal hodne informaci.Cau sokolik
Ondra Koutek
Začátečník
Příspěvky: 18
Registrován: 10 dub 2006, 20:52
Bydliště: Ostrava

Přispěji také s trochou do mlýna.

Příspěvek od Ondra Koutek »

Jmenuji se Ondra - jak překvapivé :D - a své Punto 55 S jsem koupil 10. 4. 2006. Je to super autíčko - jsem s ním maximálně spokojený - slušně jede a nežere. Předtím jsem vlastnil Hyundai Accent, ale po nehodě, kdy mi byl zrušen předek - teda auta, ne můj :wink: - jsem si řekl, že chci něco jiného a tak, když pojišťovna vyníka zaplatila totálku mého Accenta, jsem koupil tohoto miloučkého Punťíka :D.

Jsem hrozně moc rád, že je tady tento web, díky kterému jsem nasbíral již hromadu zkušeností a stále se dovídám spoustu zajímavých věcí!!!

Pokud se nepletu, tak je mimo jiné také pod vedením Miloshe, který dal dohromady také web Hyundaiclub. Tam mám přezdívku "Diabol".

P.S. je SUPER, že je tady zastoupeno i něžné pohlaví - Katy :wink:

Díky VŠEM, že jste :!: :!: :!:
Fiat Punto MkI, r. v. 1996, 5dv., 1.1, zelenomodrá metla
Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

Jmenuji se Luboš alias Abarth, v dubnu 2006 jsem začal pálit páté gumy tedy oslavíl jsem "40" let. Jsem rodák z České Lípy. Pracuji jako technik v jedné velké dopravní zahr. firmě. Na Ritmu dělám společně se svým synem Lubošem, který se učí na automechanika. Současné je naše již druhé v pořadí. První jsem koupil v roce 2004 a byl to model 130TC Abarth. Ve stejném roce jsem ho prodal. Stará láska nerezaví a tak jsem v listopadu 2005 koupil další, ale model 125TC Abarth.

Ve svém životě jsem vystřídal už asi 30 aut...z toho ...nejméně 13 Fiatů..Fiat 600, 600D,1100D, 125, 126, 127 MkII, 127 MKIII, 128, Zastava, Ritmo 130TC, Ritmo 125TC, u některých i dva kusy .-)

Současné auto:
Fiat Ritmo 125TC Abarth r.v. 1984. Auto kompletně rozebráno a provádím GO a úpravy pro sprint a možná i vrchy...vše jen pro radost a aby se syn něco naučil .-) Motor dělal jeden profík a tak jsem zvědav jak to"poletí"....Barva...bílá a rychlé pruhy
moje stránky
http://sweb.cz/abarth.lubos/
Naposledy upravil(a) Abarth dne 22 říj 2006, 21:17, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Timo
Začátečník
Příspěvky: 28
Registrován: 05 bře 2006, 21:08
Bydliště: Snina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Timo »

Cafte vsetci. Som majiteľom Punta II 1,2 8V. Je to už môj tretí Fiat. Jak písal Luboš aj ja už pálim 5-te gumy. Môj prvý Fiat bola 500-vka - úžasné autíčko, asi najkrajšie, ešte teraz mám model Burago za predným oknom. No jak sa rozrastala rodinka tak som bol nútený ho predať, vystriedal som Ford Cortina MkII, Tatra 613, až som zasa skončil pri Fiate a to UNO 45 i.e. MkII. Fiat mi učaroval, a asi už značku nezmením sú to coolove autíčka. :wink:
FIAT Punto EVO 1,4 Multiair 77 kW r. v. 2010
remix
Začátečník
Příspěvky: 40
Registrován: 15 zář 2006, 09:57
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od remix »

Ahojda chlapci, delší dobu žádný příspěvek, tak něco málo sepíšu...Jsem Michal alias. remix

Týden zpět jsem koupil mé Bravo 1.6 16v, takže zatím light úpravy (přesněji kola+filtr)

Obrázek
Další fotky na stránkách Karvinského Tuning Teamu - VOZY TTK!! www.ttk.unas.cz

remix
Obrázek
muWme
Začátečník
Příspěvky: 32
Registrován: 14 zář 2006, 21:05

Příspěvek od muWme »

Hi, sem Honza rikaji mi "John" je mi 33 a jelikoz moje mlada (stara) nechce sednout do meho Opel Astra kombi 1,7TD tak ho prodavam a dnes bych si mel jet pro "Punto II 1,2 8V" v plne vybave (asi)
takze taky hltam info..
pro info: merim 198cm ale do Punta se celkem v pohode vejdu :-)
adaman
Začátečník
Příspěvky: 42
Registrován: 18 srp 2006, 14:54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od adaman »

Čao lidi, tak já se jmenuju Adam, ale pro kámoše jsem Áda. Moje Punto Mk1 (1998) má už asi rok, ale neni to tak dlouho co jsem našel tohle fórm tak se pořád na něco ptám a sem rád že mi vždycky někdo odpoví. Je mi 21 let, a ještě studuju, takže si můžu jen stěží nějak moc upravit auto, ale něco bych přece jenom udělat chtěl ... :lol:
Fiat Punto 55S 1.1 r.v. 1998
e-mail: adaman@email.cz
dudu_84
Fiaťák
Příspěvky: 116
Registrován: 24 led 2008, 00:57
Bydliště: Brezno/Nitra

Příspěvek od dudu_84 »

Caute puntaci moje meno je Marek alias dudu_84. Mojho puntika som kupil pred pol rokom od chlapika co dovaza auta zo zahranicia (moje je z talianska). Je to moje prve vlastne auto pred tym som jazdil na otcovej š-120 tke. Takze nieco o puntiku . Je to punto mk1 90 ELX rok vyroby 1997 1,6 8V, taky maly "trhac" asfaltu. A nieco teraz o mne. Ja zatial studujem na VS v Trnave "uz len par mesiacov". Mam 23 rokov a zivot pred sebou :roll: staci??? :lol:
FIAT PUNTO 90 ELX 1,6 8V 65KW " MALY TRHAČ ASFALTU" max.speed 180 km/hod.
xeromax
Všeználek
Příspěvky: 1525
Registrován: 13 srp 2008, 18:02
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xeromax »

tak ahojte vsetci, volam sa martin prezyvka xeromax, pomaly mam 20rokov, pracujem ako technik-predajca, a vcera som sa stal stastným majitelom puntaII, takze sa tu asi budeme stretavat castejsie. je to moje prve vlastne auto doteraz som jazdil na nemeckej kare starsieho data a to audi 80 rv 89, takze to chcelo trosku vynovit autopark
FIAT PUNTO II 1.2 8V 44kW EL
2009 -- 129,6dB
2010 -- 133,5dB
http://fotoalbumy.azet.sk/xeromax/my-punto/
http://www.xtuning.tk
Uživatelský avatar
Radek HGT
Začátečník
Příspěvky: 45
Registrován: 11 bře 2009, 04:10

Ahojte ludkovia

Příspěvek od Radek HGT »

Vsetkych vas zdravim,som nesmierne stastny ze som konecne nasiel tych pravych ludi,s ktorymi si budem mat co povedat.Svojho puntika vlastnim uz pol roka a dost ma mrzi ze som vas nenasiel skor.Jak sa vyskytla prva chybicka zacal som hladat nejake blizsie info o mojom probleme a tak som narazil na toto forum.A co ma tesi najviac,moj problem sa vyriesil hlavne vdaka vam a vasim skusenostiam.Postupom casu predstavim aj blizsie svojho maznacika :) a budem sa snazit zapajat sa do tem a zaroven pomahat,tak ako ste pomohli vy mne :D
Mam 22 rokov moj puntik je prve auticko ktore mam takze som naozaj rad ze take forum existuje,lebo skusenosti nieje nikdy dost :wink:
Fiat Punto HGT 1.8 16V r.v 12.2001
Viac tu: http://www.club-fiat.com/viewtopic.php?f=74&t=10189" onclick="window.open(this.href);return false;
milosh
Admin
Příspěvky: 314
Registrován: 28 srp 2005, 11:14

Re: Členové - představte se :)

Příspěvek od milosh »

Vitejte vsichni novacci na foru, at se vam zde libi 8)
Odpovědět

Zpět na „O tomto foru“