sem tam chcipla

Vše o naftovém motoru a převodovém ústrojí, poruchy, úpravy, rady, topení a chazení

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Odpovědět
urbanf
Začátečník
Příspěvky: 8
Registrován: 26 čer 2009, 21:44

sem tam chcipla

Příspěvek od urbanf »

sem tam chcipla a napsala at kontaktujuz garaz - kontaktoval jsem
po 3 nedelich me upozornil mechanik ze to muze byt cerpadlo
- neb je to vysokotlaky coz asi vime tak oprava je neskutecna palka ...tak jsem zamitl ze tudy cesta nevede
vymenily snad vsechny cidla - stale stejny
sem tam chcipla klidne i uprostred krizovatky a pak zas jela jakoby nic (nastartovat slo asi az po 20 sekundach )
tak az uplne nakonec zkusil vymenit naftovy filtr..... a slava uz to jede ......
tak a cena za vymenu palivoveho filtru? tadááááááááááááááá 7000,-
Reklama
 

Petr1968
Všeználek
Příspěvky: 1268
Registrován: 21 bře 2009, 16:39

Re: sem tam chcipla

Příspěvek od Petr1968 »

????????????????
Uživatelský avatar
kubiii
Znalec
Příspěvky: 597
Registrován: 27 srp 2008, 23:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: sem tam chcipla

Příspěvek od kubiii »

urbanf píše:...cena za vymenu palivoveho filtru? tadááááááááááááááá 7000,-
nějaký drogy :?:
Fiat Scudo
r.v. 2008, 201000 km
2.0 MultiJet 100kW
AlexAG
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 210
Registrován: 28 lis 2008, 19:46
Bydliště: Slovensko

Re: sem tam chcipla

Příspěvek od AlexAG »

Nepomilyl si sa nahodou že 700 a nie 7000.Keby že si dal za to 7000 tak ta pekne odrbali.
vrazda
Fiaťák
Příspěvky: 74
Registrován: 25 pro 2005, 22:16
Bydliště: Slovensko

Re: sem tam chcipla

Příspěvek od vrazda »

Zdravím mám rovnaký problém sem tam iba na volnobeh zhasne idem na dovolenku a chcem to dat do poriatku mozem si ten filter vymeniť aj sam alebo mam ist do servisu.Bojim sa aby sa mi nezavzdusnil palivovi system za odpoved vopred dakujem. :(
Multipla1.9jtd,77kw,105k.r.v.1999
Untermüller
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 10 črc 2012, 20:02

Re: sem tam chcipla

Příspěvek od Untermüller »

Ahoj, tak jsem ted měnil snímač otáček motoru na klikovce.
Zajímavé je že po půl hodině to šlo startovat, popojel jsem 300m a pak to opět chcíplo.Takhle jsem se doplazil do servisu.
Tam bohužel po připojení na diagnostiku nebyla závada vidět.Další den auto jezdilo normálně, další se závada opět opakovala.
Servisní technik přijel rovnou i s diagnostikou a pak teprve se závada ukázala na diagnostice když to nešlo nastartovat.
Tak jsem zvědav jestli to bylo ono.
Hopo98
Začátečník
Příspěvky: 10
Registrován: 22 čer 2014, 16:32

Re: sem tam chcipla

Příspěvek od Hopo98 »

Čaute, neviem či sa dočkám odpovede ale bol by som rád keby áno. :) Pred pol rokom som mal rovnaký problém, vtedy som menil snímač otáčok motora, naftový filter a prestalo to. Po pol roku pred pár dňami sa mi to objavilo znova. Auto počas jazdy samo zhaslo a na palubovke vyskočil kód. Je možné aby to bol zase ten naftový filter ? Alebo nemôže byť špinavá nádrž alebo niečo také ? Za každé rady vopred ďakujem.. Mám Multiplu 1.9 JTD 81kW 2001..
tauchy
Začátečník
Příspěvky: 15
Registrován: 06 pro 2010, 17:59

Re: sem tam chcipla

Příspěvek od tauchy »

Stejný trable jsem měl i já, ani nebudu popisovat, co všechno jsem povyměnil .............
Po vyčištění sítka na čerpadle v nádrži je po problémech už hezkých 5 let
( zhruba 100 000 km)

Honza
Hopo98
Začátečník
Příspěvky: 10
Registrován: 22 čer 2014, 16:32

Re: sem tam chcipla

Příspěvek od Hopo98 »

Bol som na diagnostike a tam mi chlapík povedal že je to jeden z troch nejakých palivových snímačov .. Vôbec neviem o čo ide ale povedal že nevie presne ktorý to je a že do kopy stoja okolo 320€ všetky 3.. Príde mi to čudne že to nevie zistiť na isto ktorý to je. Viete mi pomôcť ? Čím ďalej tým je to s autom horšie. Čo raz viac sa moto počas jazdy vypína ak niekto viete čo s tým budem rád za pomoc..
Hopo98
Začátečník
Příspěvky: 10
Registrován: 22 čer 2014, 16:32

Re: sem tam chcipla

Příspěvek od Hopo98 »

Akurát som skončil, dal som sa na to vyčistenie sitka poviem Vám bolo poriadne zanesené špinou. Dúfal som že to pomohlo tak som to celé zložil do kopy vyšiel z dvora ani nie 50m a znova mi vyplo motor a naskočila tá istá chyba. Už ozaj neviem ..
Dorri2
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 09 lis 2018, 20:01
Bydliště: Planá u Mariánských Lázní

Re: sem tam chcipla

Příspěvek od Dorri2 »

tauchy/ Honzo, díky.
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Motor - diesel“