Výfuk

Tlumiče, pružiny, kola, pneumatiky, brzdy, řízení

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Odpovědět
VÁCLAV
Začátečník
Příspěvky: 38
Registrován: 27 črc 2010, 13:13

Výfuk

Příspěvek od VÁCLAV »

Začíná mě odcházet zadní díl výfuku u JTD.Máte někdo zkušenosti od kterého výrobce je dobrý výfuk?Poláky asi ne, v testu ve Světě motorú úplně propadly,hnijou zevnitř.Dík za odpověd.
Reklama
 

VÁCLAV
Začátečník
Příspěvky: 38
Registrován: 27 črc 2010, 13:13

Re: Výfuk

Příspěvek od VÁCLAV »

Tak si teda odpovím sám,první je EBERSPACHER což jsou němci cena asi 2400 až 2800Kč a další je IMASAF ty jsou italský dvopláštový vyrábějí se do prvovýroby cena v Hradci Králové 2400 Kč.
Uživatelský avatar
Babis
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 319
Registrován: 04 říj 2012, 18:03
Bydliště: Sever

Re: Výfuk

Příspěvek od Babis »

já bych se těch poláků zas tolik nebál.. před rokem jsem taky kupoval a psalo se, že kvalitou na tom třeba polmostrow není vůbec špatně
já ho koupil tady
http://www.aaavyfuky.cz/index.php?zbozi ... mic-vyfuku" onclick="window.open(this.href);return false;
Fiat Punto 60sx '96
VÁCLAV
Začátečník
Příspěvky: 38
Registrován: 27 črc 2010, 13:13

Re: Výfuk

Příspěvek od VÁCLAV »

Přečti si letošní SVĚT MOTORŮ byl tam test na výfuky.Polský výfuk katastrofa.Jak jsem psal hnije to zevntř,sváry nejsou ošetřeny. Jsou vyráběny z 1,5 mm silného plechu,kvalitní je z 2 mmm plechu a je dvoupláštový.Raději si připlatím a koupím kvalitní pokud to auto nechci prodat,ale je to věc názoru.
Uživatelský avatar
Babis
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 319
Registrován: 04 říj 2012, 18:03
Bydliště: Sever

Re: Výfuk

Příspěvek od Babis »

no tak známej, co mi tam ten výfuk přidělával, řikal, že je to fakt pěknej výfuk.. takže předpokládám, že to nebyla nějaká fušeřina
dám vědět za 3 roky :D
Fiat Punto 60sx '96
houmr
Fiaťák
Příspěvky: 53
Registrován: 03 lis 2009, 10:50

Re: Výfuk

Příspěvek od houmr »

Od května mám na své Multě CNG taky poský výfuk. Ten předchozí ("nepolský") mě stál cca 6 tisíc a vydržel jen něco přes 3 roky. Proto jsem zkusil za necelé 2 tisíce ty poláky a jsem zvědav. Jeho tón je o poznání hlubší. Další nevýhodou je, že se jednotlivé díly vzájemně nedají kombinovat (nesedí na sebe trubky), takže se musel vyměnit celý, ikdyž poslední díl byl ještě dobrý.
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Podvozek“