Buchot zadnej nápravy (Fiat IDEA)

Moderátor: peta.smolik

Uživatelský avatar
Designer
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 302
Registrován: 13 led 2020, 08:38

Re: Buchot zadnej nápravy (Fiat IDEA)

Příspěvek od Designer »

liborko píše: 31 srp 2020, 18:08 Pokud zadáš do vyhledavače čislo toho dílu tak by ti mělo najít nějaké slovenské shopy,určitě to bude normálně k sehnání jako u nás.
už som našiel a objednal poslednú sadu - 2 dorazy spolu - sada Optimal (aj s poštou za 40€) - no bolo to omnoho dlhšie hladanie ako hocičo doteraz - vela shopov malo, ale vypredané - díky za pomoc
Reklama
 

dadosl
Začátečník
Příspěvky: 8
Registrován: 01 zář 2012, 19:58

Re: Buchot zadnej nápravy (Fiat IDEA)

Příspěvek od dadosl »

Zdravim, mam Lancia musa takže ideu, a chci se zeptat jestli jdou silemboky vyměnit přímo na autě a co jste k tomu použili. A když bych byl v tom rad bych vyměnil i ty držáky uložení nápravy pokud je seženu. Dekuji
Prajsler 1
Fiaťák
Příspěvky: 70
Registrován: 05 pro 2020, 10:35

Re: Buchot zadnej nápravy (Fiat IDEA)

Příspěvek od Prajsler 1 »

Designer píše: 31 srp 2020, 13:58 Viete mi prosím niekto na Slovensku nájsť - kde sa dá kúpiť Zadný doraz na Fiat Idea ? Teda Doraz tlmiča na zadnú nápravu.
Nejak sa mi nedarí.
Čau, jestli chceš jsem schopný ti to zajistit.
Servis a opravy automatických převodovek,Opravy variatoru,nahradni díly a hydromenice, oleje a kapaliny. www.prevodovkyautomat.cz Tel. +420608675576.
Uživatelský avatar
Designer
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 302
Registrován: 13 led 2020, 08:38

Re: Buchot zadnej nápravy (Fiat IDEA)

Příspěvek od Designer »

ahoj - vdaka - medzitym sa mi podarilo kupit a dat nahodit - no pri prechode cez priecne zlomy na ceste zadna naprava i tak udrie o doraz. Nerozumiem tomu.
Uživatelský avatar
liborko
Všeználek
Příspěvky: 2726
Registrován: 26 zář 2007, 16:06
Bydliště: Havířov

Re: Buchot zadnej nápravy (Fiat IDEA)

Příspěvek od liborko »

Taky mi to dost tak nepříjemně tvrdě bouchne při projetí např.železničního přejezdu,s tím asi nic víc vykouzlit nepůjde :?
CROMA 1.9JTD/110kW r.06 -EMOTION-
Lancia Musa 1.4 16V r.11-PLATINO-
PUNTO 75 ELX r.96

IDEA 1.4 16V/70kW r.07
Stilo 1.6 16V/76kW r.02 Dynamic
Seicento 1.1 SPI HOBBY r.99...
TIPO 1.4 r.94...
UNO 1.5 MPI r.87
Uživatelský avatar
Designer
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 302
Registrován: 13 led 2020, 08:38

Re: Buchot zadnej nápravy (Fiat IDEA)

Příspěvek od Designer »

aj som si pomyslel ze to bude asi konstrukcny nedostatok.
Kazde auto ma nejake ...
Mozno v lete dam do strun take speci gumy aby auto vzadu bolo tvrdsie a nenarazali dorazy.
Vladka1
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 469
Registrován: 20 úno 2020, 11:39

Re: Buchot zadnej nápravy (Fiat IDEA)

Příspěvek od Vladka1 »

Máš tam správný péra/ tlumiče?? Normální to není, jestli teda nejezdíš po tankodromu s 20 cm hrbama...
Pižo
Začátečník
Příspěvky: 22
Registrován: 21 lis 2018, 11:21

Re: Buchot zadnej nápravy (Fiat IDEA)

Příspěvek od Pižo »

Něco podobného bylo na Puntu 188 i po výměně tlumičů a silenbloku, ty jsou stejné s Ideou,stále to tukalo. Závada byla v málo dotažených spodních ok tlumiců. Když se dá prst na spodní oko tlumiče a zhoupne se auto, byla tam vůle. Dotažené to bylo, tak asi ten rez zapracoval. Oka tlumičů se dotahují až když auto sedí kolama na zemi, jinak se pak v zatížení i utrhnou-jsou přepnuté. Už je nyní rok klid.
Odpovědět

Zpět na „Idea“