ostřikovač

Karosérie, nárazníky, úpravy, spoilery, venkovní doplňky

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Odpovědět
hipik
Začátečník
Příspěvky: 17
Registrován: 14 dub 2008, 05:21
Bydliště: Polička

ostřikovač

Příspěvek od hipik »

Vážení prosím vás o radu s ostřikovačem. U pravého ostřikovače mi vypadla hadička. Japak bych jí tam měl nasadit? Děkuju Děkuju
fiat multipla 1,6 BIPOWER
Reklama
 

Globusman
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 379
Registrován: 26 lis 2006, 21:07
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: ostřikovač

Příspěvek od Globusman »

hipik píše:Vážení prosím vás o radu s ostřikovačem. U pravého ostřikovače mi vypadla hadička. Japak bych jí tam měl nasadit? Děkuju Děkuju
Podle mě tam bude jediná možnost - tím volným koncem na vstup ostřikovače...
anonyme
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 303
Registrován: 26 dub 2006, 23:18
Bydliště: PRAHA 12

Re: ostřikovač

Příspěvek od anonyme »

z obou trysek ostřikovače čelního skla to stříká slabým proudem. Mám hledat závadu i jinde než v čerpadle? Mám tam nemrznoucí směs stejnou jako loni. Ale prostě letos problém. Čerpadlo se dá vymontovat zvlášť, nebo jen s nádobkou a pak ho vyndat z nádobky? Myslím že je čerpadlo někde tam, ale nevim to jistě. Díky za radu.
Geeker_cz
Fiaťák
Příspěvky: 101
Registrován: 25 lis 2006, 08:23

Re: ostřikovač

Příspěvek od Geeker_cz »

anonyme píše:z obou trysek ostřikovače čelního skla to stříká slabým proudem. Mám hledat závadu i jinde než v čerpadle? Mám tam nemrznoucí směs stejnou jako loni. Ale prostě letos problém. Čerpadlo se dá vymontovat zvlášť, nebo jen s nádobkou a pak ho vyndat z nádobky? Myslím že je čerpadlo někde tam, ale nevim to jistě. Díky za radu.
Pokud jsi si jisty, ze nemas zamrzle hadicky. Podivej se po zpetnem ventilu. Bohuzel u stila ta svine se docela casto zasira a nefunguje. Nastesti se mi podarilo sehnat T, kterym jsem to nahradil a mam po starostech.
anonyme
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 303
Registrován: 26 dub 2006, 23:18
Bydliště: PRAHA 12

Re: ostřikovač

Příspěvek od anonyme »

Směs mám tak silnou cca do -40, že nezamrzne. Ten zpětný ventil má být někde až za čerpadlem, nebo i v něm?
Geeker_cz
Fiaťák
Příspěvky: 101
Registrován: 25 lis 2006, 08:23

Re: ostřikovač

Příspěvek od Geeker_cz »

Na stilu je na leve strane (stojis celem k vozu) pod tapecirem.
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Exteriér“