Koroze "prahů"

Karosérie, nárazníky, úpravy, spoilery, venkovní doplňky

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Odpovědět
Uživatelský avatar
pacholda
Fiaťák
Příspěvky: 183
Registrován: 02 bře 2007, 08:29
Bydliště: Podkrkonoší

Koroze "prahů"

Příspěvek od pacholda »

Včera jsem čistil prahy od nánosů zmrzlého sněhu a zjistil jsem že se spousta těch nasolenejch s..ček dostává pod plastový kryt prahů. Zajímá mě jestli měl někdo z vás ty kryty sundané a jak to pod nimi vypadá, popřípadě jak tato místa ošetřovat, je-li to nutné.
Multipla EVO2 1,6 16V - kočár pro rodinu
Reklama
 

r.aper
Fiaťák
Příspěvky: 64
Registrován: 06 lis 2009, 09:02
Bydliště: Ostrava

Re: Koroze "prahů"

Příspěvek od r.aper »

Jesli myslíš ty venkovní kryty,tak ty jsem dole ještě neměl,počkám až bude po zimě.Ale dával jsem dolů ty vnitřní-přechod mezi prahem a koberečkem- a mimo neskutečného bordelu jsem tam našel taky místečka velikosti nehtu,kde to už bylo chycené,pozink,nepozink.Hlavně vzadu kolem průchodek k brzdám.Zatím nic vážného,vybrousím,dám základovku a barvu a jelikož mám vystříkané dutiny,tak mě napadlo ošetřit tím taky pod těma krytama.A samozřejmě vytahat ten svinčík ať to neváže vlhkost.
Uživatelský avatar
pacholda
Fiaťák
Příspěvky: 183
Registrován: 02 bře 2007, 08:29
Bydliště: Podkrkonoší

Re: Koroze "prahů"

Příspěvek od pacholda »

Jo díky za tip, taky se na to po zimě podívám.
Multipla EVO2 1,6 16V - kočár pro rodinu
jiri23
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 19 dub 2011, 12:43

Re: Koroze "prahů"

Příspěvek od jiri23 »

Ahoj, tak po výměně a letní jsem zjistil, že moje multipla má na jedné straně prahy prorezlé takovým způsobem, že už za ně ani nejde zvednout - prohnou se dovnitř. Má někdo odhad na kolik příjde oprava komplet prahu/výměna? Je to špatný jak vpředu tak i vzadu an straně spolujezdce :evil: Popřípadě poradit nějakého šikovného klempíře v oblasti Praha nebo Krkonoše? Díky

Jiří
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Exteriér“