originál navigace

Autorádia, navigace, repro, audio-zástavby - všecko kolem duc duc

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Odpovědět
stanik
Začátečník
Příspěvky: 41
Registrován: 15 kvě 2009, 10:37
Bydliště: Hodonín

originál navigace

Příspěvek od stanik »

Ahoj,mám v multince (r.v.2001)origo navigaci,ale mapy na CD pouze z Francie,odkud tato multinka pochází.Poradí někdo kde sehnat české CD,případně odkud stáhnout? :? Navigace je výrobek firmy Magnetti Marelli a na CD je výrobce NavTech.Díky za všechny typy a rady. :idea:
Reklama
 

Uživatelský avatar
petr HK
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 02 zář 2009, 13:44
Bydliště: Hradec Kralove

Re: originál navigace

Příspěvek od petr HK »

tak auto nejspíše pochází z francie když přijma jen francozky :lol: poradí ti ve FIATU a tam ti změní i jazyk ale stoji to 2200 kč a tři dny práce teďjsem to taky řešil a už se na tom pracuje :idea:
[color=#FF0000]Dík Petr
stanik
Začátečník
Příspěvky: 41
Registrován: 15 kvě 2009, 10:37
Bydliště: Hodonín

Re: originál navigace

Příspěvek od stanik »

tak jo,zkusím se obrátit na Fiat - původně jsem myslel,že by stačilo vyměnit jenom to francouzské cédečko za české a musí to fachčit :|
Uživatelský avatar
andreapipo
Fiaťák
Příspěvky: 182
Registrován: 11 úno 2009, 12:21
Kontaktovat uživatele:

Re: originál navigace

Příspěvek od andreapipo »

Zdravím, můžete, prosím, vystavit foto, kde je ta originál navigace v Multě umístěná. Díky.
/F/I/A/T/ Multipla 1.6 100 16V, r. v. 2001
Šťastnou cestu!
stanik
Začátečník
Příspěvky: 41
Registrován: 15 kvě 2009, 10:37
Bydliště: Hodonín

Re: originál navigace

Příspěvek od stanik »

Foto u sebe teď nemám,ale šuplík na CD je pod sedačkou řidiče a displej má dvě umístění a držáky - jeden je před volantem a druhý kousek od středu přístroj. desky.Snímač na GPS je pod zpětným zrcátkem.
Uživatelský avatar
andreapipo
Fiaťák
Příspěvky: 182
Registrován: 11 úno 2009, 12:21
Kontaktovat uživatele:

Re: originál navigace

Příspěvek od andreapipo »

Ty držáky si neumím představit a o ty mi zejména šlo. To jako ten před volantem je někde v místech, kde je ta odkládací schránka a ten druhý, tam co je "držák na drobný" nebo kde. Když jsem totiž vymýšlel kam dám svou navigaci, tak jsem se dost zapotil, až pak zde jeden vymyslel takový držáček do toho "držáku na drobný", ale pak jsem jí přendal a dal jsem jí nahoru mezi ten "blob" s tachometrem a horní mřížku rozvodu vzduchu. Tam je to pro mě nejlepší. Nic jsem nevrtal, je to přilepený oboustrannou lepcí páskou, jen by to chtělo lepší řemeslné zpracování, nejsem zrovna nejšikovnější, ale účel to splňuje. :)
/F/I/A/T/ Multipla 1.6 100 16V, r. v. 2001
Šťastnou cestu!
stanik
Začátečník
Příspěvky: 41
Registrován: 15 kvě 2009, 10:37
Bydliště: Hodonín

Re: originál navigace

Příspěvek od stanik »

deska před volantem je jakoby z části vybraná - ne jako u multi bez navigace - a je tam z výroby namontovaný držák do kterého jde spodem kabeláž,stejně tak do držáku namontovaného uprostřed - jenom se přehazuje ten zobrazovací displej...jak se k tomu dostanu,tak to vyfotím,jen tak pro zajímavost :) ,a když už to tam všechno je,tak bych to chtěl využít...jinak rady dál přijímám...
Minimaxa
Znalec
Příspěvky: 596
Registrován: 11 zář 2006, 20:32
Kontaktovat uživatele:

Re: originál navigace

Příspěvek od Minimaxa »

Vy neznáte google....?
Přílohy
newmodels_multipla2002_109.jpg
newmodels_multipla2002_109.jpg (81.06 KiB) Zobrazeno 10092 x
www.minimaxa.cz
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Audio“