kryt zavazadlového prostoru

Vybavení a úpravy interiéru, vnitřní doplňky

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Uživatelský avatar
Mark L.
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 215
Registrován: 15 lis 2006, 10:59
Bydliště: Zastávka u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: kryt zavazadlového prostoru

Příspěvek od Mark L. »

AlexAG píše:Mark.L. Mohol by som ta velmi pekne poprosiť aby si bol taky laskavy a odfotil mi hlavny brzdovy valec a tiež keby sa dalo zadne rameno že ako su tam uchytene brzdene čeluste bol by som ti velmi vdačny. Vopred ti dakujem.
Nevim jestli to stihnu ted o vikendu, ale urcite jak bude cas, tak ti to nafotim.
Tipo 1.4 T-Jet LPG kombi (2017)
F127 0.9 (1975), Sport 1.05 70HP (1980), 1.05 50HP (1977)
Ex: Multipla 1.9 JTD 115k (12/2002)
Ex: Punto I. 1.2 8V 60SX (1995)
Reklama
 

Uživatelský avatar
pacholda
Fiaťák
Příspěvky: 183
Registrován: 02 bře 2007, 08:29
Bydliště: Podkrkonoší

Re: kryt zavazadlového prostoru

Příspěvek od pacholda »

Mark L. píše:Diky, diky obema fotografum. Ted je mi to teprve jasny. V mym aute neni kam plato zastrcit (Pacholdo !), protoze tam zadny drzacky opravdu nemam. Takze kdyz nemam drzacky, ani dirky po nich, tzn. ze zrejme z vyroby slo auto bez plata. :cry:
Pacholda se omlouvá, ale netušil, že by mohla existovat mulťa bez držáků plata, neb ji na vlastní oči ještě neviděl. Logicky předpokládal, že plato by mělo jít do všech multipel stejně, jako tomu bývá u automobilů jiných značek.
Multipla EVO2 1,6 16V - kočár pro rodinu
AlexAG
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 210
Registrován: 28 lis 2008, 19:46
Bydliště: Slovensko

Re: kryt zavazadlového prostoru

Příspěvek od AlexAG »

Mark L. píše:
AlexAG píše:Mark.L. Mohol by som ta velmi pekne poprosiť aby si bol taky laskavy a odfotil mi hlavny brzdovy valec a tiež keby sa dalo zadne rameno že ako su tam uchytene brzdene čeluste bol by som ti velmi vdačny. Vopred ti dakujem.
Nevim jestli to stihnu ted o vikendu, ale urcite jak bude cas, tak ti to nafotim.

To by bolo super dakujem.......
Uživatelský avatar
kubiii
Znalec
Příspěvky: 597
Registrován: 27 srp 2008, 23:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: kryt zavazadlového prostoru

Příspěvek od kubiii »

Hlásím se mezi ty z vás, kteří nemají v zavazadlovém prostoru ani stopy po nějakých držácích na plato, ale zatím mi nechybí, až přestanu vozit kočárek, možná ho začnu postrádat...
Fiat Scudo
r.v. 2008, 201000 km
2.0 MultiJet 100kW
Atiman1972
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 27 črc 2015, 15:13

Re: kryt zavazadlového prostoru

Příspěvek od Atiman1972 »

Prodávám zadní plato, lednici a sedačku s ISO úchyty (pozice za řidičem) na Multiplu r.v. 2007. Tak Multipláci, kdo by měl zájem, tak se prosím ozvěte. Plato má stejnou barvu jako sedačka, tedy černou.
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Interiér“