Parkovací senzory

Karosérie, nárazníky, úpravy, spoilery, venkovní doplňky

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

mkn
Začátečník
Příspěvky: 29
Registrován: 04 čer 2007, 17:44
Bydliště: Neděliště

Příspěvek od mkn »

valach píše:a mě řvou ať je auto umyté nebo špinavé. Zařadím zpátečku a ozve se nepřerušovaný tón (cca 5 sekund), ten pak přestane a víc se neděje ale vůbec nic. I kdyby za mnou byla zeď, tak ani nepipne. Co si o tom myslíte?
Zdravím, přesně takto se mi p.a. choval po tom výše popisovaném umytí. Normálně parkuji v zastřešeném stání, ale asi měsíc jsem parkoval venku na zahradě a po prudším dešti se mi toto stalo ještě asi 2x. Pak trvalo vždy asi 2 dny bez deštů, než voda vyschla a p.a. začal opět správně fungovat. Je možné, že v tomto sychravějším počasí, pokud parkujete venku, k úplnému vyschnutí nedojde.
Nebo se jedná o jinou závadu. Obrázek Obrázek
Multipla 1.6 16V - červená-metal
Reklama
 

valach
Začátečník
Příspěvky: 23
Registrován: 25 říj 2006, 16:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od valach »

hmm... ja parkuju v garazi a popravde toho svojeho plechoveho milacka prilis vode nevystavuju :-) Jenomze se mi to tak chova uplne porad. Zkusim se na to mrknout, ale ani nevim jak se k tomu dostanu, atd. Kazda rada dobra.
Bipower, Multipla Bipower
mkn
Začátečník
Příspěvky: 29
Registrován: 04 čer 2007, 17:44
Bydliště: Neděliště

Příspěvek od mkn »

buffyna píše:Tak kryt koule jsem sundala, ale asistent pořád řve. Takže mám smůlu a tažný musím nechat odmontovaný a nasadit jej jen podle potřeby.
Zdravím, po namontování tažného zař. taky park.asistent neustále pištěl.
Parkovací senzory jsou při pohledu ze strany dole širší. Pootočením o 90 stupňů lze čidla mírně vyklonit směrem ven od koule. Poradil mi to automechanik, který mi tažné montoval. Nechal jsem to tedy od něho udělat a je to OK!
Multipla 1.6 16V - červená-metal
buffyna
Fiaťák
Příspěvky: 81
Registrován: 25 led 2007, 10:04
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od buffyna »

Díky za radu, určitě to vyzkoušíme
Petrovič
Začátečník
Příspěvky: 5
Registrován: 16 kvě 2011, 22:51

Re:

Příspěvek od Petrovič »

Zdravím, po namontování tažného zař. taky park.asistent neustále pištěl.
Parkovací senzory jsou při pohledu ze strany dole širší. Pootočením o 90 stupňů lze čidla mírně vyklonit směrem ven od koule. Poradil mi to automechanik, který mi tažné montoval. Nechal jsem to tedy od něho udělat a je to OK![/quote]

Zkoušel jsem je potočit o 90 stupňů ale stále píská, navíc konektory jsou otočeny nahoru, nevím jestli do nich nepoteče a u levého jsem musel vydlounout trochu pěny z nárazníku abych s tím mohl potočit, vše šlo udělat ze země. Až doma jsem si uvědomil, že není nutné potočení a k tomu dělat další zářezy v nárazníku a dloubat výplň, ale k odklonění senzorů stačí jen vyjmout oba dva středové senzory a vyměnit jejich plastové vložky levou za pravou a zasunout zpět, jsou vyhnuty kždá na jinou stranu. Lépe se s tím pracuje když se vložka po vyjmutí ve vnitř jen mírně "zašpiní" nějakým mazadlem, jsem tam stříkl trochu WD. Potom se to lépe montuje zpět, je tam bajonet.
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Exteriér“