čelní sklo Multinka

Karosérie, nárazníky, úpravy, spoilery, venkovní doplňky

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Odpovědět
jan johan
Fiaťák
Příspěvky: 54
Registrován: 13 srp 2006, 14:45

čelní sklo Multinka

Příspěvek od jan johan »

Ahoj Kolegové.
Neměnil jste někdo čelní sklo? Mám prasklinku v zorném poli řidiče a čeká mne technická, tak to musím řešit. Samozřejmě hledám levnější řešení. Nemáte někdo tip?
díky a multě zdar
jan johan
Reklama
 

XpavelX
Začátečník
Příspěvky: 35
Registrován: 08 říj 2007, 10:22

Příspěvek od XpavelX »

No, pokud neni prasklinka stara a mas nekoho, kdo ti to zpusobil, pujde vymena z jeho povinneho ruceni. Kdyz ma auto na leasing nebo sluzebak, neprijde ani o bonusy... Kapisto?
-----------------------------------
Multipla 1,6 BiPower, r.v. 2000
jan johan
Fiaťák
Příspěvky: 54
Registrován: 13 srp 2006, 14:45

Příspěvek od jan johan »

rozumím, ale bohužel to viník rozporuje a na pojištovně už je to hlášený, takže je to na mně...
johan
Minimaxa
Znalec
Příspěvky: 596
Registrován: 11 zář 2006, 20:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Minimaxa »

buďto sklo z vrakáče - 1500-2000,- nebo druhovýroba 5500-7000,- nebo originál fiat bratru za 12tis :?:
www.minimaxa.cz
jan johan
Fiaťák
Příspěvky: 54
Registrován: 13 srp 2006, 14:45

Příspěvek od jan johan »

nějaké tipy na vrakáče? moje říčany vojkov selhaly
johan
Minimaxa
Znalec
Příspěvky: 596
Registrován: 11 zář 2006, 20:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Minimaxa »

zkus p.Plesla http://www.plesl.cz/
www.minimaxa.cz
buffyna
Fiaťák
Příspěvky: 81
Registrován: 25 led 2007, 10:04
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od buffyna »

Ahoj,
zrovna minulý týden jsme měnili čelní sklo v Brně za 6100,- včetně práce a nové gumy - nechali jsme si dát to dražší modré antireflexní. Zelené bylo asi o 600,- levnější. Pokud budeš chtít, napíši odkaz na web.
Kubanec
Fiaťák
Příspěvky: 128
Registrován: 18 úno 2007, 09:54
Bydliště: Cheb

Re: čelní sklo Multinka

Příspěvek od Kubanec »

Ahojte ,mám tu tip na nejlevnější čelní sklo za hotový, v Chebu u autosklo Kufner ,jeden den jsem se domluvil a druhý den bylo na mým mlokovi a teď ta omračující cena 4630,- prostě super při pojistné události /při výměně přes pojišťovnu /si ale účtujou 7500,-klasika, pak nemaj být pojistky tak drahý, čůs Kubanec
Kubas
r.v.2000 294 000km MLOK/multipla/prodáno
r.v.2005 53 300km Fiat Idea červená
r.v.2006 160 000km Multipla ll /mlok podruhé/
r.v.2008 13800km SUZUKI SV 650
Uživatelský avatar
kubiii
Znalec
Příspěvky: 597
Registrován: 27 srp 2008, 23:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od kubiii »

jan johan píše:rozumím, ale bohužel to viník rozporuje a na pojištovně už je to hlášený, takže je to na mně...
Nejlepší je si čelní sklo připojistit, stojí to tak cca 500 - 700Kč na rok (záleží na tom, kde má člověk ručení), sám se k tomu chystám, musím to stihnout, než se mi na okně něco objeví. Spolíhat se na klasické povinné ručení (tedy, že viník přizná) je většinou marný. Samozřejmě se to dá udělat i "jinak", ale pojišťovny po tom hodně jdou... :evil:
Fiat Scudo
r.v. 2008, 201000 km
2.0 MultiJet 100kW
Kubanec
Fiaťák
Příspěvky: 128
Registrován: 18 úno 2007, 09:54
Bydliště: Cheb

Re: Re:

Příspěvek od Kubanec »

kubiii píše:
jan johan píše:rozumím, ale bohužel to viník rozporuje a na pojištovně už je to hlášený, takže je to na mně...
Nejlepší je si čelní sklo připojistit, stojí to tak cca 500 - 700Kč na rok (záleží na tom, kde má člověk ručení), sám se k tomu chystám, musím to stihnout, než se mi na okně něco objeví. Spolíhat se na klasické povinné ručení (tedy, že viník přizná) je většinou marný. Samozřejmě se to dá udělat i "jinak", ale pojišťovny po tom hodně jdou... :evil:
Má to ,ale jeden háček .Pravdou je, že zhruba za 500 si můžeš přepojistit přední sklo někde dokonce i boční ,ale u některých pojišťoven pouze do ceny 5.000,-,pokud si opravna bude účtovat 7500,-asi ten zbytek doplatíš ???a pak už se to skoro nevyplatí.V mojí pojišťovně Wustenrot bych si musel připlácet 1200,-abych to měl gratis +je tam spoluůčast 20% minimálně 1000 Kč ,měnil jsem sklo po 4 letech tak počítej se mnou 4x1200+1000 to jsem vlastně dost ušetřil když jsem platil 4630,-Je to dost těžká úvaha ,ale já mám jasno, neměním sklo každej rok tak to nechám tak bez pojištění ,nerad někohjo financuju jen tak pro jistotu Kubas
Kubas
r.v.2000 294 000km MLOK/multipla/prodáno
r.v.2005 53 300km Fiat Idea červená
r.v.2006 160 000km Multipla ll /mlok podruhé/
r.v.2008 13800km SUZUKI SV 650
Mufinka
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 29 bře 2008, 14:09
Bydliště: Brno

Re: čelní sklo Multinka

Příspěvek od Mufinka »

VYHŘÍVANÉ čelní sklo?

Taky mne z donucení čeká výměna předního skla. Nevíte někdo, zda se dělá také vyhřívané? Když už musím, aji bych si připlatil, v zimě je to vopruz. Na takové "výlohy" :lol: by to měli snad dělat standard.

Díky za tip nebo info. :D
Roman
Multipla 1,6
Mufinka
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 29 bře 2008, 14:09
Bydliště: Brno

Re: čelní sklo Multinka

Příspěvek od Mufinka »

Mufinka píše:VYHŘÍVANÉ čelní sklo?

Taky mne z donucení čeká výměna předního skla. Nevíte někdo, zda se dělá také vyhřívané? Když už musím, aji bych si připlatil, v zimě je to vopruz. Na takové "výlohy" :lol: by to měli snad dělat standard.

Díky za tip nebo info. :D
Odpovím si sám:
zatím jsem zjistil, že není k dispozici, pouze dvě modifikace barvy - modá, zelená -

Přitom jsem si porůznu v inzerátech všimnul, že starší (pravá Mulťa :D ) asi tuto možnost měla, protože se v jejich popisu vyhřívané sklo objevuje.
Holt inovacemi k lepším parametrům :evil:
Roman
Multipla 1,6
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Exteriér“