Zadní plato

Vybavení a úpravy interiéru, vnitřní doplňky

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Odpovědět
r.aper
Fiaťák
Příspěvky: 64
Registrován: 06 lis 2009, 09:02
Bydliště: Ostrava

Zadní plato

Příspěvek od r.aper »

Zdravím,tak konečně už má Mulťu doma,JTD.Ovšem chybí tam zadní plato,tak se tímto obracím na další multipláky,jestli o nějaké někdo neví?Modré nebo šedé.Zřejmě to úzký profil,na vrakovišti nic,v nabídkách taky nic...Nové za 2,6tisíce se mi kupovat nechce.
Reklama
 

Mišan
Fiaťák
Příspěvky: 170
Registrován: 22 úno 2007, 08:38
Bydliště: Pardubice

Re: Zadní plato

Příspěvek od Mišan »

Nevím. Sám nemám a ani nechci. Původně jsem si myslel, že chci, ale plním kufr často dost vysoko a jen by mi to překáželo. Stejně je to platíčko takové uzoučké a nic se na něj nevejde.
Multipla Bipower 1,6 /2000
Uživatelský avatar
kubiii
Znalec
Příspěvky: 597
Registrován: 27 srp 2008, 23:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadní plato

Příspěvek od kubiii »

r.aper píše:Zdravím,tak konečně už má Mulťu doma,JTD.Ovšem chybí tam zadní plato,tak se tímto obracím na další multipláky,jestli o nějaké někdo neví?Modré nebo šedé.Zřejmě to úzký profil,na vrakovišti nic,v nabídkách taky nic...Nové za 2,6tisíce se mi kupovat nechce.
Už se to tu řešilo (včetně fotek). Hledat!!!
Fiat Scudo
r.v. 2008, 201000 km
2.0 MultiJet 100kW
Uživatelský avatar
Mark L.
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 215
Registrován: 15 lis 2006, 10:59
Bydliště: Zastávka u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadní plato

Příspěvek od Mark L. »

kubiii píše:Už se to tu řešilo (včetně fotek). Hledat!!!

Presne tak, uz se ptam ponekolikate: Kde jsou moderatori, kteri se tu o to maji starat?
Tipo 1.4 T-Jet LPG kombi (2017)
F127 0.9 (1975), Sport 1.05 70HP (1980), 1.05 50HP (1977)
Ex: Multipla 1.9 JTD 115k (12/2002)
Ex: Punto I. 1.2 8V 60SX (1995)
r.aper
Fiaťák
Příspěvky: 64
Registrován: 06 lis 2009, 09:02
Bydliště: Ostrava

Re: Zadní plato

Příspěvek od r.aper »

Zřejmě jste si nevšimli,že se pouze ptám,zda někdo neví o nějakém zbytečném platu,které bych odkoupil za rozumný peníz a nemusel do Fiatu.Když si do vyhledání zadám ''zadní plato'',tak mi vyjedou jen výtažky z kontextu.Ty mi nejsou na nic.
anonyme
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 303
Registrován: 26 dub 2006, 23:18
Bydliště: PRAHA 12

Re: Zadní plato

Příspěvek od anonyme »

r.aper píše: Zdravím,tak konečně už má Mulťu doma,JTD.Ovšem chybí tam zadní plato,tak se tímto obracím na další multipláky,jestli o nějaké někdo neví?Modré nebo šedé.Zřejmě to úzký profil,na vrakovišti nic,v nabídkách taky nic...Nové za 2,6tisíce se mi kupovat nechce.
Chybí plato? jsou tam na něj držáky? To se montovalo do novějších vozů. Dle mé zkušenosti i jiných zkušených: pokud nemáš auto hlavně pro parádu, tak je plato naprosto zbytečné.
Uživatelský avatar
kubiii
Znalec
Příspěvky: 597
Registrován: 27 srp 2008, 23:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadní plato

Příspěvek od kubiii »

r.aper píše:Zřejmě jste si nevšimli,že se pouze ptám,zda někdo neví o nějakém zbytečném platu,které bych odkoupil za rozumný peníz a nemusel do Fiatu.Když si do vyhledání zadám ''zadní plato'',tak mi vyjedou jen výtažky z kontextu.Ty mi nejsou na nic.
Když se dotaz napíše do již založeného souvisejícího tématu, docílí se tím stejného efektu a nevznilkne tak nové, zcela zbytečné vlákno!

Například zde je téma, kde už se v podstatě stejný dotaz zadával: https://www.club-fiat.com/viewtopic.php ... ilit=plato" onclick="window.open(this.href);return false;

Je mi jasný, že když tu je někdo nový, tak ještě třeba nemá úpně představu, jak fŕum funguje. Takže ještě jednou pro ty, co se moc neorientují - správný postup:

1) Mám problém/zajímavost/radu/zkušenost...
2) Podívám se, jestli neexistujetéma s podobnou problematikou...
3a) Existuje - přidám svůj příspěvek, díky kterému se i to nejstarší vlákno aktualizuje na první místo na hlavní straně (tedy: každý příchozí si příspěvku všimne)
3b) Neexistuje - opatrně založím nové vlákno

Výše uvedeným postupem se zamezí multiplikaci vláken, která řeší ty stejné nebo velmi podobné věci.

V opačném případě tu bude stále větší bordel a dohledat potřebnou informaci bude stále těžší a těžší...

Šťastné Vánoce! :mrgreen:
Fiat Scudo
r.v. 2008, 201000 km
2.0 MultiJet 100kW
r.aper
Fiaťák
Příspěvky: 64
Registrován: 06 lis 2009, 09:02
Bydliště: Ostrava

Re: Zadní plato

Příspěvek od r.aper »

Ok,uznávám.Budu se snažit polepšit.Vám všem taky pěkné a klidné svátky!
Uživatelský avatar
darko
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 301
Registrován: 21 úno 2007, 21:00
Bydliště: prostejov

Re: Zadní plato

Příspěvek od darko »

problém je v tom že na foru je již takový bor...l,že se tady ani prase nevyzná.Sám marně hledám zde vlákno kde se řešila výška mýtného na Multiplu v Chorvatsku.Raději kategorie rozdělit na: Motor,Podvozek,Palivový systém,Elektroinstalace,Interier,Exterier a Různé
Uživatelský avatar
andreapipo
Fiaťák
Příspěvky: 182
Registrován: 11 úno 2009, 12:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadní plato

Příspěvek od andreapipo »

I na rozdělení fóra je zde už vlákno - viz návrh na rozdělení fóra - je hned nahoře. Na mýtné a Chorvatsko je tu hledání, ale nic nenajdeš, asi se to tady neřešilo.
/F/I/A/T/ Multipla 1.6 100 16V, r. v. 2001
Šťastnou cestu!
Uživatelský avatar
darko
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 301
Registrován: 21 úno 2007, 21:00
Bydliště: prostejov

Re: Zadní plato

Příspěvek od darko »

tak to bylo asi v "konkurenčním" Multipla forumu.Nejhorší na tom je ale to,že tak 2/3 celeho fora jsou duplicidní vlákna typu "pomoc můj sporák (CNG,LPG)nejede/nestartuje/cuká".To se pak hledá... :cry:
peta
Fiaťák
Příspěvky: 54
Registrován: 18 srp 2006, 09:53
Bydliště: Pardubice

Re: Zadní plato

Příspěvek od peta »

dy je jedno na prodej
http://www.aukro.cz/item978562376_zadni ... modre.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Atiman1972
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 27 črc 2015, 15:13

Re: Zadní plato

Příspěvek od Atiman1972 »

Prodávám zadní plato, lednici a sedačku s ISO úchyty (pozice za řidičem) na Multiplu r.v. 2007. Tak Multipláci, kdo by měl zájem, tak se prosím ozvěte.
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Interiér“