Tlumiče pérování - Monroe

Tlumiče, pružiny, kola, pneumatiky, brzdy, řízení

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Odpovědět
Acirek
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 243
Registrován: 25 lis 2005, 19:59
Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Tlumiče pérování - Monroe

Příspěvek od Acirek »

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jaké máte zkušenosti při výměně tlumičů pérování. Zda dáváte originál tlumiče a nebo volíte jinou značku. Našel jsem variantu MONROE Reflex. Jezdíte někdo na nich?
jsou za velmi rozumnou cenu a reference.
Multipla 1.9 JTD 110k ... "ucast na setkání Tábor - Červený Kostelec, Olomouc, Jesenice, Rapotín, Věšín, Holice a mnoho dalších" ... http://www.multipla.wz.cz" onclick="window.open(this.href);return false; (vše o Fiat Multipla) ... http://www.multiplaklub.cz" onclick="window.open(this.href);return false; FIAT MULTIPLA KLUB ČR
Reklama
 

Dodo-multipla
Fiaťák
Příspěvky: 162
Registrován: 25 lis 2005, 09:44
Bydliště: Pardubice

Re: Tlumiče pérování - Monroe

Příspěvek od Dodo-multipla »

Acirek píše:Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jaké máte zkušenosti při výměně tlumičů pérování. Zda dáváte originál tlumiče a nebo volíte jinou značku. Našel jsem variantu MONROE Reflex. Jezdíte někdo na nich?
jsou za velmi rozumnou cenu a reference.
nebal bych se toho, kamos z fiat servisu mi taky tyhle doporucil, ze original je moc drahy :lol:
vlah
Začátečník
Příspěvky: 10
Registrován: 19 úno 2007, 10:31
Bydliště: praha

Příspěvek od vlah »

Mohu li poradit, monroe nebrat! Mají dobrý marketing, ale tlumiče nemají výdrž.Raději sachs, kayaba.
Kubanec
Fiaťák
Příspěvky: 128
Registrován: 18 úno 2007, 09:54
Bydliště: Cheb

Příspěvek od Kubanec »

Ahoj ,mám monroe-reflex už skoro 2 roky a jsem spokojen,měl jsem tlumiče monroe i na tempře a taky spokojenost ,vůbec bych se nebál a když chytneš akci kup 3 a dostaneš 4 tak není co řešit . :)
Kubas
r.v.2000 294 000km MLOK/multipla/prodáno
r.v.2005 53 300km Fiat Idea červená
r.v.2006 160 000km Multipla ll /mlok podruhé/
r.v.2008 13800km SUZUKI SV 650
Kozatec
Začátečník
Příspěvky: 23
Registrován: 16 kvě 2010, 08:01

Re: Tlumiče pérování - Monroe

Příspěvek od Kozatec »

taky mě čeká výměna tlumičů. jelikož jezdím často plně naložen (6 lidí + spousta věcí v kufru), zajímalo by mně, která značka nabízí nějaké pevnější tlumiče protože často mi v prudší zatáčce zadní kola škrtají o podběh. nebo bych měl vyměnit zadní pružiny?
Minimaxa
Znalec
Příspěvky: 596
Registrován: 11 zář 2006, 20:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Tlumiče pérování - Monroe

Příspěvek od Minimaxa »

Na to nemají tlumiče vliv. Buďto máš vymačkané zadní pružiny a při naložení si to víc sedne, nebo budou v háji zadní vodorovné čepy na kyvných ramenech - pak mají zadní kola polohu do A a při prohoupnutí mohou kola škrtat o vnitřek podběhu. Doporučím vyměnit oboje a budeš mít na dobro a na dlouho klid. Sada obou čepů stojí kolem 1000,- a jedno zadní péro vyjde na cca 1600,- :wink: Pak zajet na test tlumičů a při špatnév výsledku vyměnit i je.
www.minimaxa.cz
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Podvozek“