handsfree

Autorádia, navigace, repro, audio-zástavby - všecko kolem duc duc

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Odpovědět
kivi
Fiaťák
Příspěvky: 61
Registrován: 13 čer 2006, 13:46
Bydliště: Vysoké Mýto
Kontaktovat uživatele:

handsfree

Příspěvek od kivi »

Zdravím, nemáte někdo zkušenosti s připojením mobilu na handsfree konektor? Zjistil jsem,že v mulině mám toto již namontováno z výroby,ale nemám zdání,co dolšího je k tomu třeba-myslím tím co musím zapojit do toho konektoru,který tam již je....i s reproduktorem ve dveřích a spešl anténou. Díky.... :cry:
Freemont 2.0 JTD (103kW), 2011
Reklama
 

anonyme
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 303
Registrován: 26 dub 2006, 23:18
Bydliště: PRAHA 12

Příspěvek od anonyme »

Já jsem namontoval handsfree a použil jsem jen konektor antény. To HF mělo konektory pro připojení na eurokonektor autorádia. TAkže se repráky z rádia automaticky přepnou na HF, když je mobil v činnosti. HF-100 jsem koupil ve firmě Autotopcentrum, ale už to tam neprodávají. MAjí jen HF s blutoouch, ale to chce taky k tomu odpovídající MT.
marcel.pce
Fiaťák
Příspěvky: 159
Registrován: 09 srp 2006, 10:44
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marcel.pce »

Ahoj, protikus tohoto konektoru se mi nepodařilo sehnat, informace "odborníků z Fiatu" se různí, někteří tvrdí, že se dá sehnat originál HF pro tuto přípravu (děééésná cena). Těžko říci, každopádně jde ten konektor alespoň využít k připojení jakéhokoliv jiného HF (schéma zapojení někde mám). Podobně jde využít podobný konektor přípravy pro alarm, který je pod palubkou u řidiče (přibližně u tyče řízení).
To vše podle výbavy vozidla (SX,ELX,TX a pod - TX bývá vybaven nejvíc, dokonce i přípravou na GPS)
MULTIPLA 1,9 JTD 110/81kW, 2001
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Audio“