INTERIÉR

Vybavení a úpravy interiéru, vnitřní doplňky

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

zoicas
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 16 kvě 2006, 15:54

INTERIÉR

Příspěvek od zoicas »

ZDRAVÍM VŠECHNY MULTIPLÁKY, MÁM TROCHU POŠKRÁBANÝ INTERIÉR , OKOLO OVLÁDACÍCH PRVKŮ ATD. JE TO NĚJAKÝ POGUMOVÁNÍ , NEBO CO , PROTOŽE TEN ŠKRÁBANEC JSEM SCHOPEN UDĚLAT I NEHTEM . NEMÁTE S TÍM NĚKDO NĚJAKOU ZKUŠENOST , JAK TO PŘEDĚLAT , VYMĚNIT , POPŘÍPADĚ NĚJAKOU METODOU TO DÁT DO POŘÁDKU. DÍK ZA NÁPADY.
Reklama
 

jana
Fiaťák
Příspěvky: 72
Registrován: 07 bře 2007, 08:55
Bydliště: Bdeněves u Plzně

INTERIÉR

Příspěvek od jana »

Ahoj, od včerejška jsem novou majitelkou Multinky Bipower a rovněž mám problém s dosti otlučeným interiérem. Bohužel jsem nenašla nic jiného než tohle : http://www.stualarm.cz/search.asp?EXPS= ... chType=all , kde je alespoň kryt pro neoriginál rádio, to moje si nechali v Německu.. Kdybyste někdo něco věděl, uvítala bych radu, jak si obnovit palubní desku. Rovněž mám velké díry v plastovém krytu na zadních dveří, ráda bych to vyměnila, ale nevím kam se obrátit
Dodo-multipla
Fiaťák
Příspěvky: 162
Registrován: 25 lis 2005, 09:44
Bydliště: Pardubice

Re: INTERIÉR

Příspěvek od Dodo-multipla »

jana píše:Ahoj, od včerejška jsem novou majitelkou Multinky Bipower a rovněž mám problém s dosti otlučeným interiérem. Bohužel jsem nenašla nic jiného než tohle : http://www.stualarm.cz/search.asp?EXPS= ... chType=all , kde je alespoň kryt pro neoriginál rádio, to moje si nechali v Německu.. Kdybyste někdo něco věděl, uvítala bych radu, jak si obnovit palubní desku. Rovněž mám velké díry v plastovém krytu na zadních dveří, ráda bych to vyměnila, ale nevím kam se obrátit
bohuzel taky jsem nic nezjistil,
takze bud sehnat plastove dily po vrakacich
nebo koupit nove
buffyna
Fiaťák
Příspěvky: 81
Registrován: 25 led 2007, 10:04
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od buffyna »

Ahoj,

nevím, jak ostatní škrábance, ale díru v plastových dveřích bych spravila pryskyřicí, pak zbrousila, základní nátěr, barvu a lak, samozřejmě stejnou barvu, jako zbytek. Spravovala jsem tak scootera, který má taky plastové díly. Postup je pořád stejný.
Gral
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 28 led 2007, 17:32
Bydliště: Brno

palubní deska

Příspěvek od Gral »

Ahoj
nová palubka stojí kolem 7500,-kč,jedná se o světlou část s průduchama vzduchu.Tmavá část včetně ovládání mlhovek+klimatizace 3500,- :roll:
Darknight
Začátečník
Příspěvky: 5
Registrován: 01 pro 2008, 14:27
Kontaktovat uživatele:

Re: palubní deska

Příspěvek od Darknight »

ahoj, mám stejný problém.Středoví díl v němž sou kulaté ovládání topení je celé poškrábané od původního majitele.Potřeboval by vyměnit.Byl bych rád za případné rady nebo kde se dá pořídit noví, děkuji
Multipla je super
AlexAG
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 210
Registrován: 28 lis 2008, 19:46
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od AlexAG »

A co tak to vymontovat a nalakovat mapriklad do farby auta a mate postarane o skrabance ale aj o exkluzivny vzhlad . Ja napriklad taky problem nemam ale videl som zopar aut ktore mali palubovku nalakovanu a poviem vam stoi to za to ked zozenieš šikovneho lakoša tak s toho urobi cukriček ked budem mat čas určite si to dam do laku
Darknight
Začátečník
Příspěvky: 5
Registrován: 01 pro 2008, 14:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Darknight »

já přemýšlel o vymontování a počalounění do barvy interiéru, taky by to stálo zato si myslím...no zapřemýšlím a dám se do toho!!!děkuju za nápad
Multipla je super
AlexAG
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 210
Registrován: 28 lis 2008, 19:46
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od AlexAG »

Tak vela štastia dufam že po dokončeni daš neake fotky ako to vyzera.
Uživatelský avatar
Matess
Fiaťák
Příspěvky: 123
Registrován: 26 zář 2008, 09:36
Bydliště: Blasnko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Matess »

Taky jsem řešil škrábance a odřeniny. Především výrazné na madlu dveří a popelníku. Hodně se mi podařilo tyto škrábace zahladit namokro, novou houbičkou na nádobí a mramorovým práškem na vany. Obojí mají abrasivní účinek jsou dostatečně jemné na tvrdý plast. Nicméně plasty dveří obouchané od hodinek a pásu by si zasloužily důkladnější péči. Taky polemizuji nad čalounením, nejvíc mě štvou šrámy na madlech.

Neoriginální rámeček na rádio ktery jsem dostal, byl v takovém stavu že by mu uhlazení nepomohlo. Dostal nový nástřik v barvě auta. Vzheledm k velikosti plochy stačil spray a myslím že se povedlo.

Kdyby měl někdo typ na vylepšení madel dveří, díky za něj.
Naposledy upravil(a) Matess dne 01 pro 2008, 18:08, celkem upraveno 1 x.
Fiat MAREA Weekend - 100 16V ELX 76Kw *09/1999 (již tatínkova)
Fiat BARCHETTA - 1,8 VFD 96Kw limited edition *02/1998 (služení kráska)
Fiat MULTIPLA - 1,9 JTD 85Kw Dynamic *04/2004 (rodina už se nedusí)
Darknight
Začátečník
Příspěvky: 5
Registrován: 01 pro 2008, 14:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Darknight »

tady jde o to, že rámeček na ovládání topení je z gumy!Je to velká škoda.Každá rýha tam je vidět i když nechápu jak mohl předešlí majitel tohle dokázat!!!Tak počalounění by mohlo být pěkné!!uvidíme jak to bude vypadat, určitě pak vložím foto...
Multipla je super
Uživatelský avatar
pacholda
Fiaťák
Příspěvky: 183
Registrován: 02 bře 2007, 08:29
Bydliště: Podkrkonoší

Příspěvek od pacholda »

Já mám madla dveří také dost poškrábané. Vyřešil jsem to tak, že jsem je omotal cyklistickou páskou na řídítka. Stojí to pár korun a máte na výběr ze spousty odstínů.
Na jednom srazu jsem viděl mulťu, která měla madla potažená kůží a plastové díly v imitaci dřeva - vypadalo to, že je to originál od výrobce, ale nevím jestli Fiat takovouto výbavu do multipel dával.
Multipla EVO2 1,6 16V - kočár pro rodinu
Darknight
Začátečník
Příspěvky: 5
Registrován: 01 pro 2008, 14:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Darknight »

jde udělat cokoli chce to jen fantazii..může se dát všechno do kůže atd..jen to chce nějaké peníze.Každopádně může to vypadat moc dobře.
Multipla je super
AlexAG
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 210
Registrován: 28 lis 2008, 19:46
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od AlexAG »

ja som daval interier do dvojfarebnej kože vyzera to peckovo len som zabudol zakomponovat ohriev sedadiel a v zime to neni nič prijemne .Terz chcem dat plastove veci do farby skusit to zladit z farbou interieru
Darknight
Začátečník
Příspěvky: 5
Registrován: 01 pro 2008, 14:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Darknight »

já mám plno plánů a chci je uskutečnit, mulťu mam nově tak zatím nějak nechvátám ale interiér musím doladit je to skvělí auto
Multipla je super
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Interiér“