zrcátko

Karosérie, nárazníky, úpravy, spoilery, venkovní doplňky

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Odpovědět
stanik
Začátečník
Příspěvky: 41
Registrován: 15 kvě 2009, 10:37
Bydliště: Hodonín

zrcátko

Příspěvek od stanik »

zdravím...tak jsem sklopil zrcátko a to jsem asi neměl dělat :( ,sednu do auta a chtěl jsem ho zase zapnout,aby se vrátilo do původní polohy,ale nic se neděje...tak abych mohl odjet,narovnal jsem ho ručně do původní polohy,ale ono v té základní poloze nedrží a samo že nejde ani elektricky sklápět - to by mi ano tolik nevadilo,to sem tam nefunguje,ale největší problém,že nedrží v té základní poloze :?: ,zaaretuje se jenom moc vyklopené,nebo přiklopené...máte nějaké rady na opravu,nebo je to na výměnu?? Dík za rady :wink:
Reklama
 

Uživatelský avatar
andreapipo
Fiaťák
Příspěvky: 182
Registrován: 11 úno 2009, 12:21
Kontaktovat uživatele:

Re: zrcátko

Příspěvek od andreapipo »

Jsem takový puntičkář, a tohle mi tak vadilo, že jsem je radši vyměnil, stálo mě to necelých 2.500, Kč. :)

P.S. Tohle je příklad toho, že fórum je nutno rodzělit. Téma "zpětná zrcátka" tu již je a možná i vícekrát, přesto je založeno znovu. :(
/F/I/A/T/ Multipla 1.6 100 16V, r. v. 2001
Šťastnou cestu!
stanik
Začátečník
Příspěvky: 41
Registrován: 15 kvě 2009, 10:37
Bydliště: Hodonín

Re: zrcátko

Příspěvek od stanik »

vím,že se to tu už nesčetněkrát řešilo,ale myslím že to pořád může někoho zajímat :? ,tak sem se do toho pustil - podle návodu tady na fóru,rozbil jsem spodní zrcátko abych se dostal na šrouby a rozlousknul ho do šroubku - vcelku nic sem nenašel,jenom zoxidované kontakty a proto motorek nejezdil a nedobíhal jak měl,po zpětné montáži a odzkoušení na 12V baterii zatím fachčí...jinak neskutečná práce,hlavně nasazení pružiny na otočném kloubu.
Uživatelský avatar
kubiii
Znalec
Příspěvky: 597
Registrován: 27 srp 2008, 23:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: zrcátko

Příspěvek od kubiii »

stanik píše:vím,že se to tu už nesčetněkrát řešilo,ale myslím že to pořád může někoho zajímat :?
To je právě ono, když svůj příspěvek zadáš do nějakýho už založenýho témátka s touto problematikou, tak se automaticky objeví na prvním místě a všichni si toho všimnou - tudíž není nutné zakládat nový téma!!!

Témata se automaticky řadí podle času zadání posledního příspěvku.
Fiat Scudo
r.v. 2008, 201000 km
2.0 MultiJet 100kW
Uživatelský avatar
nero30
Fiaťák
Příspěvky: 52
Registrován: 17 pro 2008, 18:52

Re: zrcátko

Příspěvek od nero30 »

stanik píše:vím,že se to tu už nesčetněkrát řešilo,ale myslím že to pořád může někoho zajímat :? ,tak sem se do toho pustil - podle návodu tady na fóru,rozbil jsem spodní zrcátko abych se dostal na šrouby a rozlousknul ho do šroubku - vcelku nic sem nenašel,jenom zoxidované kontakty a proto motorek nejezdil a nedobíhal jak měl,po zpětné montáži a odzkoušení na 12V baterii zatím fachčí...jinak neskutečná práce,hlavně nasazení pružiny na otočném kloubu.

a co to rozbite zrkadlo?zohnal si ho niekde alebo jazdis bez neho?
stanik
Začátečník
Příspěvky: 41
Registrován: 15 kvě 2009, 10:37
Bydliště: Hodonín

Re: zrcátko

Příspěvek od stanik »

sehnal jsem ho v autokelly do druhého dne a ani se neptejte kolik stálo :oops: (přes šest stovek),ale furt je to lepší než nové zrcátko komplet.
Poool
Začátečník
Příspěvky: 32
Registrován: 27 čer 2006, 08:48
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem

Re: zrcátko

Příspěvek od Poool »

Potřeboval bych poradit. Na Nový rok mi jistý podnapilý mladík urazil pravé zrcátko (vzal v řadě ještě dalších 7 aut, než ho chytli). Zničil kloub, takže zrcátko prostě plápolá a nejde sklápět. Zatím to spravila izolepa, ale budu to muset řešit. Na Kelly a jinde mají ve výprodeji zrcátko bez elektriky cca za 7 stovek. Já mám elektriku plně funkční, raněné jsou jen plasty. Myslíte si, že by elektrika šla přestrojit? Nebo případně nemá někdo z Vás pravé elektrické zrcátko za rozumný peníz k prodeji? Díky
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Exteriér“