Sklo do zrcátka

Karosérie, nárazníky, úpravy, spoilery, venkovní doplňky

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Odpovědět
kivi
Fiaťák
Příspěvky: 61
Registrován: 13 čer 2006, 13:46
Bydliště: Vysoké Mýto
Kontaktovat uživatele:

Sklo do zrcátka

Příspěvek od kivi »

Zdravím,nevíte,jestli se dá sehnat do venkovního zrcátka jen samotné zrcadlo? Mám ho prasklé... :cry:
Freemont 2.0 JTD (103kW), 2011
Reklama
 

Fantom
Fiaťák
Příspěvky: 82
Registrován: 09 kvě 2006, 11:39

Příspěvek od Fantom »

Ahoj,jistě,např auto kelly za pár korun.
Měj se
Uživatelský avatar
Mellow
Fiaťák
Příspěvky: 92
Registrován: 29 úno 2008, 02:41
Bydliště: Benešov nad Ploučnicí

sklo

Příspěvek od Mellow »

zrcatko mi nechal vyriznout dovozce, od ktereho jsem pres bazar multu s rozbitym kupoval - touto cestou dekuju - super pristup! :)

ted shanim cire sklo do leveho dalkoveho svetla - nevite nekdo o nejakem pls? :)
kivi
Fiaťák
Příspěvky: 61
Registrován: 13 čer 2006, 13:46
Bydliště: Vysoké Mýto
Kontaktovat uživatele:

Re: Sklo do zrcátka

Příspěvek od kivi »

Takjsem si nakreslil sablonu srcátka,ve sklenářství mi ho ze sférického zrcadla vyřízli,já do silikonem přilepil do plastového držáku,z kterého jse odstranil zrcátko rozbité. cena 150.- na první pohled není znát rozdíl,na druhý pohled je znát,že má šablona nebyla na milimetry přesná,ale to mi vůbec nevadí. Jsem spokojený-trocha práce a super cena.
Freemont 2.0 JTD (103kW), 2011
Kozatec
Začátečník
Příspěvky: 23
Registrován: 16 kvě 2010, 08:01

Re: Sklo do zrcátka

Příspěvek od Kozatec »

Trošku starší téma, ale zeptám se. :) Jak moc složité je dostat sklo ze zrcátka? Mám rozbité to pravé a mám strach abych nějak nepoškodil elektrické ovládání nebo nezničil ten plastový držák...
kivi
Fiaťák
Příspěvky: 61
Registrován: 13 čer 2006, 13:46
Bydliště: Vysoké Mýto
Kontaktovat uživatele:

Re: Sklo do zrcátka

Příspěvek od kivi »

zrcátko(sklo) je nalepené na plastové"mřížce", která je zacvaklá do protikusu zabudovaného v konstrukci zrcátka. Když se bojíš, ab\y jsi nepoškodil ten plastový unašeč, zkus rozbité sklo postupně vyloupat, až se dostaneš k plastovým packám, které vycvakneš a vyndáš ten plastový kus spolu se zbytky skla. Když potom nalepíš nové sklo, jen to zpět nacvakneš do zrcátka. Já osobně jsem si udělal z kartonu šablonu a nechal jsem si ve sklenářství podlo toho nové sklo vyříznout ze svérického zrcadla. k mřížce jsem to přilepil neutrálním silikonem.
Freemont 2.0 JTD (103kW), 2011
hugo hugo
Začátečník
Příspěvky: 8
Registrován: 02 říj 2010, 18:36

Re: Sklo do zrcátka

Příspěvek od hugo hugo »

Sklo do zrcátka kúpiš v autokelly - nie je to drahé a jednoduhšie ako dávať rezať nové. Pripomienka k demonáži zrkadla, ako bolo spomenuté, vrchné veľké je poriešené - vycvaknutie zo západiek pri spodnom sa spomínalo jeho rozbitie, aby si sa dostal k šrobom pod ním - nespraávny postup - toto zrkadielko je prichytené obojstrannou páskou a na jeho demonáž ho stačí dostatočne nahriať fenom, aby povolil lep. Ďalšie návody sú na tejto stránke aj keď len v angličtine: https://sites.google.com/site/fiatmultipla/Home/repairs" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Exteriér“