elektrické schémy

Elektronika, el. výbava, diagnostika, kontrolky, přístroje

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Odpovědět
jaroslebo
Začátečník
Příspěvky: 24
Registrován: 03 led 2007, 12:10
Bydliště: Kosice

elektrické schémy

Příspěvek od jaroslebo »

Ahoj multipláci. Ešte raz sa chcem všetkým poďakovať, ktorí sa podieľali na tom, že je k dispozícii česká verzia návodu. Chcem sa Vás opýtať, či nie sú k dispozícii aj nejaké elekt. schémy. Momentálne ma najviac trápi nefunkčný ostrekovač okien. Neviete kde sa ten motorček nachádza?
Poistka je dobrá. Ani mne neide diaľkové ovládanie centrálu a alarmu.
Je alarm štandardnou súčasťou multipli? rok v. 1999 diesel 77KW
Reklama
 

Dodo-multipla
Fiaťák
Příspěvky: 162
Registrován: 25 lis 2005, 09:44
Bydliště: Pardubice

Re: elektrické schémy

Příspěvek od Dodo-multipla »

jaroslebo píše:Ahoj multipláci. Ešte raz sa chcem všetkým poďakovať, ktorí sa podieľali na tom, že je k dispozícii česká verzia návodu. Chcem sa Vás opýtať, či nie sú k dispozícii aj nejaké elekt. schémy. Momentálne ma najviac trápi nefunkčný ostrekovač okien. Neviete kde sa ten motorček nachádza?
Poistka je dobrá. Ani mne neide diaľkové ovládanie centrálu a alarmu.
Je alarm štandardnou súčasťou multipli? rok v. 1999 diesel 77KW
nez pujdes po elektrice, projdi si hadicky a jejich spoje
nesel mi ostrikovac vzadu a po sundani deklu zadnich dveri jsem nasel rozpojenou hadicku
jaroslebo
Začátečník
Příspěvky: 24
Registrován: 03 led 2007, 12:10
Bydliště: Kosice

Příspěvek od jaroslebo »

Diky za radu. Mne neide ostrekovač ani vpredu ani vzadu a pri zapnutí
nepočujem chod motorčeka. Dnes som sa dozvedel, že motorček je niekde dole pri nádržke ostrekovača.
houmr
Fiaťák
Příspěvky: 53
Registrován: 03 lis 2009, 10:50

Re: elektrické schémy

Příspěvek od houmr »

Nepotřebuju ani tak schéma jako radu někoho, kdo někdy třeba nějakou Multiplu likvidoval nebo měl sundaný tapicírunk. Rád bych si upravil ovládání světel interiéru a k tomu bych potřeboval vědět, kudy všudy jde 12V do těch světýlek, které jsou nad zadními sedadly. Nechce se mi kuli tomu sundavat celý tapicírunk a nebo naopak nějakým krkolomným způsobem tam tahat další dráty z palubky. Předem děkuji za poznatky a nápady...
AlexAG
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 210
Registrován: 28 lis 2008, 19:46
Bydliště: Slovensko

Re: elektrické schémy

Příspěvek od AlexAG »

Ahoj, čerpadielko ostriekovača je zapichnute priamo v nadržke.Ked dvihneš auto tak ho je vidieť stači ho vytiahnuť a napichnuť nove.Minuly tyždeň som si tym prešiel čerpadlo odpalene(aj tvoje stopro bude) nove febi bilstein cena 15 euris.Vymena desať minut a ostriekavanie na neporovnanie ledva to dostriekne do polky čelaku a pri rychlosti ledva že to strieka.
jirkawiesner
Začátečník
Příspěvky: 36
Registrován: 10 zář 2010, 20:04

Re: elektrické schémy

Příspěvek od jirkawiesner »

kde naleznu ty návody či schémata? potřeboval bych vše nastudovat
Uživatelský avatar
ivopav
Fiaťák
Příspěvky: 71
Registrován: 26 črc 2009, 12:06
Bydliště: kousek od Pohořelic

Re: elektrické schémy

Příspěvek od ivopav »

Dobrý den,byl bych velice vděčný za el.schémata.Cenu nabídněte.Děkuji předem Ivo
Obrázek samozřejmě,že CNG
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Elektrika“