Pocení oken

Vybavení a úpravy interiéru, vnitřní doplňky

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

jirkawiesner
Začátečník
Příspěvky: 36
Registrován: 10 zář 2010, 20:04

Re: Pocení oken

Příspěvek od jirkawiesner »

At hledam jak hledam, nemuzu najit! Mel jsem i vyndany pilovy filtr a nic jsem nenahmatal :cry: :cry: bud je to vyvrakovane, nebo nevim. Diky za foto, ale nemuzu se podle nej zorientovat :cry:
Reklama
 

Uživatelský avatar
MIJI
Začátečník
Příspěvky: 25
Registrován: 13 bře 2009, 22:41

Re: Pocení oken

Příspěvek od MIJI »

Ještě přikládám schematický obrázek, ten tě snad na správné místo navede:
Přílohy
Klapka.jpg
Klapka.jpg (104.91 KiB) Zobrazeno 6240 x
jirkawiesner
Začátečník
Příspěvky: 36
Registrován: 10 zář 2010, 20:04

Re: Pocení oken

Příspěvek od jirkawiesner »

je to ten otvor pod napisem D1? oprava klapky se provede jedine zevnitr? je treba neco demontovat?
Uživatelský avatar
MIJI
Začátečník
Příspěvky: 25
Registrován: 13 bře 2009, 22:41

Re: Pocení oken

Příspěvek od MIJI »

Ano, klapka je tam, co píšeš, na konci tunýlku co začíná pylovým filtrem, pod nápisem D1. Přečti si tohle vlákno od začátku, najdeš postup opravy. Jen v kostce o opravě - ano, zevnitř, odpojení táhla od motorku a zadrátování v poloze "vzduch zvenku" chce jen trochu šikovnosti, výměna motorku pak stojí dva tři tisíce za ten motor a půl hodiny odírání kloubů když to vyšroubováváš a znova našroubováváš. Demontovat kromě toho nemusíš nic.
Pro úplnost jsem ještě vyfotil tu klapku zvenku, skrz vyndaný filtr, aby bylo jó jasno. Na spodním okraji klapky (to je to žluté) je vidět kousek ventilátoru, ten uvnitř není možné přehlédnout.
Jestli to teď nenajdeš, zkus nejdřív zapátrat, jestli na té tvé káře máš vůbec napsáno "Fiat" :-)
Přílohy
IMG_0942.jpg
IMG_0942.jpg (29.39 KiB) Zobrazeno 6230 x
jirkawiesner
Začátečník
Příspěvky: 36
Registrován: 10 zář 2010, 20:04

Re: Pocení oken

Příspěvek od jirkawiesner »

Diky moc! Nasel jsem to, bohuzel je klapka u mrizky, takze nic dratovat nemusim a chyba bude jinde :-/
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Interiér“