Stránka 1 z 1

problem s cng

Napsal: 17 čer 2018, 21:49
od laggy
Ahojte, som tu novy a mam problem s mojou Multiplou. Auto islo zle na plyn, motor sklbal, mal nizke otacky a skapaval ,tak som sa rozhodol skontrolovat filter. Vsetko som vycistil vymenil filter,skontroloval kontakty. Teraz auto vobec nejde na plyn, neviem co sa stalo, na pristrojovke mi svieti vstrekovanie a neukazuje mi ani stav paliva(cng) svieti len prve zlte pole.
Elmag ventil vobec neprepina.Neviem v com moze byt problem. Nviete mi poradit ci je niekde nejake relé alebo samostatna poistka ? Odkial vedu tie dva kable ku cievke el mag ventila vmotore?
dakujem za vsetky vase reakcie

Re: problem s cng

Napsal: 19 čer 2018, 12:51
od laggy
:(

Re: problem s cng

Napsal: 23 čer 2018, 07:54
od laggy
Naozaj nevie nikto poradiť? Nemá nikto schému zapojenia CNG?

Re: problem s cng

Napsal: 23 čer 2018, 21:17
od laggy
Vôbec neviem namerať prúd na elmag cievke pri motore . Má tam byt stály prúd?

Re: problem s cng

Napsal: 19 črc 2018, 23:09
od Mišan
Měl jsem kdysi nějaké problémy s elmag ventilem CNG u motoru a potom, co jsem ho dal dohromady, nechtělo to přepnout na plyn a ukazovalo to prázdnou nádrž i když byla plná. Přesný postup už si nepamatuju, ale šlo o to, že se musel v určitou dobu vytáhnout konektor od snímače tlaku na regulátoru tlaku. Zkus různé kombinace - jako vytáhnout, zapnout zapalování a zapojit zpátky; nebo obráceně; nebo vytáhnout při běhu motoru a přepnutí do režimu CNG; nebo jiné vypečené kombinace... Určitě to jde, dělal jsem to nejméně dvakrát, ale je to dávno. Jde o to, že v regulátoru je nulový tlak a proto nedovolí ventilu otevřít a tak pořád dokola. Tím vytažením dojde ke změně informace o tlaku a chytne se to. Ale tu kombinaci fakt nevím :-(

Re: problem s cng

Napsal: 22 črc 2018, 18:33
od laggy
Dakujem ti velmi pekne za odpoved, uz vsetko funguje ako ma.

Re: problem s cng

Napsal: 24 srp 2018, 11:36
od houmr
Hlavně že jsi se podělil o to, jak jsi k tomu zdárnému výsledku došel...