Original LPG od vyroby

Vše o motoru na CNG, LPG a jejich převodovém ústrojí, poruchy, úpravy, rady, topení a chazení

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Odpovědět
feroj
Začátečník
Příspěvky: 12
Registrován: 18 pro 2008, 09:51

Original LPG od vyroby

Příspěvek od feroj »

Zdar multaci,

ma niekdo tu multinu s LPG od vyroby. Ake su s nou skusenosti atd.
Reklama
 

Mišan
Fiaťák
Příspěvky: 170
Registrován: 22 úno 2007, 08:38
Bydliště: Pardubice

Re: Original LPG od vyroby

Příspěvek od Mišan »

Nevím, nikoho takového neznám. Znám ale jednoho, který to má zapsané v TP jako LPG, ale je to CNG. Jen český úředník, aby neměl moc práce, když to nikdy nedělal, to napsal na LPG. Pokud se to někdy ve výrobě takto montovalo, nevidím problém proč by to nemělo chodit. To zařízení je oproti CNG trochu jednodušší, princip je obdobný. Cng ale v dnešní době jezdí rozhodně levněji. :)
Multipla Bipower 1,6 /2000
feroj
Začátečník
Příspěvky: 12
Registrován: 18 pro 2008, 09:51

Re: Original LPG od vyroby

Příspěvek od feroj »

Dakujem za odpoved. V nasom okoli nie je stanica CNG tak preto ta otazka. Priamo z vyroby boli aj multy na LPG. Chcel som pocut nazor na ich prevadzku. Urcite od vyroby boli prisposobene na to LPG ako neskor prerobene benzinove 1.6. Mam Punto II na LPG naj. 220 tis. km a z toho na LPG 70 tis. km a LPG bez problemov. Treba uz menit tesnenie pod hlavou, lebo je to dost od oleja, tak som zvedavy na ventily a sedla ventilov.
vibot
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 01 bře 2011, 21:50

Re: Original LPG od vyroby

Příspěvek od vibot »

Zdravím
mám Multiplu tři roky předělanou na LPG stojí to 30 000.- nádrž dávají pod auto místo rezervy.
Spotřebu mám 10 l ,to znamená že ušetřím 1 kč na kilometr .Při nastartování a při určité teplotě se přepíná automaticky .Už jsem na plyn ujel 90 000 km,tak mám 60 000 na opravy.Mohl jsem koupit na CNG, ale vyhrála varianta naše LPG a servis je bez problému i cenově.Originál na LPG jsem ještě neviděl.
Multa
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 17 říj 2010, 14:06

Re: Original LPG od vyroby

Příspěvek od Multa »

Mam Multu origos z Italie LPG. Je to nej nej nej :D Je to muj treti stroj, prvni LPG a proste nic lepsiho neni :D
Honza
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Motor - ostatní“